Jump to content

Moto Zajednica

Lifan 125 - kinez braćo :D

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

E prvi tvoj ozbiljan post...

Nije imao kacigu, gologlav je udario u kantu..Posjekotina na glavi 13cm, ali bosanska glava evo lezi ovde sve nas zajebava po redu...

Sad samo da skupim parica i da popravim ovu gomilu gvozdja da mogu reci da sam ga ja popravio. Jer ako ga opet on popravi, bice ja kupio moras mi dati..

Vozio je preko 100km/h prestizo dva auta, naglo se vratio u desnu traku i odma je morao skrenuti u ostru lijevu krivinu, pa nije to igrica, tako samo rossi vozi. Naravno produzio je ravno i u banderu...

Hvala na lijepim zeljama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

Zao mi je druze...

Zelim brz oporavak tvom ocu...

A sto se tice motora-mlad si,siguran sam da ces vremenom posedovati mnogo bolje motore. ;)

Dotle-malo sredi Lifan-a da moze da se vozi i sparaj pare za nesto bolje.

Pozdrav. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova

E prvi tvoj ozbiljan post...

Nije imao kacigu, gologlav je udario u kantu..Posjekotina na glavi 13cm, ali bosanska glava evo lezi ovde sve nas zajebava po redu...

Sad samo da skupim parica i da popravim ovu gomilu gvozdja da mogu reci da sam ga ja popravio. Jer ako ga opet on popravi, bice ja kupio moras mi dati..

Vozio je preko 100km/h prestizo dva auta, naglo se vratio u desnu traku i odma je morao skrenuti u ostru lijevu krivinu, pa nije to igrica, tako samo rossi vozi. Naravno produzio je ravno i u banderu...

Hvala na lijepim zeljama...

 

Ma ja sam uvek ozbiljan, samo dok vi to ukontate...jos me ne poznajete, ali, dace Bog, upoznacete me...

 

Ja sam ti uvek za postovanje svih pravila, i nije trebao da vozi bez kacige...prosto ne mogu da verujem da je ostao citav pri toj brzini i udarcu glavom, stvarno je imao srece.

 

Nista za zelje, nije covek ko drugome zeli zlo, a motor ces kupiti (nadam se ovog puta i skupiti novca za bolji)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

a joj. lepo ga ke pokršio...  :-\

 

nek se ćale brzo oporavi a ti da središ motor dok ne krene lepo vreme.  :)

 

 

ps samo smanji onih "preko 100 na sat" . mnogo je.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Stari se oporavlja, nije nista kriticno, glava malo boli, al mora... On kaze da je isao 100, a kod mene kazaljka stoji na 100 a motor i dalje ubrzava i onda samo odjednom prebaci na 120... Prestizo je dva auta i kad je ugledao krivinu pokusao zakociti al se izgleda uspanicio i pritisnuo jako zadnju kocnicu. Zadnji kraj normalno zaplesao i hop u banderu. On je glavom o kantu koja je odletila 20 metara od bandere, a na nosacima je, a motor je nastavio gdje zavrsio... Uspjeo je mozda malo usporiti, al opet...Ma cudo da mu nije nista ozbiljnije bilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Ma nista Raso, ali zanimljivo i ja sam vozac pocetnik, dvije godine vozim motor ovaj a nisam ga ni ogrebao.A vozim svakako, aon sad uzme, ja sve znam, ja sam vozio motor ti nisi bio ni u planu i eto...

Nego malo je covjek htjeo da nahvali bt-a, ali neka navikli smo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Zajecar(centar grada)

aon sad uzme, ja sve znam, ja sam vozio MOTOR ti nisi bio ni u planu i eto...

 

 

Pa covek je vozio MZ i JAWU....lepo rekoh...nemojd ase ljutis,ne mislim da si los covek,samo mislim da ti je replica motora loseg kvaliteta... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Evo vidite vi ovo...

Danas sam poskidao sve plastike i ispeglao i popravio sto se tice mehanickih sklopova...Da vidite kako mocno izgleda bez maske, pffff... Napravio sam i test voznju ide bolje nego prije. Bez ruku, normalno, ne vuce u stranu, rucke nisu bile iskrivljene nego instrument tabla pa mi se cinilo kako sam gledao odozgo..Jos da stignu plastike iz Svedske i to je to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Ма ј... пластику. Стави неки "плуг" и види шта ћеш са фаром и цајгерима, па оцени на шта личи. Ја би паре дао за нешто друго, не за пластику.

 

А где је оно избацио уље?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Eto prilike da napravis StreetFighter-a ili Naked-a, sto rece Zorge baci koju sliku da vidimo kako izgleda prerada

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

E , hvala bogu nije ulje bacio nego gorivo, kako je bio naget pa je durcugovo nazad kroz filter zraka... Povratio je kroz filter i usput ga oprao :), moze li mi neko reci jel se moglo tu sta pokvariti i ima li to kakvih posledica. Filter sam osusio i vratio. Ulje sam zamjenio za svaki slucaj. Sad imama neku ideju da mu stavim sportski filter ako ga gdje nadjem... E mozda mi se cini, al ne znam, motor kao da bolje ide  :-\ Cuo sam od jednog covjeka da Lifani (skuteri) posto se nije susretao sa motorima ko u mene imaju izmedju karburatora i usisa neku blokadu (il bi izmedju karba i filtera) ne znam tacno, pa da se to nije sad po**l*alo il kad je povratio, da se nije nesto desilo...

Glede maski, fino je to sve, al ja volim izgled R motora sa oklopima, mada mi se svidja i ovako, mislio sam da odradim nesto kao streetfighter, ali i cure vise vole kad ima oklope, tako da ipak idu plastike...A evo slike

USiAm_dsc00441.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Имаш представе колико ће тај спорт са куповином пластика да те кошта?

Просто питам...

 

У вези те "блокаде": ако између два поменута дела немаш неко парче пластике за које не знаш чему служи, мислим да блокаде немаш.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova

Samo skuteri od 50cc imaju blokadu jer po zakonu ne smeju brze od 45km/h.Od 125cc blokadu imaju motocikli koji se voze na malo A,na zapadu djer ne smeju imati vise od 15ks.Smanjenje snage izazivaju sve one gluposti za dodatno uduvavanje svezeg vazduha u izduv i sace tipa katalizatora koje mu daje E-2 normu ali gusi motor-ogranicava snagu. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Zvao sam danas Prnjavor (salon) ali ne javljaju se...

Ma nije valjda skupo, plastike, nije pocincani lim... Sta me briga, ne placam ja ;D

Head  hvala na informaciji, al motor opet bolje ide, ne znam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja