Jump to content

Moto Zajednica

Za 24 sata 9 poginulih u udesima

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Bravo.

To je taj korak koji je potreban. Zivot je najvazniji,

 

Nje se nisam ni setio. Ako treba ikakva pomoc, ali ikakva tu sam. Taman i da delim bedzeve u gradu. Sta god samo da se statistika promeni malo u nasu korist.

 

 

Potrebna je krv bilo koje grupe...Zavod za transfuziju je u haosu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Odličba informacija, hvala Nela.

 

Za manje od mesec dana ide naša zajednička akcija dobrovoljnog davanja krvi. Da nije taj datum predaleko?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Odličba informacija, hvala Nela.

 

Za manje od mesec dana ide naša zajednička akcija dobrovoljnog davanja krvi. Da nije taj datum predaleko?

 

Zavisi šta se bude dešavalo...organizuju se akcije po mesnim zajednicama i nekim državnim ustanovama. U svakom slučaju za tako nešto nikada nije kasno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Odličba informacija, hvala Nela.

 

Za manje od mesec dana ide naša zajednička akcija dobrovoljnog davanja krvi. Da nije taj datum predaleko?

Menije taman isteklo 3 mjeseca pauze, ali akcija ce se izgleda opet pogodi na neki datum kada nisam u Beogradu, pa objavite datum da znam  da odem individualno ako mi datum ne odgovara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Odličba informacija, hvala Nela.

 

Za manje od mesec dana ide naša zajednička akcija dobrovoljnog davanja krvi. Da nije taj datum predaleko?

Menije taman isteklo 3 mjeseca pauze, ali akcija ce se izgleda opet pogodi na neki datum kada nisam u Beogradu, pa objavite datum da znam  da odem individualno ako mi datum ne odgovara

 

Posle tri meseca uvek možeš da odeš i daš dobrovoljno krv u Zavod za transfuziju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Odličba informacija, hvala Nela.

 

Za manje od mesec dana ide naša zajednička akcija dobrovoljnog davanja krvi. Da nije taj datum predaleko?

Menije taman isteklo 3 mjeseca pauze, ali akcija ce se izgleda opet pogodi na neki datum kada nisam u Beogradu, pa objavite datum da znam  da odem individualno ako mi datum ne odgovara

 

Posle tri meseca uvek možeš da odeš i daš dobrovoljno krv u Zavod za transfuziju

Tako obicno i radim.

Zato i pitam kada je nasa akcija - ako mi ne odgovara datum da ih ne cekam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Odličba informacija, hvala Nela.

 

Za manje od mesec dana ide naša zajednička akcija dobrovoljnog davanja krvi. Da nije taj datum predaleko?

Menije taman isteklo 3 mjeseca pauze, ali akcija ce se izgleda opet pogodi na neki datum kada nisam u Beogradu, pa objavite datum da znam  da odem individualno ako mi datum ne odgovara

 

Posle tri meseca uvek možeš da odeš i daš dobrovoljno krv u Zavod za transfuziju

Tako obicno i radim.

Zato i pitam kada je nasa akcija - ako mi ne odgovara datum da ih ne cekam

 

Ne moraš da čekaš akciju, kad možeš idi u Zavod

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Baš me zanimlje ta emisija ako je uopšte bude. Pošto mora biti policajac među gostima, naravno da je jedini čarobni štapić koji će sigurno delovati i tako nas odvesti pravo u EU, smanjenje brzine. Po meni je to smanjenje brzine obična sviračina koja neće delovati ni na šta osim na povećanje nervoze za volanom ili guvernalom. Statistika je sama sebi cilj i u nju ne verujem jer se njome bavim "statistika naša dika, šta joj treba, to i naslika". Ali mi je drago što uopšte kreće nešto na našu temu i vodi vodu na našu vodenicu. Smanjenje brzine je besmislica jer se brzina može smanjiti jedino u glavi. Na žalost, kome je suđeno, poginuće dok meće motor na ćopku. U ronjenju važi pravilo koje se može 1 na 1 prepisati i ovde. Ako već vučeš boga za k**ac, nemoj ga tući čekićem po jajima. Čuvaj se i ne rizikuj ako ikako možeš. Moram se složiti sa misom-pei. Ko neće sam da se čuva, ne treba ga sprečavati u sprovođenju slobodne volje. Idi brate i gini svaki dan ako možeš, od mene ti je prosto. Boli me jedino to što ja, koji nosim kacigu i dok pišam pored motora, bivam izjednačen sa takvim tipovima i drka me zakon jer njih ne može. A i plaćam njihovo lečenje jer od mog doprinosa deo ode na take budale. BJB kao mesto okupljanja i kao pravno lice treba da nastavi sprovođenje zacrtane politike i da se ogradi od onih koji ne poštuju i ne štite sebe u saobraćaju. Daj bože da se vidimo na TV i da ne ostanemo "oni na motorima što divljaju". A to ćemo postići tako što ćemo jasno i glasno stavljati do znanja članovima BJB i učesnicima na forumu da se ne slažemo sa nepoštovanjem pravila o zaštiti sebe i drugih. Ne slaganje sa zakonom, jer je besmislen, već sa pravilom da štitiš sebe i druge. Tako ćemo počistiti svoje dvorište i profiltrirati učesnike na formumu. Ima dovoljno tema da BJB ne postane jednoumlje samo zato što ćemo se svi složiti da se nosi kaciga. Onda možemo javno da se ogradimo od "kukolja" koji nam kvari prosek.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Za par dana ce se desiti sastanak sa urednicom te emisije, pa javljam utiske i dogovor cim se postigne... Videcemo kako stojimo i sa drugim televizijama koje imaju emisije slicnog karaktera.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Izvinjavam se što mi je ton u prethodnom postu takav da liči na nekoga ko ima pravo glasa u ime i za račun BJB. Nije mi to namera i nisam želeo da uzimam sebi za pravo bilo šta što mi nije dozvoljeno kao običnom članu ovog foruma. Prosto sam izrazio svoje mišljenje kao član zajednice bez želje da sebi dajem pravo presuđivanja. Hvala na razumevanju  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Za par dana ce se desiti sastanak sa urednicom te emisije, pa javljam utiske i dogovor cim se postigne... Videcemo kako stojimo i sa drugim televizijama koje imaju emisije slicnog karaktera.

 

 

QL

Samo napred.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja