Jump to content

Moto Zajednica

Unisteni motori :((((

Recommended Posts

  • Drug član, 1123 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Video sam tvoj motor na bikepics, dali se moze znati nacin kako je zavrsio onako razvaljen 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Udario me retardiran, gluvonem covek (mongoloid) koji nije smeo da se krece bez pratnje.

 

A motor je udario u banderu, a da nije verovatno bi steta bila samo plastike i mozda sat i farovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

Udario me retardiran, gluvonem covek (mongoloid) koji nije smeo da se krece bez pratnje.

 

A motor je udario u banderu, a da nije verovatno bi steta bila samo plastike i mozda sat i farovi.

bitno da si ti ziv i zdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1224 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Brrko brate saosećem sa tvojim bolom ja sam tražio prošle godine da kupim takav u takvom stanju i nisam našao :'(, i završio sa zzr-om . Da mi 9 ovako završi verovatno bi izludeo >:(......mada i ovako nisam skroz normalan. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1123 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Ovo je odlicna tema za odvikavanje od voznje motorom.Ljudi mnogo je morbidno! :o :o

[/quote

 

Nije ovo tema za odvikavanje od voznje,ovo je tema u kojoj se vidi kako zavrsavaju oni koji misle da su svemocni sa svojim motorima, veoma je edukativna, pa posle se pitati dali vredi glupiranje i mogucnost unistavanja svog zivota i motora,

MISLITE O TOME]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Nesto sam hteo da napisem, al nisam, nesto se desilo, i otisla dva citata, bey mog komentara, pa sam sve obrisao. 24.02.09.  00.26

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Da, da, pogledam ovaj sajt s vremena na vreme, cisto da se podsetim sta se sve desava i kako nas melju drugi ucesnici...

Cisto obracanje paznje samom sebi...

Def. nije za slab stomak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 954 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

 

vec sam video nesto slicno, bio link ka nekim fotkama ovde na forumu, strasno. pustao sam kolegama bajkerima da gledaju svi su okretali glavu.

 

ali su to popodne uglavnom polako vozili. nesto nisu bili u fazonu da jurcaju.

 

ja sam vise u fazonu da, "ako nesto treba da se desi desice se" ali i drzim se onog "ko se cuva i bog ga cuva".

 

mada se neki oslanjaju i na " pijanog bog cuva " ali uglavnom ispadne da ih djavo zove.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Znam samo da za pijanim ni ker ne okrece glavu (ima nesto veze sa ravnim mozdanim talasima, tj. odsustvom istih)  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

ovaj sajt bio u nekoj temi ranije , definitivno neznam koliko ima smisla pokazati nekome ko se kurci jer nisam siguran da on misli da treba nositi opremu . mislim da svi koji ga pogledaju nece jesti dva sata , a mozda i nekoj faci nesto udje u glavu pa bude trazio kacigu posle .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: novi sad

ovaj sajt bio u nekoj temi ranije , definitivno neznam koliko ima smisla pokazati nekome ko se kurci jer nisam siguran da on misli da treba nositi opremu . mislim da svi koji ga pogledaju nece jesti dva sata , a mozda i nekoj faci nesto udje u glavu pa bude trazio kacigu posle .

http://www.scheurijzer.nl/

ogledajte pod temom schokkend 18

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja