Jump to content

Moto Zajednica

Vaskrsnja humanitarna akcija za Dom u Kulini-prikupljanje garderobe, igracaka...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Tu sam ako zatreba.

Jel to znaci da niko vise ne ide sa nama???

Niko se nije vise upisao na spisak za klopu u Nisu od onog sto sam ja objavio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

Vecerasnjom finalnom trijazom i sortiranjem, deo akcije koji se odnosi na prikupljanje je zvanicno zavrsen. Prikupljena je zaista velika kolicina garderobe sto od strane motorciklista sa foruma, sto sa strane privatnih kontakata clanova tima.

 

Ovim, putem zahvaljujem se svima koji su se odazvali i uzeli ucesce u akciji. Hvala vam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Sacekacemo petak vece da vidimo da li moze sve da stane kod Mise u kombi.

Po potrebi cemo da aktiviramo i smestaj stvari u automobile...

Mi sa teretnim motorima mozemo i na motor  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Sinoc je zavrseno pakovanje veceg dela pristiglih stavari za Kulinu, akciju su uz stalni nedostatak selotejp-trake i kutija izvodile Dakijeva Natasha, Ljubica (Search), Beba (Evilbaby), Mira Lancia 88 i Sashka (Gremlinka) u prepunom podrumu...

 

Pod budnim okom Onyx-a...

 

;)

post-621-12879029037512_thumb.jpg

post-621-12879029038282_thumb.jpg

post-621-12879029064622_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Danas sam u mojoj firmi sakupio nekoliko kesa sa stvarima, nadam se da nije kasno... :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Evo sad sam zavrsila pakovanje kutija koje su bile kod mene, mogu reci da sam zadovoljna odzivom ljudi koji su van foruma i koji su se potrudili da donesu stvarno dosta stvari za ovu akciju. Moram da napomenem da su se u zadnjem momentu  angazovali i zaposleni u redakciji Vecernjih Novosti i skupili su dosta odece ,igracaka i kozmetike uz napomenu da mozemo i ubuduce da racunamo na njih.Naravno, hvala svim ljudima velikog srca koji su podrzali nasu akciju, i nadam se da ce ovakve akcije ubuduce biti masovnije i da ce vremenom postati nasa tradicija!!

Natasa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Svaka cast na odzivu i animaciji ljudi koji nisu na forumu.

Cinjenica je da ljudi mnogo vise reaguju na licni kontakt.

Ako pogledamo broj aktivnih clanova foruma i odaziv ljudi ovoj akciji, videcemo da od ukupnih donatora ima skoro 50% ljudi koji nemaju veze sa forumom. Svi oni su uzeli ucesce zahvaljujuci licnom kontaktu clanova foruma. Uzmimo na primer moju donaciju:

od svih stvari, samo je oko cetvrtina mojih stvari a sve ostalo je od kolega sa posla.

Verujem da je i kod drugih slicna situacija.

Veceras cemo da spakujemo sve stvari sto moze da stane u kombi i u 2 auta.

Predlazem da visak ostavimo za neku buducu akciju ili za neki drugi dom.

Molim vasa misljenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Svaka cast na odzivu i animaciji ljudi koji nisu na forumu.

Cinjenica je da ljudi mnogo vise reaguju na licni kontakt.

Ako pogledamo broj aktivnih clanova foruma i odaziv ljudi ovoj akciji, videcemo da od ukupnih donatora ima skoro 50% ljudi koji nemaju veze sa forumom. Svi oni su uzeli ucesce zahvaljujuci licnom kontaktu clanova foruma. Uzmimo na primer moju donaciju:

od svih stvari, samo je oko cetvrtina mojih stvari a sve ostalo je od kolega sa posla.

Verujem da je i kod drugih slicna situacija.

Veceras cemo da spakujemo sve stvari sto moze da stane u kombi i u 2 auta.

Predlazem da visak ostavimo za neku buducu akciju ili za neki drugi dom.

Molim vasa misljenja.

 

 

 

 

 

 

Pedja tamo ima oko 500 sticenika tako da sve sto smo skupili nece biti previse ,sigurno ce naci mesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Ja takodje mislim da treba da iskoristimo ono sto smo skupili, e sad jedini je problem prevoz... Ne znam da li postoji mogucnost da jos neko krene kolima po mogucnosti karavanom???? Da li to komplikuje stvari zbog  vec prijavljenih registarskih brojeva ???? Mozda bi neke ljude trebali kontaktirati licno jer kao sto vidim ova teme se slabo cita, pa da ne bude sto niste mene pitali ili nisam znao??Ne znam, eto ako neko ima neku konstruktivnu ideju , pa nek predlozi.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Nemo`  da se "radujete" da je gotovo prikupljanje.  :)  Ima jos  :)  Samo da vidim kojoj cici  da se obratim  :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Nemo`  da se "radujete" da je gotovo prikupljanje.  :)   Ima jos  :)  Samo da vidim kojoj cici  da se obratim   :)   

 

Sto brate sve kod mene, gde ca vam dusha....

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

I ja spakovao dva dzaka garderobe, sutra dovozim kod Pit-a i vozimo za Kulinu...Vidimo se...

 

auuuu, pa meni je vidjenje sa Tobom poseban razlog za dolazak, to mi je neplanirana nagrada za toliki put, bas se radujem!

 

Inace, uguralo se sve u kombi i tri automobila, dobro je....majstori za pakovanje su obavili odlican posao. Iako je zenski tim potegao muski u ovoj akciji, na kraju su se i muski pokazali - muski.

Mene su, po obicaju, stedeli ali sebe nisu. Ipak, cilj ostvaren, karavan krece ujutru u 9.00 iz Beograda.

 

U Nisu nam se prikljucuje i nevladina organizacija Pokret mladih srbije koja je preko Pitovog autoriteta i renomea medju Nislijama docula za nasu akciju i odlucila da se i njeni clanovi prikljuce u ovoj akciji donoseci i oni svoje priloge.

Na taj cemo nacin verovatno animirati jos ljudi i organizacija i, verujem, pomoci Domu u Kulini da bar malo lakse podnosi teret jedne od najhumanijih i najvecih odgovornosti koje covek sebi moze da dodeli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Triumph Speed Triple 900

Evo ja sad stigoh kuci, mrtav umoran! Akcija je bila kul, nikad pre nisam bio u ovij ni slicnoj ustanovi i ne moze covek da ostane ravnodusan posle ovoga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja