Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki EN 500 C

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Karaburac

2001. god. 43000 km, 34 kW

 

Veliki vetrobran, roll bar, nove gume, maglenke, bisage, top case, pragovi.

 

2700€

 

Panta, 065 987 1069, ili panta@cmv.rs

post-1762-12879028381919_thumb.jpg

post-1762-12879028382843_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Zemun

Lep Ti je motor, a i oprema je bogata. Cena, pa mislim da si je BAS ali BAS prilagodio trenutnoj krizi. Za to godiste i vise nego povoljna cena. Srecno u prodaji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Karaburac

Čini se da sam cenu i previše prilagodio "krizi". Kada sam se sabrao koliko je koštalo ovo što ide uz motor i kada sam uporedio cene sa ostalim ponuđenim Enama, izgleda da ja pravim neki nelojalni damping.

 

Elem, cena ide na 3100€.

 

Ionako mi je pobegla varijanta novog motora koju sam jurio za ovu godinu, sad više nema žurbe. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

Čini se da sam cenu i previše prilagodio "krizi". Kada sam se sabrao koliko je koštalo ovo što ide uz motor i kada sam uporedio cene sa ostalim ponuđenim Enama, izgleda da ja pravim neki nelojalni damping.

 

Elem, cena ide na 3100€.

 

Ionako mi je pobegla varijanta novog motora koju sam jurio za ovu godinu, sad više nema žurbe. 

;) Svaka cast, sada tek neces da dobijes tu cenu. Nije bitno koliko trazis, pitaj druge po koliko su prodali motore, a ne koliko su trazili. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

Čini se da sam cenu i previše prilagodio "krizi". Kada sam se sabrao koliko je koštalo ovo što ide uz motor i kada sam uporedio cene sa ostalim ponuđenim Enama, izgleda da ja pravim neki nelojalni damping.

 

Elem, cena ide na 3100€.

 

Ionako mi je pobegla varijanta novog motora koju sam jurio za ovu godinu, sad više nema žurbe. 

;) Svaka cast, sada tek neces da dobijes tu cenu. Nije bitno koliko trazis, pitaj druge po koliko su prodali motore, a ne koliko su trazili. Pozdrav.

 

Bobanče a ti se baš spremao da mu daš 2700€   ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Sto je najsmesnije ja bih mu dao 2600e. Upravo trazim nesto da valja, a tebi cu zemljace prvome da javim sta sam kupio. (Ne volim trkalice, bole me ledja od njih). Ti si prodao svoj?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

ja mislim  da je to motor vredan da ga covek zauvek zadrzi i zato cena treba da ide jos gore kod nas se kaze ...da se venchash  ;D ;D ;D sory za off ali bila mi je jako simpaticna tvoja reakcija .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Karaburac

Pa i nije baš off.

Danas sam spustio i pomerio napred platforme za jedno 45 mm, sad mi je poza saaaaavršena za noge.

 

Ako uspem da nađem i namontiram Yamahino solo sedište na njega - eto veselja.

 

Prvobitni plan je bio da se prodaje sledeće godine, a onda sam se popalio na zadnje primerke XVS 650 (za koje sam sada najverovatnije zakasnio), znači, vraća se polako prvobitni plan. Naravno učiniću sve da što udobnije skinem jedno 10.000 km sa ovih novih guma  ;)

 

A ako  se nekome sviđa ovakav, tjah uvek postoji rezervna varijanta sa Kawasakijem VN 900.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja