Jump to content

Moto Zajednica

IZRADA NALEPNICA ZA MOTOCIKLE

Recommended Posts

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

naravno da moze ja radio neke , a radio i svoju verziju za trke ...

 

Image249.jpg

Image250.jpg

Image251.jpg

Image252.jpg

 

sve nalepnice ukljuchujuci o 1000 na repi i ovu moju na blatobranu i gsxR sa strane sve je iskatovano

e da i shtop svetlo i migavci pozadi su nalepnice  ;D  to je moj izum ... e da ako nekom treba imam josh par komada set 200din

 

elem moze sve na kateru da se isecka , samo treba imati malo mozga da se sloze boje itd , sliku koju ocesh uzmesh prostudirash , sve logoe koji ti trebaju imash na netu da skinesh ,  vec spremne za sechenje , to ovi umetnici shto naplacuju air brush ko da je od suvog zlata dobro znaju , npr sve share Rossijevih kaciga ima vec nacrtane isechesh na katu shablone i farbash sloj po sloj ;) elem sajt za logoe je http://www.brandsoftheworld.com/search/117682677/  i kucash u search shta te zanima ... pozdrav

 

e da umalo da zaboravim josh jedan primer za race varijantu hhahhahaha

 

08.jpg

03.jpg

01.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Kako si uradio ovu GSXR u 2 boje? Jel kombinujes dve nalepnice, jedna preko druge?

 

Bas tako...

 

Inace ja cesto svratim do Tine da mi napravi neku moju novu izmisljotinu :)

Evo drugaru sada radi pozadinu za satove u kolima :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Bio danas doduse pricao sa Danijelom....svaka cast na ljubaznosti i strpljenju.....malo sam je gusio posto ni sam jos neznam sta bih tacno...nije je mrzelo da kopa po bojama cak i da zove sestru......za ono sto sam ja trazio kaze 400,00 din.

Ja zabezeknut ...zamalo da me pogresno razume,......objasnim joj da mi je covek iz Kovina za dve obicne Hyosung nalepnice za sinov motor (jednobojne) trazio 15,00 eura po komadu......

Voleo bih da i on udje ovde i procita ovo....reklamira se uveliko po moto berzi a cini mi se da sam ga i ovde video u oglasima.....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Beograd

Bio danas doduse pricao sa Danijelom....svaka cast na ljubaznosti i strpljenju.....malo sam je gusio posto ni sam jos neznam sta bih tacno...nije je mrzelo da kopa po bojama cak i da zove sestru......za ono sto sam ja trazio kaze 400,00 din.

Ja zabezeknut ...zamalo da me pogresno razume,......objasnim joj da mi je covek iz Kovina za dve obicne Hyosung nalepnice za sinov motor (jednobojne) trazio 15,00 eura po komadu......

Voleo bih da i on udje ovde i procita ovo....reklamira se uveliko po moto berzi a cini mi se da sam ga i ovde video u oglasima.....

 

 

Da nije mozda taj covek Dragomir?

Ako je on u pitanju mogu da kazem da stvarno preteruje.. Trazio mi je za Leo Vince nalepnicu 400 din., a kod Tine sam za tu istu dao 30 din...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM SMR 690

aj samo da rezimiram, tina ima kater a ujedno i razne PVC folije... i moguce je doneti svoj dizajn sa pripremom koji samo pusti na secenje bez njene intervencije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova

tina ima kater i ima razne boje folija, dosta veliki izbor ima samo nema reflektujuce posto su one dosta skupe, ali sito tehnika na banovom brdu prodaje reflektujuce tako da nije problem otici do njih i pazariti, ali to povecava cenu secenja kod tine jer ide drugi noz ili sta vec

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

tina ima kater i ima razne boje folija, dosta veliki izbor ima samo nema reflektujuce posto su one dosta skupe, ali sito tehnika na banovom brdu prodaje reflektujuce tako da nije problem otici do njih i pazariti, ali to povecava cenu secenja kod tine jer ide drugi noz ili sta vec

 

Daj adresu sito tehnike....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Drustvo, jel zna neko da li ima negde da se kupe fluorescentne samolepljive trake ili folije, kao one na saobracajnim znacima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: kovin

Kako si uradio ovu GSXR u 2 boje? Jel kombinujes dve nalepnice, jedna preko druge?

 

Bas tako...

 

Inace ja cesto svratim do Tine da mi napravi neku moju novu izmisljotinu :)

Evo drugaru sada radi pozadinu za satove u kolima :P

 

pa sto ne pricas da si dobar sa Tinom?! :)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

DIFOL  Beograd kod arene

0113114565

 

Ima! Cena prava sitnica, ~1300-1600 din/m2 , ali moze i 20cm da se uzme, sirina kotura je 120cm.

Hvala, pozdrav!

 

Ps. Ala cu da svetlim!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

ALFASET chim predjete preko dushanovachkog mosta sa desne strane ima dvorishte i par firmi , najpovoljnije cene folija ... ako kupujete samo foliju ... a x-tim za sechenje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova

jel neko zna koje je tini radno vreme?

 

inace ima firmi za secenje kolko hocete ali samo da znate ako seckate neke od flurescentnih folija cena se povecava jer je ona deblja i koristi se drugi noz za secenje a inace kod tine i ako vam uradi nesto u CAD-u to nece naplatiti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja