Jump to content

Moto Zajednica

Moze li neko ovo da sredi????

Recommended Posts

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Naravno da se razume u ove vrste radova i da nije skup,znam da ovo zvuci neverovatno ali sigurno da postoji neko takav! Znaci trebalo bi otopiti plastiku oko stop svetla da bi plactike repa legle na mesto! Evo jos jedne slike gde se bolje vidi problem:

post-4359-12879028766241_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Evo jos jedene slike i malo objasnjenje: stop svetlo je od honde hornet (posto originalno nismo mogli da nadjemo) i Brka iz Mladenovca ga je odlicno uklopio ali u to vreme plastike repa su bile na farbanju a ne kod njega i eto kako je doslo do problema!

 

Znam da bi Brka ovo odradio ko od sale ali nemam vremena daodem do njega izgubicu ceo dan!

post-4359-1287902877183_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Petrovac na moru

makni nosac tablice i taj donji ido repa ,stavi led diode ,a tablicu zakaci kao na r-ove sto stavljaju ispod repa ,i bice ti super.

a led diode ima na pijaci i kostaju neka sica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale
link=topic=34218.msg498320#msg498320 date=1239704480]

makni nosac tablice i taj donji ido repa ,stavi led diode ,a tablicu zakaci kao na r-ove sto stavljaju ispod repa ,i bice ti super.

a led diode ima na pijaci i kostaju neka sica

 

Novim ZOB je zabranjeno imati tablicu ispod repa tj.tablica mora biti na vidnom mestu i propisno osvetljena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Moze-kod prvog majstora koji krpi branike i ostale plastike na kolima,ako te mrzi da sam to radish sa lemilicom...ali generalno imam savet da se shto pre oslobodish tog motora,(da ne gnjavim kako i zashto,mislim ako si ikako u prilici..bez ljutnje) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Moze-kod prvog majstora koji krpi branike i ostale plastike na kolima,ako te mrzi da sam to radish sa lemilicom...ali generalno imam savet da se shto pre oslobodish tog motora,(da ne gnjavim kako i zashto,mislim ako si ikako u prilici..bez ljutnje) ;)

 

 

Pazi ja cu motor da stavim u oglase ovih dana ali ne zato sto je los vec zato sto sam u losoj finansiskoj situaciji! Sto se motora tice imam samo pozitivna iskustva za sada,no da nebi isli u off stacu ovde!

 

Vracamo se temi dakle majstor gde?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Ja odoh ujutro do Brke da sredim moj motor ... Odvojicu dan tako je i brze a i jeftinije 100% kada se sve sabere ako ti neko napravi s***e!

 

 

Izgleda da ce tako i biti posto nema druge ocigledno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Igor je jedan od najjacih majstor za plastike i lakiranje u BG-u, radi samo motore. Nalazi se kod skutercentra u borci. Evo ti telefon: 0642709396. Ovo tvoje je smesno, video sam skutere kojima pola oklopa fali kako ih radi. I jeftin je, meni je za pravljenje neke plastike od koje sam imao 20% sacuvano, sve ostalo je morao da izmisli i napravi + farbanje uzeo 3500 din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Za takve zezalice nemas boljeg od majstor Marka sa Karaburme.

Imas sve detalje o njemu u podforumu servisi (mrzi me da sad trazim).

Licno sam gledao kako sklapa nemoguce stvari a i vrlo je povoljan i korektan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Igor je jedan od najjacih majstor za plastike i lakiranje u BG-u, radi samo motore. Nalazi se kod skutercentra u borci. Evo ti telefon: 0642709396. Ovo tvoje je smesno, video sam skutere kojima pola oklopa fali kako ih radi. I jeftin je, meni je za pravljenje neke plastike od koje sam imao 20% sacuvano, sve ostalo je morao da izmisli i napravi + farbanje uzeo 3500 din.

 

 

Hvala puno ZOGU danas sam kontaktirao decka i bio kod njega pa u utorak posle praznika teram motor! Jako korektan decko moram da kazem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Jos jednom hvala zogu na pomoci i moram da pohvalim majstora Igora koji je sjajno odradio posao!

 

 

 

Posto je motor stigao kuci zavrsen reko da okacim slike:

post-4359-12879031193934_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Tek sada videh post, nema na cemu, a ja sam ostavio deo pre tebe i danas mi je zavrsio. Moze i brze kada ti je hitno, ja ga nisam pozurivao. Super je lik, i dalje ima moje preporuke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja