Jump to content

Moto Zajednica

Hitno skupljanje novca za Boleta

Recommended Posts

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

@Marokanac & Roki-Roki

 

Uh bre ljudi bas me dirnuste!

Roki pozdravi ekipu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naravno i Marokanac je pravi laf ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Daj bože da se mi ovako sakupimo jedan dan ljudi iz Nemačke,Afrike i sa naših prostora svi koji imaju srca i izašli u susret o ovoj teškoj situaciji i naravno sa ozdravljenim Boletom i popijemo u miru jedno dobro hladno pivo i da se prisećamo da ispod kožnih i goretex oprema ipak su to ljudi sa srcem .

Svaka čast svakome dobri ljudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Braco i Sestre,

Srce mi je ko Amerika kad vidim koliko jos na ovom svetu ima dobrih i dusevnih ljudi.

Jos mi je draze kad znam da su to MOJI bajkeri.

Hvala Vam u moje i Boletovo ime.

Danas idem kod njega u Titel.

Moramo i njemu da damo volje za zivot i energiju da izdrzi i da istraje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Daj bože da se mi ovako sakupimo jedan dan ljudi iz Nemačke,Afrike i sa naših prostora svi koji imaju srca i izašli u susret o ovoj teškoj situaciji i naravno sa ozdravljenim Boletom i popijemo u miru jedno dobro hladno pivo i da se prisećamo da ispod kožnih i goretex oprema ipak su to ljudi sa srcem .

Svaka čast svakome dobri ljudi.

 

 

Prva tura i cevapi iz ZARA su moji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Daj bože da se mi ovako sakupimo jedan dan ljudi iz Nemačke,Afrike i sa naših prostora svi koji imaju srca i izašli u susret o ovoj teškoj situaciji i naravno sa ozdravljenim Boletom i popijemo u miru jedno dobro hladno pivo i da se prisećamo da ispod kožnih i goretex oprema ipak su to ljudi sa srcem .

Svaka čast svakome dobri ljudi.

 

 

Prva tura i cevapi iz ZARA su moji

 

To sigurno mora da se desi !!  Jedva cekam da skupimo ostatak potrebne lovice, da nas brat Bole zavrsi operaciju

i onda lepo sa velikim olaksanjem da svi zajedno proslavimo i nazdravimo za Boletov novi pocetak.

Brate Pedja, tj. Turbopedja, to sto ti hoces je prosto nemoguce. Svi bi mi isto to, pa cemo zato sve lepo zajedno da

napravimo kako valja.

 

E sad, malo se ulenjila tema pa bi zamolio sve one koji nisu sigirni zbog kinte, da u ovom slucaju nema sta mnogo da se

razmislja. I 200-300 dinara je pomoc. Uopste nije sramota ucestvovati sa 200-300 kinti, cak sta-vise. Svima je jasno

u kakvim vremenima zivimo, da se mnogi natezu sa kintom i niko nikom tu nema sta da zameri. Dakle, pokrenite se,

skoknite do prve banke i uplatite onliko, koliko Vam u tom trenutku ne bude neko opterecenje.

 

Najbitnije je da shvatimo da vreme u ovom slucaju ne radi ni za Boleta ni za nas. Moramo da pozurimo !!

 

 

ps. Pozdrav za Marokanca, Rokija i sve prijatelje iz Nemacke !  Cekamo Vas !  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

RESPEKT svaka cast ljudi, nego koliko je skupljeno, koliko jos nedostaje

 

Na dinarskom racunu 95.600 din.

Na deviznom jos nije legao novac , a ocekuje se 2.305 eur.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

RESPEKT svaka cast ljudi, nego koliko je skupljeno, koliko jos nedostaje

 

Na dinarskom racunu 95.600 din.

Na deviznom jos nije legao novac , a ocekuje se 2.305 eur.

 

otprilike je skupljena trecina potrebne sume

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

RESPEKT svaka cast ljudi, nego koliko je skupljeno, koliko jos nedostaje

 

Na dinarskom racunu 95.600 din.

Na deviznom jos nije legao novac , a ocekuje se 2.305 eur.

 

otprilike je skupljena trecina potrebne sume

 

Da, i otprilike da vise na moze. :(

 

Ocekivao sam mnogo vise od ovog naroda, i ne mogu da verujem da nije moglo da se skupi za jedan polovan MZ.

 

Ne znam sta sam trebao da izbacim kao povod za skupljanje novca, da bi pridobio paznju ljudi sa uplatom od par stotina dinara.

 

 

Al zato se od srca zahvaljujem ljudima koji su podrzali moj predlog da kolko toliko pomognemo Boletu da izadje iz trenutnog pakla u kome se nalazi.

 

To su ljudi koji daju dusu ovom forumu i ovoj zajednici, i da nije njih forum nebi bio ni F od foruma koji jeste.  E zbog tih ljudi, sam i ja ovde!

 

 

 

 

P.S Ocekujem da legnu na racun uplate od Marokanca i Rokia, pa da se novac prebaci Boletu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Sramota je koliko se mali broj ljudi odazvao - pa ima nas 6111 clanova ovog foruma, dosta je pasivnih , neki nemaju mogucnosti i to mogu da razumem - ali ima onih koji mogu ali nece, boli ih d...nisu oni u pitanju...nije njihov zivot u pitanju...lepshe je kupiti kevlarsku BMW kacigu za 1000 Eura, pa se onda hvaliti tim "velikim uspehom"...

 

Sramota,

 

:-X :-X :-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Stavite svi vi koji ste ucestvovali u akciji u potpis link ka ovoj temi,mozda malo pomogne,verovatno neki koji bi da pomognu ne znaju za ovu temu,mada je na dosta mesta apelovano za pomoc.Mozda neko klikne na nas potpis i videce temu sigurno,pa odluci se da doprinese.Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS ADV , Yamaha T MAX

Ajde da dam sebi slobodu i da ovim putem malo "prozovem" na najprijateljskiji nacin moje kolege po motociklu BMW GSA i ostale koji "mogu".

 

Vidim da je "Kepa" napisao da je stiglo oko 93.000 dinara i oko 1.200 evra (sve zajedno do sada)...........znaci ostalo je da se "skupi" oko 7.870 evra.

 

SADA JE VREME DA POKAZEMO DA MOZEMO................KADA HOCEMO !

 

AJDE DA POKAZEMO SVIMA ...........DA MI .....BAJKERI..........H O C E M O   i   M O Z E M O !!!

 

Bole ce .........siguran sam, itekako znati da ceni ovaj nas zajednicki gest.

 

 

Pogledajte u bancin izvod jos od 04.03.2009. U vreme turaka onaj ko je hteo da pomogne nocu je slao ljude da preko ograde sirotinji raji prebace dzak brasna tako da ujutru kad ustanu oni to nadju a ne znaju od koga je doslo da se nebi osecali lose i da se nebi osecali duznim bilo kome jer se iz toga kasnije radjala mrznja.Zvuci neverovatno ali je tako.Nisam hteo ni ovo da pisem ali sam morao da se nebi licno lose osecao.Svim humanim ljudima hvala a kolegi puno srece i brz oporavak zelim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

sad dok sam gledao ovaj topik pade mi na pamet ideja.... elem nezgodna za organizaciju, malo vremena pitanje je dali bi bilo lepo vreme al ja cu da iznesem ideju pa sad kako god...

 

Ne znam da li se secate kad u onim americkim filmovima skupljaju lovu za nesto pa imaju deljenje poljubaca, grljenje i slicno...

 

akcija bi mogla da izgleda ovako...

 

u organizaciji sa gradom da kod npr. Ruskog cara bude tipa 10-15 motora i motociklista u full opremi (pritom ocekujem zreliji deo generacije) sa kutijom za skupljanje priloga za Boleta kao i varijatnu da deca mogu da se slikaju na motoru a i mame (diskreciono pravo motociklista da odluce)... moglo bi i da se malo medijski isprati... problem je kratko vreme...

 

ali ako bi bilo lepo vreme bilo bi ljudi moglo bi da se izmisli otkud znam.... nesto...

 

tipa licitiranje za motociklistu koji bi vozio onu koja najvise plati krog do slavije i nazad :D...

 

nemojte odma da me opletete meni palo na pamet i bez zagrljaja za pomoc sa malim flajerima moglo bi da bude zanimljivo a i ako bi se medijski ispratilo mozda bi se iskopao neki sponzor da izkesira ostatak para...

 

aj sad pucajte po meni...

 

ps. jos jednom hvala svima koji ucestvuju u akciji, mene za razliku od Kepe raduje da nas ima i toliko jel sam ja mnogo veci skeptik...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Njemacka
  • Motocikl: BMW K1200R i F650GS Dakar

sad dok sam gledao ovaj topik pade mi na pamet ideja.... elem nezgodna za organizaciju, malo vremena pitanje je dali bi bilo lepo vreme al ja cu da iznesem ideju pa sad kako god...

 

Ne znam da li se secate kad u onim americkim filmovima skupljaju lovu za nesto pa imaju deljenje poljubaca, grljenje i slicno...

 

akcija bi mogla da izgleda ovako...

 

u organizaciji sa gradom da kod npr. Ruskog cara bude tipa 10-15 motora i motociklista u full opremi (pritom ocekujem zreliji deo generacije) sa kutijom za skupljanje priloga za Boleta kao i varijatnu da deca mogu da se slikaju na motoru a i mame (diskreciono pravo motociklista da odluce)... moglo bi i da se malo medijski isprati... problem je kratko vreme...

 

ali ako bi bilo lepo vreme bilo bi ljudi moglo bi da se izmisli otkud znam.... nesto...

 

tipa licitiranje za motociklistu koji bi vozio onu koja najvise plati krog do slavije i nazad :D...

 

aj sad pucajte po meni...

 

ps. jos jednom hvala svima koji ucestvuju u akciji, mene za razliku od Kepe raduje da nas ima i toliko jel sam ja mnogo veci skeptik...

 

Meni se tvoja ideja ne cini uopste losa, mogla bi se na brzinu i organizovati (nazalost bez mene jer sam malo daleko) a mislim da bi uz mali zabavni program mogla i da uspije.

 

U svakom slucaju bolje nego sjedeti skrstenih ruku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja