Jump to content

Moto Zajednica

Vaskrsnja humanitarna akcija za Dom u Kulini-prikupljanje garderobe, igracaka...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Trešnja

Upravo me je zvao Crven Ban, poslao je donaciju. Pošto mi to nije palo napamet kao mogućnost, adresa nije potpuna.

 

Ako još neko želi da šalje:

 

Ljiljana Vladimirović

13. oktobra 43

11233 Ralja

 

P.S. To su podaci iz lične karte, da ne bude zabune

 

Ideja je odlična, za sve one koji do Uskrsa neće dolaziti u Bgd, a žele da pomognu. Samo se javite telefonom da znam da ste poslali. 064-15-46-267

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Jagodina

Danas sam video ovu temu  podrzavam ovakve gestove naravno .Ali mislim da bi akcija trebalo da se zove VASKRSNJA  humanitarna akcija... (jer Hristos  anesti (grcki)  ili Hristos voskrese (staro slovenski) je  preveden   u srpskom jeziku  kao Hristos vaskrse  a ne Hristos uskrse stoga je pravilno reci VASKRS a ne USKRS).

Mislim da onaj ko je pokrenuo ovu temu moze ako hoce  adminima da predlozi da izmene naziv teme , sto bi naravno bilo za svaku pohvalu.

 

 

 

Zar je bitno kako Ga zovemo dokle god Ga Postujemo, Slavimo i u NJegovo Ime radimo dobre stvari.

Koliko vidim niko se ne buni sto se u Srbiji proslavlja Santa Claus( tj Deda Mraz) ili Sv. Valentin ( dan zaljubljenih) ali smeta sto Vaskrs zovemo Uskrs.

Iovako uskoro sledi ekumenizacija tako da vise nece biti ni bitno...

Mislim da smo malo otisli u off-topic tako da zovem gorepotpisanog da obnovimo pricu uz onu cuvenu manastirsku na nekom drugom mestu uzivo ;D

 

      1.  Izvinjavam se na off-u  ali znas kako se u sumadiji kaze kada nekog oces da naucis necemu sto je pravilno a on to ne prihvata , poslovica kaze :

        ,,Ti ga krstis a on prdi". ;D ;D ;D ;D ;D

      2.Nama je sve tudje lepse, bolje i sladje( pogotovu ono sto dolazi sa zapada)nego ono sto je nase izvorno.

      3.Sto se ekumenizacije tice za mene vazi ORTODOKSIA I TANATOS.(nadam se da ako znas sta je ekumenizam da znas i sta ovo znaci). ;D

   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

Molim Vas da se vratimo na temu. Gresku sam ja napravila usled nepoznavanja hriscanske terminologije. Sto je moglo da se ispravi ispravljeno je. Ova akcija, nije ni u kakvoj vezi ni sa jednom verskom institucijom, vec je sprovode ljudi dobre volje razlicite vere i razlicitih pogleda na religiju, religioznih, manje religioznih ili ateista, i stoga ne vidim potrebu za daljim raspravama na temu religije.

 

Zainteresovani za teolosku edukaciju nastavite na pp, ovde cemo o konkretnoj akciji  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Molim Vas da se vratimo na temu. Gresku sam ja napravila usled nepoznavanja hriscanske terminologije. Sto je moglo da se ispravi ispravljeno je. Ova akcija, nije ni u kakvoj vezi ni sa jednom verskom institucijom, vec je sprovode ljudi dobre volje razlicite vere i razlicitih pogleda na religiju, religioznih, manje religioznih ili ateista, i stoga ne vidim potrebu za daljim raspravama na temu religije.

 

Zainteresovani za teolosku edukaciju nastavite na pp, ovde cemo o konkretnoj akciji  ;)

 

 

 

 

 

 

Upravo tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Ljiljo ja sam poslao na "13 Oktobra 41" a posle vidim da si navela 43, ako slucajno bude problema zovi da intervenisem u City Expresu. Naveo sam im tvoj broj mobilnog ako slucajno te ne budu nasli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Trešnja

Ljiljo ja sam poslao na "13 Oktobra 41" a posle vidim da si navela 43, ako slucajno bude problema zovi da intervenisem u City Expresu. Naveo sam im tvoj broj mobilnog ako slucajno te ne budu nasli.

 

Imaš pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Jagodina

Molim Vas da se vratimo na temu. Gresku sam ja napravila usled nepoznavanja hriscanske terminologije. Sto je moglo da se ispravi ispravljeno je. Ova akcija, nije ni u kakvoj vezi ni sa jednom verskom institucijom, vec je sprovode ljudi dobre volje razlicite vere i razlicitih pogleda na religiju, religioznih, manje religioznih ili ateista, i stoga ne vidim potrebu za daljim raspravama na temu religije.

 

Zainteresovani za teolosku edukaciju nastavite na pp, ovde cemo o konkretnoj akciji  ;)

   

       

 

                        Ja sam se izvinio na off-u i to cinim jos jednom. A tebi svaka cast sto si izmenila naslov teme .Za mene je ovo zavrseno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

U cetvrtak 02.04.2009. nece biti moguce dostaviti stvari na za taj dan odredjenu lokaciju zbog privatnih problema. Izvinjavam, se ako je neko imao u planu taj termin. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Trešnja

Prošle su već dve nedelje, a kod mene su stigle samo dve donacije. Imamo još samo 17 dana do odlaska u Kulinu, ako se ovako nastavi, nećemo imati sa čime da idemo. Nemamo mnogo vremena.

Nemojte pogrešno da me shvatite, ali mislite i na to da donacije treba sortirati i popakovati, kada ih vi donesete.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Kod nas vec ima dve velike kese stvari za decu, a neki nasi prijatelji skupljaju stvari i treba da nam ih dostave.Ja sam nazvala sve nase prijatelje i obavestila ih o akciji. Kad bi svi kontaktirali tako svoje prijatelje, lanac bi se prosirio i mogli bi da skupimo vise stvari.Mada sam ja uvek optimista i mislim da ce biti dosta toga.Natasa 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

E da to sam zaboravila, kome vise odgovara moze doneti stvari kod mene u radionicu tj. kod moje keve.Radionica se nalazi u ulici Vojvode Bogdana 28, a ako imate problema sa nalazenjem, evo moj broj telefona 063351201-Natasa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Africa Twin 750 RD04

Za par dana saljem znatnu kolicinu decije ocuvane garderobe.Bice sve oprano,popeglano i uredno spakovano.Zbog udaljenosti poslacu City expres-om  na neku od navedenih adresa.Mobilisacu i neke svoje prijatelje i nadam se da ovo nece biti jedina posiljka iz Ivanjice.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Pozdrav,

 

ne silazi u podrum...sto ne znas, ne moze da Te povredi :)

 

Jedna moja drugarica ce u petak doneti najverovatnije kod Vas jeste ste jos najblizi.

 

Sale,

 

Samo nek se najavi Gremlinki malo ranije, da bude nekog kod kuce.

 

Idem u podrum pa sta bude - bice...

 

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Pozdrav,

 

ne silazi u podrum...sto ne znas, ne moze da Te povredi :)

 

Jedna moja drugarica ce u petak doneti najverovatnije kod Vas jeste ste jos najblizi.

 

Sale,

 

Samo nek se najavi Gremlinki malo ranije, da bude nekog kod kuce.

 

Idem u podrum pa sta bude - bice...

 

 

;)

 

ljudiii...jos je u podrumu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

GRECO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Javi se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

P.S. Saška, priznaj šta si mu uradila! ;)

 

nista mu nije uradila....

u podrumu su zalihe susenog mesa,prchute,rakije,vina itd

 

znate pricu o vasi ladackom:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Mogli bismo da ga obiđemo i da mu pomognemo, da mu ne pozli.

 

bice vise njegove garderobe za kulinu,sve mu je vec tesno

mada...tesko da tamo neko nosi njegov broj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ziv sam, ne brinite, samo sam imao posla...

 

Nisam ni bio u podrumu, ne smem da se usudim da udjem i vidim sta je sve pobacala od "nepotrebnih stvari"  - naravno mojih...

 

;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja