Jump to content

Moto Zajednica

AKITO jakna

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

Probao je pre neki dan i deluje mi kao extra.Dosta je udobna....Drugar je uzeo u Nis prosle godine po ceni od oko 100 evra....

Nsu koliko je kod tebe?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1897 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Ja imam AKITO jaknu. Sve pohvale za nju. Imam onaj model sto na tvom linku kosta 109,99. Engleska je firma. U Nisu ima radnja koja ih prodaje. Cini mi se da sam je platio oko 14000 din pre nove godine. Jakna ima postavu koja se skida, otvore za luftiranje na grudima,rukavima i ledjima. Protektore na laktovima i ramenima. Na ledjima je ona sundjerasta zastita ali ima dzep za tvrdu zastitu koja je dodatna oprema. Moze da se stegne u struku. Ima onu traku da mozes da suzis rukav u nadlaktici da ne landara pri vecoj brzini. Puno dzepova sa vodonepropusnim rajfeslusima (ako se ovako pise :) ) Deo na ramenima i laktovima je od koze.Izgleda kvalitetnije i bolje od vecine koju sam video na sajmu.

Primetio sam da se dosta nosi u UK bar po klipovima na youtube-u.

Neces pogresiti u svakom slucaju.

PS. Ako te interesuje mogu da svratim do radnje u Nisu da vidim sta imaju i po kojoj ceni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: super tenere 750

Ja imam AKITO jaknu. Sve pohvale za nju. Imam onaj model sto na tvom linku kosta 109,99. Engleska je firma. U Nisu ima radnja koja ih prodaje. Cini mi se da sam je platio oko 14000 din pre nove godine. Jakna ima postavu koja se skida, otvore za luftiranje na grudima,rukavima i ledjima. Protektore na laktovima i ramenima. Na ledjima je ona sundjerasta zastita ali ima dzep za tvrdu zastitu koja je dodatna oprema. Moze da se stegne u struku. Ima onu traku da mozes da suzis rukav u nadlaktici da ne landara pri vecoj brzini. Puno dzepova sa vodonepropusnim rajfeslusima (ako se ovako pise :) ) Deo na ramenima i laktovima je od koze.Izgleda kvalitetnije i bolje od vecine koju sam video na sajmu.

Primetio sam da se dosta nosi u UK bar po klipovima na youtube-u.

Neces pogresiti u svakom slucaju.

PS. Ako te interesuje mogu da svratim do radnje u Nisu da vidim sta imaju i po kojoj ceni

Ako te ne mrzi mogao bi da vidis koliko kosta  EDGE TEXTILE JACKET model.vidim na sajtu je oko 60e a ovde joj je cena oko 120e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1796 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

60 funti i postarina za srbiju 15 funti je po sadasnjem kursu ispod 85-90 eura  ;)  E sad problem moze nastati ako se carina docepa posiljke, a verovatno hoce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: GSX-R 750, Fazer600, ZR7
60 funti i postarina za srbiju 15 funti je po sadasnjem kursu ispod 85-90 eura  Namigivanje  E sad problem moze nastati ako se carina docepa posiljke, a verovatno hoce...

Naravno da se plaća i carina i na kraju ti ispadne tako kako je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1897 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

 

Ako te ne mrzi mogao bi da vidis koliko kosta  EDGE TEXTILE JACKET model.vidim na sajtu je oko 60e a ovde joj je cena oko 120e

Pogledacu, mada mi se cini da je nisam video tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Arilje

60 funti i postarina za srbiju 15 funti je po sadasnjem kursu ispod 85-90 eura  Namigivanje  E sad problem moze nastati ako se carina docepa posiljke, a verovatno hoce...

Naravno da se plaća i carina i na kraju ti ispadne tako kako je.

 

Carina ne bi trebalo da se placa na robu vrednosti ispod 100 eura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: GSX-R 750, Fazer600, ZR7
Carina ne bi trebalo da se placa na robu vrednosti ispod 100 eura.

Možda i jeste tako, ali uvek je u pitanju količina (drugačije i ne vredi).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja