Jump to content

Moto Zajednica

Motorista napao policajca na Pancevackom mostu! 15/04/2009 oko 17:00h

Recommended Posts

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

nekoliko razlicitih scenarija je navedeno kako je doslo do dogadjaja.

 

to je jedan motorista oborio/sutnuo/ pretukao policajca. a koliko je motorista popilo batine od policajaca? nekad i bez krivice.

i sad se digla velika frka, mozes misliti, a sta je sa svim ostalim prekoracenjima dozvoljenog od strane policije?

 

a mi se ponasamo ko da smo u crkvi. dok smo ovde moralisemo, promovisemo kulturu saobracaja a kad sednemo na motore druga prica.

 

cast izuzetcima ali ih je malo.

 

a sto se tice oborenog policajca, sta da mu radim, trebao je da ide u skolu pa ga ne bi sutirali po ulici.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

 

 

a sto se tice oborenog policajca, sta da mu radim, trebao je da ide u skolu pa ga ne bi sutirali po ulici.

izvini cime se ti bavis "skolovani"?

 

bavim se poslom sa kojim mogu da izadjem na kraj. i ako mi se tamo desi nesto sto je rizik mog posla ne ocekujem da neko kaze " vidi ga jadnog sta ga je snaslo".

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Meni svi ovi skorasnji sukobi lice na uvertiru za gradjanski rat...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ljudi, dajte malo zrelosti u porukama.

 

 

 

 

 

 

Nije mi jasno sta ti vidis nezrelo u mom postu,budi siguran da nisam eskivirao policajca jedino sto je moglo da se desi da udari on umene u nameri da me uhvati ili ja u njega sto bi bilo slicno kvalifikovano kao ovaj slucaj o cemu se polemise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Jaoo ljudi pa da li imate predstavu šta se sve do sada dešavalo iza kulisa, pa policajci neki kada mi pričaju ja ne mogu verujem...

Sada su upravo i policiji stisli jajca i ogromna medijska pažnja je usmerena baš prema njima zbog minulih neveselih događaja, i svaku glupost prijavljuju starešini. Pa da se ovo desilo pre mesec ili više dana, misliš da bi saznali mediji? Bi djoku, stigla bi ga interventna ili neki kolega sa viškom kretina i red bula u krvi, negde u blizini gajbe ili uzput pa bi ga ugazili ko vola u kupusu, i niko ne bi za to ni saznao. Na kraju mogao je opet neki pištolj "sluačjno da opali" i eto VEEELIKOG problema, i neko opet osta bez fotelje, niko ne mari za policajca motorciklistu koji je popio nogu od nekog dripca na ulici... Mislite malo o tome...

I svakako, opet je bolje da neke stvari izadju u javnost i da pojedina grupa o tome diskutuje, kao recimo sada mi,  nego da se dežavaju u sivoj zoni u kojoj vlada kriiminal i korupcija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

Meni boli uvo ja sam iz KG-a ;D

Samo se vi zajebavajte, danas su me zaustavili..,dva automobila i njih cetvorica na jednom mestu.Naravno SAMO zaustavljaju motocikliste...

Ja nisam iz KG-a  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Pančevo

Meni boli uvo ja sam iz KG-a ;D

Samo se vi zajebavajte, danas su me zaustavili..,dva automobila i njih cetvorica na jednom mestu.Naravno SAMO zaustavljaju motocikliste...

Ja nisam iz KG-a  ;)

 

Sto ga nisi sutnuo?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Meni boli uvo ja sam iz KG-a ;D

Samo se vi zajebavajte, danas su me zaustavili..,dva automobila i njih cetvorica na jednom mestu.Naravno SAMO zaustavljaju motocikliste...

Ja nisam iz KG-a  ;)

 

Sto ga nisi sutnuo?

 

pa bilo ih je cetvorica a on samo dve noge  ;D

 

*shala za one koji nisu shvatili  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Meni svi ovi skorasnji sukobi lice na uvertiru za gradjanski rat...

 

.............LOL....................

 

Iskreno,ja stvarno to mislim,pocinjem da verujem u to,jer me vise nista u vezi ove drzave ne iznenadjuje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Cope lepo objasni, mislim da je to najblize istini, hebe se njima i za nas i za policajca motoristu, ali jbg, moraju da se cimaju jer im je to posao od koga opako dobro zive, i sad cim je pocelo talasanje, oni ima da se nahebu keve i nama i njima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

evo da se i ja nadovežem na vaše priče! prosto mi nije jasno dali ima ili zašto nema u toj policiskoj školi časovi kulture ili lepog ponašanja službenog lica?? neznam kako kod vas u bg ali u subotici ako ideš bilo gde kad padne prvi mračak postoji šansa da te na ruti buvljak-palić četiri puta zaustave i sva četiri puta isto drsko pitanje:GDE SI BIO ŠTA SI PIO??  i posle se pitam dali više stati ili produžit dalje jer ti je već pun k....!! nema više doro veče vozačku saobraćajnu nego drska pitanja!! malo bi ovi u mupu mogli da obrate pažnju i na to jer bi možda drugačiji pogled bio prema policiji!!eto toliko od mene  PS. možda nisam pogodio temu ali me to muči duže vreme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

to je zato sto ljudi nisu svesni svojih prava... lepo kao uff odes do stanice i napises prijavu .... pa jednom pa drugi put ces da vidis kako umeju da kazu "dobro vece..."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

E ovako:

Navedeni pandur je zaustavljao navedenog motoristu jer je vozio motor bez zaštitne kacige na glavi ( čime je izvršen prekršaj). Na sebi je imao crnu majcu i naočare. Vidim da niko ne spominje da je navedeni motorista imao i suvozačicu, koja takodje nije imala zaštitnu opremu na sebi.

Nakon obaranja službenog motora, momak je dao gas dok je devojka N.N. 87. godište (inicijali namerno nisu stvaljeni) pala sa motora i po dolasku Hitne pomoći odbila da joj se pruži prva pomoć. Dok je policajac odvežen na UC gde su mu konstatovane LTP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Decko koji je izvrsio napad na policajca je imaooo veommma bolan docek u policijskoj stanici.

Doooobro su ga oplaveli i mislim da mu nece vise na pamet pasti da uradi bilo sta slicno,

Cak mislim da ce ubuduce preci na drugu stranu ulice kad vidi uniformisano lice :D ;D

 

naravno .. ovo je iz pouzdanih izvora ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Decko koji je izvrsio napad na policajca je imaooo veommma bolan docek u policijskoj stanici.

Doooobro su ga oplaveli i mislim da mu nece vise na pamet pasti da uradi bilo sta slicno,

Cak mislim da ce ubuduce preci na drugu stranu ulice kad vidi uniformisano lice :D ;D

 

naravno .. ovo je iz pouzdanih izvora ;)

 

Ti si ga mlatio?  ;D

 

U zapadnoj nekoj drzavi bi zaglavio  poprilicno, ali i kod nas je to krivicno delo, verovatno ce tako biti na kraju, pa ce momak verovatno u tjorku (6 meseci do 5 godina, ako se ne varam).

 

Mene su zaustavili pre 3,4 godine preko 5 puta jer "nemam" A kategoriju, tj nije mi tada jos uvek bila nostrifikovana, i svaki put sam se izvukao ljubaznom pricom sa policijom. Mozda sam imao srece, ali i oni ljudi rade svoj posao, i medju njima ima normalnih i manje normalnih.

 

Nasuprot ovom iskustvu, prosle godine su dva policajca istrcala na ulicu bez ikakvog razloga sa isukanim revolverima u rukama

na mene i mog prijatelja na motorima ispred Londona u sred grada u 10 uvece, nakog cega je usledila kraca svadja pa zvanje interventne brigade od strane mog prijatelja, pre cijeg dolaska su obojica policajaca utrcali u sluzbeno vozilo i pobegli sa lica mesta...  ???

 

Vise me u zadnje vreme zabrinjava porast nasilja prema pandurima bajkerima, sto neko rece kao da je zarazno?  ???  Mislim da je krajnje vreme da revidiraju svoju taktiku jer smo se prevorili u siledzijsko drustvo a oni su za to (panduri) trenutno najmanje krivi. Uostalom, opet se stafordi prodaju kao ludi. Svi su signali da su zivci na kraju a batice u porastu....steta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CB500XA

Ja znam tog dechka. Otkad ima R1 nikad nije stavio kacigu na glavu (jer kako bi inache ja znao da on ima R1). Dechko nije tatin sin. Ali nije ni biker, vetj poseduje motor. A to shto je nabo pandura, cenim da mu doshlo. eto tako, mozhe mu se.

                                     

1993 the renaissance,

200 na sat uuuuuu u krivinu + AIR MAX 2 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja