Jump to content

Moto Zajednica

Hitno skupljanje novca za Boleta

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Hajde da ne spamujemo temu o skupljanju para. Molim sve koj imaju problem sa banerom da mi sibnu pp ili mail...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Njemacka
  • Motocikl: BMW K1200R i F650GS Dakar

Ovog trenutka stanje na racunu:

 

Dinarski  139.500 din.

Devizni       2.335 eur.

 

 

STETA

A svi znamo da se moglo i malo vise

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Roki, mislim da ne treba da budemo cinicni. Ljudi pomazu koliko mogu. Moguce je da do sada mnogi nisu videli temu, tako da svakako jos ima sanse.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

ljudi tek malopre videh baner i temu, i celu sam je procitao, uplacujem sutra ujutru novac za Boleta, nije mnogo ali je od srca, zao mi je sto ne videh pre

nadam se da ne kasnim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 1995, Cagiva Mito 125 1992-na prodaju

Baner me je podsetio sta treba da uradim. Skoknuo sam do banke pre nekih 10 min i uplatio koliko sam imao kod sebe. Nadam se da ce pomoci, ako opet budem pri nekom kesu uplaticu opet...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Njemacka
  • Motocikl: BMW K1200R i F650GS Dakar

Roki, mislim da ne treba da budemo cinicni. Ljudi pomazu koliko mogu. Moguce je da do sada mnogi nisu videli temu, tako da svakako jos ima sanse.

 

Pablo , po Bogu brate, nije mi jasno gdje si mogao da primijetis cinizam sa moje strane

hvala ti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Polako ljudi,polako,  -  mislim da ste se pogresno razumeli,

 

I ja mislim da bi moglo vishe, ali i dalje je sve na dobrovoljnoj bazi i niko ne treba nikog da tera - svako neka uplati koliko moze i neka to uradi po svojoj savesti i finansijskim mogucnostima. Mozda smo mi bajkeri braca, ali nam kese nisu sestre pa tako neka svako uplati koliko moze.

 

Pozdrav svima koji su uplatili, a onima koji nisu a imali su prilike - jos jedan poziv da pomognu Boletu.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

A i oni koji su uplatili ako budu u mogucnosti nek dospu jos malo, nije problem  ;D ja cekam da mi se okrene finansijksi krug i opet cu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

A i oni koji su uplatili ako budu u mogucnosti nek dospu jos malo, nije problem  ;D ja cekam da mi se okrene finansijksi krug i opet cu...

 

Baš tako!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: ugljevik
  • Motocikl: honda silver wing 500

ljudi i ja bih pomogao ali neznam kako jer zivim u Republici Srpskoj. Ako neko zna nacin neka mi javi i odmah cu uplatiti.

interesuje me koja je banka u pitanju da znam gdje da usmjerim novac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Roki, mislim da ne treba da budemo cinicni. Ljudi pomazu koliko mogu. Moguce je da do sada mnogi nisu videli temu, tako da svakako jos ima sanse.

 

Pablo , po Bogu brate, nije mi jasno gdje si mogao da primijetis cinizam sa moje strane

hvala ti

 

Roki, nemoj odma da se ljutis. Kazes 'steta, moglo je mnogo vise', sa cim se slazem skroz, al sta postizemo takvim stavom? Ja mislim nista... Treba da motivisemo ljude oko nas da pomognu, zato sto je to njima malo, a nekome znaci sve. Ali, treba da ih motivisemo na pozitivan nacin, a ne da ih prozivamo sto ne pomazu... Treba motivisati ljude pozitivnim stavom, treba im pricati o Boletu, o njegovom stanju, a ne da se zgrazavamo sto je od 6000+ ljudi samo X pomoglo...

 

Dakle, pozitivna energija, a ne negativna... Ima je svuda oko nas, daj da je bar mi ne gajimo... ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

ljudi i ja bih pomogao ali neznam kako jer zivim u Republici Srpskoj. Ako neko zna nacin neka mi javi i odmah cu uplatiti.

interesuje me koja je banka u pitanju da znam gdje da usmjerim novac

 

obrati se kepo-u za bankarske instrukcije  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Njemacka
  • Motocikl: BMW K1200R i F650GS Dakar

Roki, mislim da ne treba da budemo cinicni. Ljudi pomazu koliko mogu. Moguce je da do sada mnogi nisu videli temu, tako da svakako jos ima sanse.

 

Pablo , po Bogu brate, nije mi jasno gdje si mogao da primijetis cinizam sa moje strane

hvala ti

 

Roki, nemoj odma da se ljutis. Kazes 'steta, moglo je mnogo vise', sa cim se slazem skroz, al sta postizemo takvim stavom? Ja mislim nista... Treba da motivisemo ljude oko nas da pomognu, zato sto je to njima malo, a nekome znaci sve. Ali, treba da ih motivisemo na pozitivan nacin, a ne da ih prozivamo sto ne pomazu... Treba motivisati ljude pozitivnim stavom, treba im pricati o Boletu, o njegovom stanju, a ne da se zgrazavamo sto je od 6000+ ljudi samo X pomoglo...

 

Dakle, pozitivna energija, a ne negativna... Ima je svuda oko nas, daj da je bar mi ne gajimo... ;)

 

 

Pablo, ja nisam cinik a odgovorio sam na Kepov post

( Ovog trenutka stanje na racunu:

Dinarski  139.500 din.

Devizni       2.335 eur.)

i mislio sam da je to konacna sakupljena suma novca pa sam zbog toga rekao da je malo i da se moglo malo vise (sto doduse i dalje smatram) a ne da prozivam nekog. Posle toga sam vidio da je postavljen baner i da akcija i dalje ide i to me je jako obradovalo a pogotovo kad sam vidio sta je MC SREM organizovao i koliko su sakupili ( znaci moze se).

Ne bih dalje polemisao a ako se iko nasao prozvan od moje strane ja mu se iskreno izvinjavam.

 

Pozdrav iz Njemacke i navalite da pomognemo covjeku jer mu je nasa pomoc i te kako potrebna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Indjija

Pozdrav braco bikeri, takodje sam i ja jedan od onih koji tek sad primetio baner.., otac mi ide dva puta nedeljno na dijalizu i znam otprilike kako to izgleda i kakva je to muka.., jos mlad covek... Sutra stize uplata od mene, koliko toliko, shodno svojim primanjima a dovoljno da se ne brukam... Ajmo ljudi pa da otpratimo naseg drugara sto pre za Rusiju pa kad se vrati da nam prica kakve su im medicinske sestre.... Malo optimizma i sale nije na odmet... Poz svima iz Indjije!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Od kako je postavljen baner urodilo je plodom,i danas se povecao broj dnevnih uplata !!!

 

 

Ima jedna bitna stvar,da Boleta mogu svaki trenutak da pozovu i ako nema dovoljno novca u tom trenutku to odlaze iperaciju, što nikako nije dobro.

 

Zato ljudi, ko zeli da pomogne Boletu neka se organizuje sto pre.       

 

Nije bitna kolika je uplata, bitno je da ih je sto vise.

 

Hajde ljudi, jos malo nam fali da sakupimo taj novac i pomognemo nasem bajkeru da se spase lose sudbine.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Baner je odlicna ideja !

 

Samo sto me presekao u prvom trenutku, gledam izlazi moj nick izlazi, reko sta je ovo javno me prozivaju, a ja uplatio jos pre 20 dana, posle ukapirao u cemu je stvar :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja