Jump to content

Moto Zajednica

Moto berza u Novom Sadu

Recommended Posts

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ne stigoh danas na berzu  >:( >:(, nesto mi je to ucestalo u zadnje vreme. Pricajte ljudi kako je bilo, jel postavljen pikado, ko je pobedio?

Maki daj baci neke slike, koliko je ljudi bilo, jel bila bolja ponuda nego prosli put, jel bilo guzve.....

Ajde neko, ako ste se vratili do sada  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Evo, prvi utisci sa današnje berze,

polako počinjemo ličiti na pravu berzu  ;D

Ponuda je bila odlična, i sve pohvale izlagačima koji su izložili prave stvari po potpuno korektnim cenama.

Poseta je bila solidna, i nadam se da su svi otišli zadovoljni.

Pića je bilo, putokazi su bili na pozicijama  :D :D :D...

Moglo se videti dosta motora od kojih su se neki i prodavali.

Pikado se igrao,

Nagrade su obezbedili:

1. Pegaz moto

2. black market - Deja

3. Mišika

4. Raja.

Dobitnici su:

1. Grdoje,

2. Dalmatino,

3. Jevta i

4. nsu max.

Za sada toliko  ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: GSX-R 750, Fazer600, ZR7

Pozdrav svima koji su bili, ekipa je stvarno bila Ok.

Nisam prodao moju robu, ali sam zato osvojio potkapu (opet sam nešto zaradio ;D)

Vidimo se sledeći put, nadam se u mnogo većem broju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 919 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Evo i mi iz Petrovca smo danas uspeli da dodjemo mada smo malo poranili pa još je falilo društva ali tako je to kada se i nedeljom ima obaveza.Naravno nešto smo i pazarili neke sitnice.A evo i par sličica...

P1010003.jpg

 

P1010002.jpg

OK ponuda,nisam ni planirao ništa da kupujem ali kada oči vide onda sve treba.... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Evo i moj komentar...sve gore napisano i nevedeno je 100% istinito i to mogu i da potpisem i potvrdim. Kao i uvek ljubaznai domacini i organizatori moto berze su se potrudili da sve protekne u najboljem redu. Svega je bilo a ponajvise druzenja, a bogami i pica...turnir u pikadu je odlicno prosao i kako je i bilo obecano nagrade su podeljene.

U pocetku se sticao utisak da ima manje ljudi nego na prosloj berzi ali preciznim kompjuterskim prebrojavanjem putem satelita smo dosli do zakljucka da je broj isti samo da je vreme lepse nego prosli put pa su ljudi dosli motorima i dosta ih je bilo i napolju pa se cinilo da ih je manje. Komisija sacinjena od tri clana je ocenila moto berzu kao vrlo dobru.

Zahvaljujem se Cirkusu sto ce da se potrudi da preko medija rasiri pricu o odrzavanju iste jer mislim da je dosta ljudi saznalo za istu preko foruma a manji broj posetilaca je cuo za berzu od nekoga ko nije sa foruma...

Uglavnom treba raditi na tome ali mislim da ce se posle par istih stvari iskristalizovati i dace se za berzu cuti ne samo u Novom Sadu vec i o ukolini...

 

pozdrav

 

Dejan

 

BLACK MARKET

 

064/11-47-001

063/220-105

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Berza sad vec dobija svoje oblike.Zahvalio bih se ljudima koji su doneli robu,Arpadu za kupovinu

pikada i Duki za trud oko organizacije i pravljenje i postavljanje putokaza.  ;D

 

Makinse,lenstino,postavljaj slikeeeeeeee! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

Bilo je lepo jedino sto sam morao da zbrisem vec u 12h  >:(

Isao sam sa namerom da kupim kacigu ali nisam imao dovoljno novaca jer kada vidis ove bolje onda ti bez veze da kupis one malo losije no dobro naci ce se nesto. Pazario sam ceradu za motor i potkapu. Borio sam se kao tigar da budem drugi u pikadu da osvojim ceradu ali posto sam ispao u prvoj rundi  ;D nije mi preostalo nista drugo nego da odem da kupim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Evo da i ja iznesem svoje utiske o drugoj novosadskoj moto berzi.Novi prodavci,novi ljudi,fantastična ideja za pikado,žao mi je samo što ja nisam mogao da učestvujem u igrarijama,no drugi put.Ujedno da se i izvinim ljudima koje nisam pozdravio,naročito našem ljubaznom prodavcu iz BG Dejanu,još uvek nisam sav svoj posle nesreće.A najžalije mi je što nisam mogao da pijem pivo sa vama zbog je..nih lekova koje gutam.Posebno moram da pohvalim našeg Duletaduku na trudu u organizaciji.Sve u svemu još jedna vrlo uspešna moto berza,jedva čekam sledeću.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Bitno je da se druzenje nastavlja...ocekujem da kada bude lepse vreme bude jos dosta motora ispred...parkong je veliki...cak je moguce i prodaju raditi napolju ako za sve prodavce ne bude mesta unutra...uslovi postoje...bitno je da stolova ima...muzika kao i prosli put nije izostala a bilo je i pica u ponudi ko je hteo da cugne nesto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12284 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Super ste vi to organizovali, Cirkusu i učesnicima svaka čast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja