Jump to content

Moto Zajednica

Lifan 125 - kinez braćo :D

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Zajecar(centar grada)

E , hvala bogu  cure vise vole kad ima oklope, tako da ipak idu plastike..

 

ti vozis motor i sredjujes ga da bi se svidjao nekoj ribi?hahahahah...najveca glupost koju sam cuo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Сиротица....    ;D

 

Е, људи, 'ај' престаните са јаловим препуцавањима - из тога ништа добро не може да изађе.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Beograd

Legendo ja sam pao sa 90...ne mozes da verujes nasta je licio motor...ili ti laže cajger ili nesto nije u redu...

Ovo je super...meni je pukla viljuska motor napravio salto...jurio sam plastike po ulici! :)

Ali na srecu kako se ripnuo ja sam odleteo u travu...malo sam se ugruvao a i nosio sam kacigu...

Dobro je kod tebe sve proslu...

Malo je glupo sto te tako komentarisu ali tvoj je licna stvar sta ces da vozis! Ako se tebi svidja...ti ga vozis...

Mnogo je bolje kad krenes od nekog slabijeg motora pa ides na veci...ali iskreno mnogo se lakse pada sa slabijeg... :(

Ovaj tvoj za ovu kubikazu skroz super izgleda....

Ja sam od tih kubikaza vozio samo cvaje...Gilera RV 125 ili 150 ne mogu da se setim sa nje sam i pao... :D

Ona je isla kao luda...Ali kad sam se trkao sa Aprilijom 125 rs ona je zver bas je ostavljala ovaj moj...a max brzina joj je bila 180 a ovoj mojoj 160...

Gume i kocnice su mnogo vazne na motoru...vidi sredi sto pre...

Prijatnu i lepu voznju ti zelim...vidimo se na leto na nekoj voznji!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Cajger ne laze sigurno, cak i manje pokazuje nego u ovih skuterica.. Al ne laze ni glava. Uspjeo je on mozda malo smanjiti brzinu, desnom stranom maske je udario u stub, ne vidi se na slici al sve je polomljeno sa desne i nosaci maske i zimgavci i zadnji kraj..., a na lijevu je onda pao i klizao se po cesti. Nisam mogao vjerovati da drzac za noge moze onoliko spasiti motor. On se klizao na onim drzacim a maske s leve strane se samo malo saparale.

Zvao sam danas salon, imaju sve maske samo trebam dotjerati motor da oni vide kao i da zamjene (oce pare ;D :)

Samo cu neki far namontirati i idem uskoro po plastike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Beograd

Cale ti je legenda!!!! :)))

Koji car! Koliko ima godina? Poludeo pod stare dane! Dobro je da ga nije dizao na zadnji...nadam se da ti ne smeta sala...

Ali ne mogu da ga zamislim...mnogo je smesno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Cale i nije mnogo star 42 god... Ma i jeste smesno u jednu ruku, poludio covjek, a profesionalni je vozac, vozi kamion, autobus ma sve zivo i stvarno vozi sporo i oprezno, a sta mu sad bi boga pitaj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

To se zove kriza srednjih godina, samo sto je to mog starog uhvatilo sa 56godina, jbg...

Proci ce ih  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova

Cale i nije mnogo star 42 god... Ma i jeste smesno u jednu ruku, poludio covjek, a profesionalni je vozac, vozi kamion, autobus ma sve zivo i stvarno vozi sporo i oprezno, a sta mu sad bi boga pitaj...

Ti klinci bre >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

E da postavim i sliku caleta. Kacigu uvjek na glavu, ja sam to uvjek govorio i nikad bez kacige nisam vozio... Ovo je friska slika, sad treba skidati konce. Motor bi uskoro trebao popraviti i tako...

Kaciga glavu cuva

OvEIE_dsc00448.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova

bogami lep oziljak ce mu ostati po sred chela  :o

 

e,trazeci po netu informacije o tvom lifanu (da vidim max brzniu) naleteh na modele od 200cc ,pogledaj

 

http://www.extreme-scooters.com/store/index-3.htm

http://www.extreme-scooters.com/lifan-200cc-Motorcycle.htm

 

tvoj 125cc

215.jpg

LF125T-30-Sprint-01-M.jpg

 

u odnosu na 200cc

lifan-200cc-red-m.jpg

lifan-200cc-blue-m.jpg

lifan-200cc-green-m.jpg

 

ne izgledaju loshe :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Ma neces to na internetu naci za vecinu kineskih motora, to je komedija, ne jednom sajtu pise jedno, na jednom drugo, pa vako pa nako, u nekim trenutcima nisam bio siguran sta vozim. Samo od ovlastenog dilera i nista vise... Inace za vecinu kineskih motora su specifikacije na netu pisane na vrat na nos... Neki se prodaju samo u americi, nekih nema u americi, neki su malo drugaciji. Ovi 200 iii ima vise vrsta i jesu polijepi. Al meni je najljepsi ovaj

lifanCycle_LF200-B.jpg

Full_200B.jpg

O-ring_Chain_and_36_T_Rear_Sprocket.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Da osvjezim temu malo...

Bez ikakvog ustrucavanja cu odmah reci da je moj motor trenutno jedan od najljepsih kineza...

Malo sam se bacio na budzenje pa sam tako uradio sledece:

-skratio dog bone za 1cm, digao se zadnji kraj malo...samim tim mi je i zadnje vjesanje tvrdje

-spustio prednji kraj za 2 cm, produzio prednje sipke pa je i prednje vjesanje tvrdje

-spustio rucke koliko su mogle da ne paraju rezervoar

-skratio nosac tablice i stavio manju tablicu (policija me sad zeza al isplati se :)

-nova kombinacija boja, tamnija nijansa plave sa crnim sarama, legla ko budali samar ;D

Slike

5370_1224038324118_1323788536_2401345_3645894_n.jpg

5370_1224034084012_1323788536_2401321_5667359_n.jpg

5370_1224034004010_1323788536_2401319_726355_n.jpg

5370_1224033964009_1323788536_2401318_3360210_n.jpg

5370_1224033924008_1323788536_2401317_7348629_n.jpg

 

Motor sam spustio napred 4cm, ali prilikom naglog kocenja mi je zaljepio blatobran za gumu sto se i vidi na slici pa sam ga morao vratiti na 2 cm. Izgleda manje agresivno ali opet dobro. Ja sam zadovoljan.

Sta vi mislite braco kinezi, i ostatak svijeta? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Hvala puno. Presao sam 9100km. Sinoc m ina semaforu kad sam naglo krenuo pukli sarafi sto drze zadnji lancanik. Dosao kuci, za 20 minuta zamjenio 4 sarafa i jovo na novo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Mom drugu na apencu cesto pucaju ti srafovi. Pre neki dan je to malo izmenio i stavio one celicne sto se srafe inbusom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

@bogda

Bilo je ono malo otpusteno iako ima osigurace tih sarafa, samo ne znam zasto nisam obratio paznju na to. I sto je najgore to mi se desilo u centru, masa ljudi ;D Stavio sam nove pa, valjda ce izdzati dosta. A sto se tice ostalih kvarova, nema ih, sijalice pregorijevaju jedino, to je posledica naseg zakona zato sto svjetla moraju biti stalno upaljena dan-noc. Upekne ono sunce a sijalice hvala bogu kvalitetne, stalno rade... Kad mi ga je otac sluapo ram mu je pukao na jednom mjestu a nisam primjetio. Pa sam i to zavario, promjeni srafove na nosacu motora, centrirao isti... Ma svojski sam se potrudio. Sad ga je zadovoljstvo voziti.

Jedino kako je legla nova boja, dok sam sklapao zagrebo sam na par mjesta  :( Kad sam smotan, ne primjeti se iz daljine i na slici nista, al kad pridjes vidi se. Al opet dobro.

I instrument tabla je bila iscupana od udara, pa je radio samo brzinomjer. Sad sam ju fino vratio popravio obrtomjer, pokazivac goriva, al sam pokvario brzinomjer... eto baksuza

@Nash

hvala puno. Nemate pojma koliko mi je drago kad neko ovako pohvali. Bice jos slika za vas drugari. Zao mi samo sto vam nisam blize da i ja ucestvujem u voznjicama i druzenju, ovde kod nas tog slabo ima...

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Ajde da pitam. Kako ti je otac? Da li je ostao oziljak od one nezgode sa kantom  ;D. Kad pogledam sliku najezim se a istovremeno mi je i smesan onaj njegov pogled  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

E otac je dobro hvala na pitanju. Sad po njemu odredjujemo kad ce promjena vremena ;D

Ostala je crta posred cela, i to dobra, to mu dodje kao certifikat da je motorista  :D

I meni dodje malo smjesno kad pogledam slike i kad se sjetim sad kad je sve proslo. Kad sam ga vidjeo prviput na mjestu nesrece rasplako sam se kakav je bio, a sad se redovno sprdam sa njim  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja