dario400 58 Napisano Maj 13 U prolazu, 4 postova Lokacija: Varaždin Motocikl: Suzuki Vstrom 650 XT Prijavi odgovor kao problematičan Pozdrav svima! Napokon sam uspio posložiti materijale i krenuti s objavom naše velike balkanske ture. Vesna i ja smo na našem V-Stromu odradili rutu od nešto manje od 3000 km, a put nas je vodio kroz Srbiju, Bugarsku, Sjevernu Makedoniju, Albaniju, Crnu Goru, Bosnu i Hercegovinu i natrag u Hrvatsku. Bilo je svega – od spektakularnog Đerdapa, neplaniranog krpanja gume na autoputu kod Beograda, pa sve do nevjerojatnih planinskih prijevoja i obale koju smo prošli. Balkan je stvarno poseban i svaka država nam je ostavila neku svoju priču, a gostoprimstvo na koje smo nailazili posvuda je ono što se pamti. Evo cijele playliste koju ću dopunjavati svakog četvrtka novim videima: https://www.youtube.com/playlist?list=PLtAr4f8-TtqBnuz6SqVQoLNBcpOPnGzNl Sutra (četvrtak) u 18:00 ide premijera novog videa – ulazak u Bugarsku i Sofija koja nas je skroz iznenadila. Ako nekom treba bilo kakva informacija o stanju na cestama, cijenama ili smještaju u bilo kojoj od ovih država, pišite slobodno, rado ću podijeliti iskustvo! Mala napomena za ekipu: Dobio sam par komentara na YouTubeu vezano za majicu s rutom koju nosim u prvom videu i grafički prikaz granica na njoj. Iskreno, politika me apsolutno ne zanima niti se njome bavim – ja sam samo putnik na dva kotača. Tu majicu gledam isključivo kao uspomenu na kilometre koje smo prošli, a jedino što mi je važno su predivne ceste i dobri ljudi koje smo sreli u svakoj od ovih država. Na cesti smo svi isti, pa vas molim da tako gledate i moje videe – kroz vizir kacige, a ne kroz politiku. Evo i nekoliko slika 21 2 Citat Podeli ovaj odgovor sa prijateljima Link to post Share on other sites More sharing options...