Jump to content

Moto Zajednica

SHAOLIN-MANGULICA SKUP GLOGONJ 2009

Recommended Posts

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Vidim ja da ovde od organizatora ni traga ni glasa a skup je za 2 nedelje  >:(

ma, nama to nista ne smeta, teramo mi po svome....GLOGONJ where we go

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

Vidim ja da ovde od organizatora ni traga ni glasa a skup je za 2 nedelje  >:(

ma, nama to nista ne smeta, teramo mi po svome....GLOGONJ where we go

  i tako smo organizatorima ostavili zadatak da nas docekaju,nahrane i napoje.dolazak i tako ko se kako snadje.a iako nas ne docekaju mozemo mi i sami da se snadjemo.ali ja ipak verujem u Ivana.bitno je da mi stignemo u Glogonj a posle ce mo lako.a treba to da uradimo,pa to je prvi,a nadam se i zvanicni skup kineza sa ovih prostora.a naravno da su svi dobrodosli,i japanci i nemci,i svi ostali pa i petnaje,apenci puhovi i sve drugo na dva tocka sto moze da dodje u Glogonj.

  a za prvo okupljanje kako god da ispadne bice dobro.vazno je samo da nas bude sto vise i da se upoznamo i malo druzimo a vec drugi put ce biti bolje i lakse.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Ljudi datum se priblizava...gde je to tacno u Glogonju? Ja sam organizovao ove moje Zemuce i svi hoce da idu, ali ne znam nikakve detalje, a ljudi me pitaju. Gde kad, kako.....???? :o :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  e to je vec do organizacije.zna se da je 29.03.i da pocinje kad ko stigne.nije Glogonj BG,pa valda se nadjemo kada stignemo.a i Ivan bi trebao vec da javlja detalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova

 

Covek lepo rekao u Kineskom off topiku

Citiram

Upravo vam se predstavio novi član,noveski 150.

On je išao samnom u pregovore sa gazdom ribnjaka,u sve je upućen,i u organizaciji za okupljanje u Glogonju je od prvog dana.

Čak je i idejni tvorac nekih stvari koje smo obezbedili.Ja sam dobio vizu,idem par dana na zapad,ali normalno dolazim do 22.03,nedelju dana pre okupljanja koje smo zakazali za 29.03.Ceo dogovor ostaje na snazi,bez obzira što se neću javljati nekoliko dana,vi pišite i upisujte se za 29 mart kad ćete doći u Glogonj.

 

Oko svega se dogovarajte sa noveski-m150,on će me menjati dok sam odsutan.

Danas smo išli kod gazde,rekao je da ima 50 mesta,ali ako bude više,kontaktiraće ga noveski.

 

Ovo će biti prvo okupljanje Kineskih motora,ako nam bude lepo postaće tradicija za ubuduće.Osnovaćemo nešto o čemu ste pisali.

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova

Dakle organizator postoji u odsustvu drugog ;)

Brate noveski 150 oglasi nam se sa novim vestima oko skupa .

naravno ako ima novih vesti ;)  ili sve ostaje po starom .  ;) ;) ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

oba organizatora su dobili pp od mene o temi, sto se tice gde u glogonju, imas u prvom postu citirano!

Noveski 150 je izgleda takodje zapalio na zapad  ;D ;D ;D

Nije bitno mi u glogonj dolazimo  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Zna li neko orijentaciono u koje vreme bi se skupljali i kretali iz Bgd-a posto imam svadbu 28.van grada pa da se ukomponujem i dozovem k svesti na vreme.Pozz Kinezima i svima ostalima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Dajte malo informacija o klopi tamo dali dqa se najedemo pre nego krenemo ili ce biti neke klope

sve sto ti ja mogu reci je da se pregovaralo o ribljoj corbi sa vlasnikom kafane, porcija oko 100din, ali verujem da ce se uskoro javiti direktni organizatori i resiti sve dileme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Trebalo bi da ima usput mnogo cardi i restorana (cisto za rezervu)  ;D

 

Meni u vojsci nece da odobre slobodne dane do 6. aprila ali ja bih ipak dolazio 29. pa makar u ponedeljak direktno iz Glogonja isao na posao. Motor je spreman, ja sam spreman, vreme ce valjda posluziti, jos samo da skoknem ovih dana do NS da vidim jel ima nekih jeftinih moto pantalona za mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Znaci kod Juge ima jedan sastanak a centralni je kod Bogoslovije? ako je tako vidimo se kod Bogoslovije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L
Mare, dolazi da se druzimo

 

Dolazim dolazim, samo se raspitujem koje mi skupovno mesto najvise odgovara :). Nadam se da ste se na sajmu lepo proveli bash vas je bilo u velikom broju cela grupa :). Danas sam bio u poprilicnoj guzvi jer sam morao ravnomerno da rasporedim vreme sa svim prijateljima koji su danas dosli za BG. Ako su svi u Gogolju kao tvoja ekipa meni onda to lici na jedno od najlepsih mesta za zivot (inace sam za shumadinca uvek bio preterano pro vojvadjanski nastrojen, jbg odgovara mi takav stil zivota :D ). Usput nosim i takmicarca pa ako u jezeru ima babuske , bodorke i slicno mozda se budemo i zasladili ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Glogonj(opstina Pancevo)

E pa danas nam je bilo extra na sajmu,nije bila velika guzva,lepo smo sve polako obisli,razgledali,slikali,sreli se jedno 5-6 puta i tako,lepa manifestacija samo bi voleo da je veca.A sto se tice moje ekipe svi smo ok momci,posteni,nismo prevaranti i opusteni smo,zato vec godinama opstajemo zajedno,a i za ostale glogonjce mogu u principu da ti isto kazem.Ponesi taj blinker ako krene donecu  i ja mojih par pa ce da zabacimo,da se zezamo,bice malo ali lepo okupljanje,cekam te i tvoje prijatelje da dodjete da se druzimo,da nam bude lepo pa da ponovimo to i u toku leta moze i na nekom drugom mestu,nije bitno.Vidimo se Mare :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  kako se meni svidja ovaj amblem.taman imam mesta na rezervoaru za dve nalepnice,ako ih bude.

  za organizatore ili ti domacine,koji su pobegli na zapad sa namerom da ideju o najvecem okupljanju kineskih motora i njihovih vlasnika,uz razne goste iz drugih zemalja porekla,koja je rodjena na ovim prostorima,prodaju,da naglasim,PRODAJU zapadnim zemljama i od tih para po povratku u ,trenutno svetski poznati,Glogonj,da caste picem,jedan veliki minus zbog ne javljanja na forum,pa cak ni drugog ovlastenog organizatora od strane prvog.

  nadam se da je smisao recenice jasan.

  Bane,i ja idem pa ako treba odande na posao.ja necu imati ni polzeno za A posto polazem tek u aprilu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja