Jump to content

Moto Zajednica

Vaskrsnja humanitarna akcija za Dom u Kulini-prikupljanje garderobe, igracaka...

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova

Cekajte ljudi da vidim sta sam propustila ovih dana,komp mi je bio na popravci pa u radnji svo to vreme sam u neznanju,kako napredujemo sa akcijom meni se niko nejavlja !Ustvari doslo je lepo vreme pa se nikom neda da odabira garderobu!Jesam li u pravu?Sto se Gremlinovih stvari tice nepotrebne su preseljene u obliznji kontejner a ostatak nedovoljno velikih ce naci put do novih korisnika,sve u svemu,operacija uspela Greca preziveo.Prsut,sunku,kobasice i slaninu nisam premestala posto su na sigurnom !Pozdrav svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Trešnja

Dragi moji,

 

prošle su tri nedelje, a svega vas pet-šest je donelo donacije. Zar je moguće da ne možemo bolje?

 

Shvatite da je toj deci potrebna naša pomoć!

 

Mi tamo nastupamo kao asocijacija, a ne kao pojedinci, pa jel želite da se obrukamo? >:(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

Ja sam takodje, rezignirana odzivom clanova foruma. Vise je prikupljeno od strane ljudi koji nemaju nikakve veze sa motorima. Da li je moguce da se nase akcije zasnivaju na uzivanju u samopromociji prilikom grupne voznje???Stvarno ne zelim da poverujem u to  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

ma izguracemo mi to uspesno kao i sve ostalo do sada. Bice to kako treba, lepi dani i voznje pa se manje obraca paznja na stare stvari koje nam ne trebaju a znamo kome trebaju. Nadamo se da ce finis biti uspesniji nego prethodni period.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Trebaju mi hitno registarske tablice svih vozila i motora koji zele da idu u Kulinu, radi oslobodjenja od placanja putarine.

Ne mogu da predam zahtev dok nemam sve tablice.

Uz tablice treba mi i opis vozila, znaci motocikl marke te i te ili vozilo marke te i te.

Vozilo ili motor koji se ne upisu na spisak morace da plate putarinu koja do Nisa i nazad nije mala.

Poruke slati iskljucivo na      turbopedja@yahoo.com  radi preglednije situacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Poenta je u imidzu bajkerske zajednice ;D

Kako bi bilo sad mi eto idemo da nosimo humanitarnu pomoc deci

i svercujemo se kroz naplatne rampe.... nekako ne ide bas...

A i ako vec imamo mogucnost da prodjemo ko gospoda  ::)  zasto to ne iskoristiti.

Druga stvar je, sto kaze Lancia, bicu tu i putnickih i teretnih vozila a za njih nije bas mala suma.

Ljudi, dajte podatke, vreme nam polako istice...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Ja sam cheprkala po stvarima,medjutim,mama reche da je sve dala shto nam ne treba Crvenom krstu i porodici devojchice koja je sa mnom ishla u zabavishte....mozda mogu josh da potrazim po svom ormaru neshto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Trebao bi mi otprilike broj ucesnika akcije u Kulini zato sto je dogovoren rucak posle akcije u kafani ''Marjan'' kod Drazevca( inace upisana je kao dobra drumska kafana) i nalazi se blizu puta za Kulinu.Siki i ja poznajemo gazdu pa smo dobili vrlo povoljnu cenu (oko 300 -400 d) za kafansku klopu.

Aj upisite se ovde koliko dolazi sa strane .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Posto se priblizava vreme akciji obavestio bih sve zainteresovane sa podrucja Nisa a i sire da se jave ukoliko zele da ucestvuju u zajednickoj akciji,potrebno je nesto stare garderobe i malo dobre volje da pomognemo sticenicima doma u Kulini a ujedno je i prilika za jedno fino druzenje i upoznavanje.

Mesto okupljanja je na Trgu Kralja Aleksandra( nekad Trg vojske) kod pekare ''Trg'' a vreme cemo precizirati naknadno .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Za sada imamo potvrdjen jedan kombi, jedan putnicki auto- karavan i jedan motor.

Ja bih vas molio ko je jos zainteresovan da se prijavi sto pre,

posto u ponedeljak predajem konacni spisak vozila za oslobodjenje od naplate putarine.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Javi mi se sutra u toku dana pa cemo da organizujemo nesto...

063 877 51 53

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja