Jump to content

Moto Zajednica

KAKO SAM OD KINESKOG NAPRAVIO AMERICKI CHOPERR

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Lepo,lepo,pedantno nema sta.Svaka vam cast na istrajnosti i detaljima,kako u radu tako i u opisima istih.Nego pustite nam poslednju epizodu sa happy endom.Postali ste ko spanska serija,nikad da vidimo kraj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Svaka vam cast i na radu, i na trudu. Ocekujem da vidim kraj price, a nadam se da ce biti prilike da vidim masinu i uzivo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Svaka cast na trudu, posebno mi se svidjaju detalji (srafovi) na upravljacu i na ramu-bas lepa ideja!!

 

Jedina zamerka (ako smem  8)) nekako mi se boja rama ne uklapa u sve ovo-nekako me podseca na farbu sto se koristi za stolice-lepse bi bilo da je tamnija-po meni  ;)

 

Sve u svemu ODLICAN projekat!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Sve je super, priznajem da bi svi vlasnici kineza trebali da ih prepravljaju jer ovako izgledaju bezveze... Slažem se s Picasom u vezi boje rama, kao jeftine stolice po kafićima, Metal Inex Leštane... Ni malo mi se to ne sviđa ali ako se to tebi sviđa piči dalje, gledajući accesories u Louisu za choppere ima super stvari, strava retrovizori i ostale stvari... Poštujem svaki trud koji čovek uloži u sređivanje svojih mašina, svaka ti čast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Meni se bas boja rama izuzetno dopada, ali to je stvar ukusa. Prva stvar sto sam pomislio je: "al si je ubo". :D

 

Oblake, samo napred, jedva cekamo da vidimo ostatak. Do sad nemam zamerki i dopada mi se ono sto sam video.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

chudan izbor boja nisam ga tako zamishljao ... al videcemo josh nije gotov ... tek sad idu detalji mozda na kraju bude WWOoooWW

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

Sve ce biti gotovo za 7 dana, u prazne postove ubacivacu slike do samog kraja a vi odavde pa na dalje slobodno komentarisite i kritikujte  :D :D :D

 

Sta reci osim svaka cast na trudu i da jedva cekam da vidim konacan ishod.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Kao da gledam American Chopper, samo u domacoj izvedbi  ;D  :)

 

Odlicno je ispalo! :o :o :o  :) :) :)  Ajmo braco, jos slikaaaa! :) :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Oblake Care!! Pa ti si talenat za mnoge stvari, a ja mislio da samo dobro pises ;D ;D. Kao sto sa iscekivanjem cekam svako tvoje pisanije, tako sada zeljno iscekujem i kraj grunfovanja. Samo napred, pa da sto prenapravis jednu izlozbu da to uzivo vidimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Sve je super, priznajem da bi svi vlasnici kineza trebali da ih prepravljaju jer ovako izgledaju bezveze... Slažem se s Picasom u vezi boje rama, kao jeftine stolice po kafićima, Metal Inex Leštane... Ni malo mi se to ne sviđa ali ako se to tebi sviđa piči dalje, gledajući accesories u Louisu za choppere ima super stvari, strava retrovizori i ostale stvari... Poštujem svaki trud koji čovek uloži u sređivanje svojih mašina, svaka ti čast!

 

Boja jeste hamerslag ali ima raznih efekt boja. To sto se plastificira naveliko, stolice itd je sasvim nesto drugo. Moja firma radi plastifikaciju 8 god i razne sam boje proturio al ova je sa kristalima i podseca na riblju krljust. Mozda na slikama nije verno predstavljena al je to boja koja mu "lezi" fantasticno a i ulapa se u osnovnu ideju zbog koje je sve krenulo. U Luisu ima svasta ali me to nije zanimalo, ne treba mi bilo sta sto je dostupno preko inter flore :) ceo motor sam od pocetka do kraja hteo sam napraviti, od bravarskih radova preko plastifikacije, farbarije, tapetarije, mehanike itd... a nisam ni bravar ni farbar ni tapetar ni bilo sta sto ima veze sa majstorijom te vrste u tome je cela poenta, nisam hteo da motor ispadne kao fabricki, ne znam ti japanac ili sta drugo vec da osmislim na sta zelim da lici detaljima i da to sprovedem u delo, sam bez majstora itd. Jedinu pomoc sam imao od burazera koji takodje nije majstor tih zanata vec samostalni kreativac :) Hteo sam da imam motor koji niko nema, motor koji sam sam uradio i nesto sto je bilo nadahnuce i izazov samo po sebi

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2898 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

To je pravi coper, delo koje odrazava vlasnika i njegou filozofiju /vidjenje/ motora. Coper je jedini pravi ako je uradjen po zamisli vozaca, a jos je "praviji" i ako ga je sam vozac napravio. Tada je neprocenjiv. Svaka ti cast, Oblace, fenomenalan je, samo nastavi tako, ovo je bilo pravo stvaranje. Svaka ti cast.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Makedonija

Ako neki motocikal zasluzuje da nosi ime Choperr onda je ovaj sigurno taj.  ;)Bravo za kreativnost i ljubav sa kojom ste sve uradili :) :)Ovo svakog inspirise a pokusa nesto slicno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Облаке, дај више тај ауспух! К'о да га намерно кријеш.

 

Је л' имате идеје шта ћете следеће зиме да радите?

 

Кад би се ја устручио на неки такав подухват - знао бих шта да оправим...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

Облаке, дај више тај ауспух! К'о да га намерно кријеш.

 

Је л' имате идеје шта ћете следеће зиме да радите?

 

Кад би се ја устручио на неки такав подухват - знао бих шта да оправим...

auspuh ide sutra na hromiranje ali "oblak ga nema " da vi to sam kaze banovali ga!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja