Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Princ 250 (Jinlun 250-5) i Princ 125(Jinlun 125-11)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Ima li negde neki u delovima? I meni treba neki deo. Tacnije nosac poluge kvacila, tj. Kompletna rucka kvacila.

Unapred hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Nemam

Odavno se pecam da postanem bajker, a sad sam bas rešio... Kao neukom početniku (od motora vozio samo APN pre 20 god) nekako mi se Sprint Prince nametnuo kao best-buy, koliko sam mogao da ukapiram iz oglasa i foruma. S obzirom na to da ih po oglasima ima od 400 - 800 eura, a pri tome su 2007-8.god., neki i sa svega 3-4.000km, baš imam nameru da kupim jedan. Opet kao početniku. mislim da je 125cc pravi izbor. 

 

E, sad, voleo bih da čujem malo mišljenja o tom modelu, a i ako neko ima na prodaju nek se javne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6S

Ja sam moj oglasio. Mada se i mislim da ga skinem sa oglasa jer apsolutno ne znam sta bih kupio u rasponu izmedju 1300/1600e.

Pa cu mozda da ga vozim jos dok ne skupm jos malo.

 

Inace utisci o modelu..

Ja sam zadovoljan, trebalo.je malo vremena da ga dovedem u pristojno stanje ali sada je ok.

 

Moj nije bio vozen duze vreme, i tek sada ide kako treba.

 

Za mesec dana sam presao 1100 km, sad u nedelju sam bio u Bugarsku u Vidin, oko 300km tog dana. Vreme bilo tesko, temperatura oko 35 stepeni.

Isao super, bili smo i na moto skup u Zajecaru.

 

Ne umara pri duzoj voznji, dobra amortizacija.

 

Ja i mam i vizir i rol bar i neke torbe sam nakacio, ako i resim da ga prodam cena bi bila sada oko 550e

 

E da opet kazem mislim da sam pisao ranije, vizir je zakoooon :)

 

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

E pa kolege princovi radosno se ispisujem iz ove teme jer sam od danas postao vlasnik yamahe virago 500. A gospodin princ ce da ide u delove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Prince 250,Sprint sport

Pozdrav ljudi

 

zanimaju me delovi za  Prince 250cc(mada mislim da i 125cc je isto) dali neko ima maske,rucke itd.

za sada me najvise zanimaju maske koje stite akumulator i to 3dcrvena boja(trula visnja) po mogucnosti...

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova

Imam problem. Princ 125 upali, lepo radi ali čim ubacim u brzinu momentalno se ugasi! Predpostavljam da je kvar nekog prekidača ili možda čak ''ćopave'' al' nisam siguran. Zna li ko više?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Imam problem. Princ 125 upali, lepo radi ali čim ubacim u brzinu momentalno se ugasi! Predpostavljam da je kvar nekog prekidača ili možda čak ''ćopave'' al' nisam siguran. Zna li ko više?

Prekidac copave...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova

Jbg, ja jutros skinem prekidač ''čopave'' i opet isto. Očigledno postoji neki prekidač na poluzi menjača ispod dekne ali koje? Levu sam počeo da skidam ali ne ide bez ''mačje kandže'' koju nemam jer treba skinuti maticu sa radilice. Ima gomila žica koje dolaze odatle pa pomislih da opet neću znati šta dalje tako da sam sklopio sve... Pomažite drugari, ovo je mali grad i nema servisera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha majesty 150

Pozdrav svima nov sam na forumu zovem se Ivan dolazim iz Sapca i od skoro sam vlasnik Princa 125. Zanima da li neko zna kako se povezuje obrtomer i merac temperature na Princu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova

Pozdrav svima nov sam na forumu zovem se Ivan dolazim iz Sapca i od skoro sam vlasnik Princa 125. Zanima da li neko zna kako se povezuje obrtomer i merac temperature na Princu?

Imas cepove za ulje koju u sebi imajub termometar I za to nema spajanja to ti je najjednostavnije. Ja Sam gledao po netu kao neke gumice koje se stave izmedju rebara motora... Alibto je vazdusara I Ne igra ti ulogu. A za obrtomer tibje lagano. KO'd brave nadjes visokonaposki kabl koju izlazi iz magneta, izolacija mu je drugacija nego KO'd obicne zice I drugi spajas sa Masom. Neke obrtomjere je dovoljno samo da spojis sa bobinom I Mason. Pozz

 

Sent from my F5 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Kancelarijska stolica iz JYSK-a

Drustvo, treba mi pomoc. Zna li neko gde ima da se nadje semering radilice za Princa 250? Zelim da mu promenim ulje, ali ne bih sipao novo dok to prvo ne sredim. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova

Drustvo, treba mi pomoc. Zna li neko gde ima da se nadje semering radilice za Princa 250? Zelim da mu promenim ulje, ali ne bih sipao novo dok to prvo ne sredim.

U bilo kojoj radnji lezajeva semeringa, samo ponesi stvari kao uzorak. Ne mozes biti vise od 350 rsd

 

Sent from my F5 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Kancelarijska stolica iz JYSK-a

Super, pa to uopste nije skupo. Fala kolega! Kad vec davim, kako se skida polugica menjaca kojs ulazi u zadnju deklu? Pokusao ssm da je otvorim i nisam uspeo, pretpostavljam da ima neka caka. Mozda malo glupo pitanje, nov sam, sorry.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova

Super, pa to uopste nije skupo. Fala kolega! Kad vec davim, kako se skida polugica menjaca kojs ulazi u zadnju deklu? Pokusao ssm da je otvorim i nisam uspeo, pretpostavljam da ima neka caka. Mozda malo glupo pitanje, nov sam, sorry.

Kljuc osam, Mora's skroz izvuci sraf I pagano je povuces ja sebi ako na is to mislimo. U koliko je BA's zapekla samo malo rasiris srafcigerompost-22576-14769583648864.jpg

 

Sent from my F5 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Kancelarijska stolica iz JYSK-a

 

Super, pa to uopste nije skupo. Fala kolega! Kad vec davim, kako se skida polugica menjaca kojs ulazi u zadnju deklu? Pokusao ssm da je otvorim i nisam uspeo, pretpostavljam da ima neka caka. Mozda malo glupo pitanje, nov sam, sorry.

Kljuc osam, Mora's skroz izvuci sraf I pagano je povuces ja sebi ako na is to mislimo. U koliko je BA's zapekla samo malo rasiris srafcigeromattachicon.gifIMG_20161020_111222.jpg

 

Sent from my F5 using Tapatalk

 

E to mi je trebalo, mnogo hvala na slici. Fora je sto je kod mene dekla preko tog srafa i nema finte da provalis kako se skida, osim ako znas da je tu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha majesty 150

Pozdrav svima, jel moze neko da mi objasni gde se ispusta ulje iz motora i jel ima filter ulja jer hteo bi da zamenim ulje pre konzerviranja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: smederevo

Pozdrav,

Malo je nezgodno postavljen šraf za ispuštanje(ispod dekla sa leve strane a ispred osovine poluge menjača) .Čini mi se kjuč 17(gedora) sa dužim nastavkom bar 25 cm. 

Nažalost nema nikakav filter ulja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja