Jump to content

Moto Zajednica

Bulevar kod Vuka

Recommended Posts

  • Nemanja Stojanović, 1336 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CF RedBull 450 MT

Tačnije kod Lole.

 

Automobil stigao Multistradu od pozadi, neki radovi su tu pa je samo jedna traka u smeru od grada.

Posle toga je pobegao.


Momka i devojku odvezla hitna u svesnom stanju.

 

Zna li neko nešto više?

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 358 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R1150GS
Pre 8 sati, Skittles je napisao:

Tačnije kod Lole.

 

Automobil stigao Multistradu od pozadi, neki radovi su tu pa je samo jedna traka u smeru od grada.

Posle toga je pobegao.


Momka i devojku odvezla hitna u svesnom stanju.

 

Zna li neko nešto više?

Ljudi, pa ovo bežanje postalo maltene pravilo?

Malo malo pa čujemo "udario i pobegao", izgleda da na licu mesta ostaju samo oni vozači automobila koje je udarac motora onesposobio da beže.

Koliko govana među nama, jezivo.

Kako zaspi majku mu...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Bec
  • Motocikl: BMW F800GS
1 minute ago, ironhorse said:

Kako zaspi majku mu...

Popije, popusi, posmrce... i lagano posle u krevet... takvi i ne zasluzuju da zive. Pitanje da li je i imao dozvolu. 

Zelim brz oporavak povredjenim bajkerima i da se pronadje i kazni smrad.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1740 postova
  • Motocikl: /
7 minutes ago, ironhorse said:

Ljudi, pa ovo bežanje postalo maltene pravilo?

Malo malo pa čujemo "udario i pobegao", izgleda da na licu mesta ostaju samo oni vozači automobila koje je udarac motora onesposobio da beže.

Koliko govana među nama, jezivo.

Kako zaspi majku mu...

Pijan, drogiran... Jave se oni posle sa advokatom, kad izvetri alkohol ili opijat "dodje do mokrace" (javno nam je preneto da se ne racuna kad je u mokraci) ili kad nadju vozaca "koji je vozio u tom trenutku".

Uz "samospaljivanje" raznih objekata to je postala jos jedna normalna pojava u gradu.

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 352 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750 sivi soko šaltalica

Bežanje treba ovako da se reši da bi se nekako iskorenilo, pa sledeći batica, sinčić, tatina mezimica ili dišina jebačica da se zapitaju pre nego što zbrišu da li će im neko besan pokucati na vrata. Ko nije gledao film, evo odsečak

 

Inače je zimus drugara koji je stajao autom na semaforu kod Hajata otpozadi spucao neki balavac, fino mu zgužvao zadnji deo, odbacio ga na sredinu raskrsnice, ovaj dok je izašao kaže mali prilazi "Jel si dobro? Ne brini tata će sve da sredi." i beg u kola. Ovaj ne može da ga juri, auto nije u voznom stanju, šta će drugo nego policija, zapisnici, sudovi i advokati, ali u slučaju kada neko ostane bez ruke, noge ili ne daj Bože glave, koji će ti par hiljada ili desetina hiljada.

Voleo bih da se sad jave forumski pacifisti i predlože neku mirnu soluciju za ovakve probleme, mada oni samo truju Opšte teme...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

Ево, у оном најгорем делу форума, пише отац колеге кога је убио дилер и наркоман. И тај наркомански дилерски смрад би побегао, да је могао. Кад му нису свети животи деце којима продаје дрогу, зашто би размишљао о људима у саобраћају...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 423 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Kad se bežanje sa lica mesta bude teretilo sa minimum 5 godina bajbokane  bez pogovora (i važilo za svakoga), onda će se ovakve pojave iskoreniti.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Belgrade, Rakovica, Petlovo brdo
  • Motocikl: HONDA NC 750X DCT

Kad pomenuste bezaniju... Pocetkom avgusta, kasno popodne, vozim ulicom Kneza Viseslava u smeru ka Kosutnjaku. Ispred semafora kod crkve Sv. Luke, na CRVENO, vec 5-6 automobila stoji dok se momak u belom audiju a3 polako priblizava, vozeci sredinom inace siroke trake, ispred mene. Vec negde u visini raskrsnice sa Miloja Zakica koja je nama s leve strane, kako vidim da se nije prestrojio za SKRETANJE LEVO, ne daje migavac, vidim mu spustenu glavu (kasnije ce mi biti jasno da je petljao s mobilnim ) , krenem u lane splitting kako bih izasao na celo kolone. Inace, od prethodnog semafora vozim tako da me moze videti u retrovizoru, I dok dodajem gas u sekundi mi kroz glavu prolazi a sta ako ipak skrene LEVO... Sto se I desi.. srecom mala brzina, oko 40 gore dole, crash bar odradio svoje tako da se desni ispust na GP modelu zabio u njegova leva zadnja vrata.... I sve bi bilo mozda I bez pada da je, posto je naglo skrenuo I pokupio me, stao. Okrenuvsi me za 90 stepeni u levo, decko je verovatno u strahu umesto da stane, dodao gas I povecavajuci naglo brzinu udaljio se niz ulicu, cime motor okrece za 180 stepeni u pravcu ka Vidikovcu, a ja letim 2-3 metra  na suprotno stanu, na trotoar, srecom sa laksim povredama (KACIGA, rukavice, ali bez dugih  pantalona I jakne). Hvala jos jednom svim ocevicima koji su mi odmah pritekli u pomoc, hitna je stigla za 3 minuta, nije bilo srecom potrebe, policija za pola sata. Nakon 15 minuta dolaze njegovi drugari , brat, otac... pa se I vozac pojavljuje... Policije kaze da posto se vratio, predlog tuziocu ide za krivicnu prijavu za nepropisno skretanje.

Moja pouka: nikad vise u raskrnici, tacka.

Da ne spominjem 6 sati u Urgentom za listu povreda  kako bih u 5 ujutru istu nosio u MUP u Savsku, itd ... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1786 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 1 sat, Pedja1971 je napisao:

Ево, у оном најгорем делу форума, пише отац колеге кога је убио дилер и наркоман. И тај наркомански дилерски смрад би побегао, да је могао. Кад му нису свети животи деце којима продаје дрогу, зашто би размишљао о људима у саобраћају...

Da pitam (vezano za tu temu) "cekao poziv za izdrzavanje kazne" ( i to za tesko krivicno delo).Sta se ceka,kakav poziv,zasto po presudi  ne odmah na robiju? 

Mislim,kako sta,po zakonu,kako to ide.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 464 postova
  • Lokacija: BiH
  • Motocikl: -
Pre 1 sat, ivica744 je napisao:

Da pitam (vezano za tu temu) "cekao poziv za izdrzavanje kazne" ( i to za tesko krivicno delo).Sta se ceka,kakav poziv,zasto po presudi  ne odmah na robiju? 

Mislim,kako sta,po zakonu,kako to ide.

Kao što kole reče, i kriminalci imaju ljudska i građanska prava, pa ne možeš da ih zatvaraš ako nemaju komfor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1740 postova
  • Motocikl: /
3 hours ago, ivica744 said:

Da pitam (vezano za tu temu) "cekao poziv za izdrzavanje kazne" ( i to za tesko krivicno delo).Sta se ceka,kakav poziv,zasto po presudi  ne odmah na robiju? 

Mislim,kako sta,po zakonu,kako to ide.

Ceka se prilicno dugo i po par godina... A dok se ceka, juris vezu za nanogicu. Cak i nanogica nemaju dovoljno, pa ove sto im je omoguceno da idu na posao za vreme "izdrzavanja kazne" zovu na fiksni posle 18h i u tom trenutku moras da se javis...

Ima jedan kod mene takav, nije imao fiksni pa mu ugradjivali liniju. Jednog znam isto da je odugovlacio izdrzavanje 10 god (prebio komsiju, ovaj posle umro od povreda) i na kraju utekao preko.

Neki klinci isto prebili na smrt nekog Roma, otisli da leze tek posle par godina.

Ovde isto jedan otisao tek zimus, mislim da ima vise od 5god kako su ga navatali na nekoj zurci sa 100 ekstazija. 

A npr jednog idiota sto je stekao kuci travu, par meseci posle presude odvedu u Zabelu.

 

Katastrofa nam je sudstvo! Ne treba ni da budes tatin sin, ni clan biblioteke, ni necija svalerka, dovoljno je samo da imas kes i advokata sa poznanstvima...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 909 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep
15 hours ago, ironhorse said:

Ljudi, pa ovo bežanje postalo maltene pravilo?

Malo malo pa čujemo "udario i pobegao", izgleda da na licu mesta ostaju samo oni vozači automobila koje je udarac motora onesposobio da beže.

Koliko govana među nama, jezivo.

Kako zaspi majku mu...

Zato jer im se isplati. Kod nas ti se najmanje isplati da budes posten u bilo kojoj sferi. Pisao sam ovde, lik dal pijan/drogiran nam udari auto uredno parkiran ispred zgrade u NS-u, pri tome zamalo da pokupi zenu sa detetom. Pobegne, uleti u jednosmernu pri tome itd. Snimak sa kamere, tablice, en znam koliko svedoka... "nisu ga nasli, ne znaju ko je", a da bi mi jurili, morala je zena tipa da odsustvuje sa posla 10 dana i kostalo bi nas jedno 150e (izvestaj fazon 50e, pa te setaju, pa idi ovamo, onamo, ode ti godisnji). Na kraju smo sredili sami za ne znam 250-300e. Kod nas je tako uredjeno da si stvarno budala ako se trudis posteno sve.

Promenio član Abi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 358 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R1150GS
Pre 8 sati, Abi je napisao:

Zato jer im se isplati. Kod nas ti se najmanje isplati da budes posten u bilo kojoj sferi. Pisao sam ovde, lik dal pijan/drogiran nam udari auto uredno parkiran ispred zgrade u NS-u, pri tome zamalo da pokupi zenu sa detetom. Pobegne, uleti u jednosmernu pri tome itd. Snimak sa kamere, tablice, en znam koliko svedoka... "nisu ga nasli, ne znaju ko je", a da bi mi jurili, morala je zena tipa da odsustvuje sa posla 10 dana i kostalo bi nas jedno 150e (izvestaj fazon 50e, pa te setaju, pa idi ovamo, onamo, ode ti godisnji). Na kraju smo sredili sami za ne znam 250-300e. Kod nas je tako uredjeno da si stvarno budala ako se trudis posteno sve.

Jasno drug, ali ja čak ni ne mislim tu o novcu. Pa čak i mogu da razumem, frka ti je, stislo sa svih strana, nemaš - pobegao si. Mogu da razumem. 

 

Pričam o čoveku. Skrši čoveka i ne stane. Pa zar nije osnovno načelo ljudskosti da se pomogne čoveku u nevolji? 

Pa ako si kriv, stani pred onog što si oštetio, pred zakon, pred Boga i ispravi se i reci JEBIGA IZVINI. Preuzmi odgovornost.

 

Kukavice. Slabići. Pu!

 

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1242 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L

ma odmah 15 godina robije plus za delo koje se tereti, u ćelijama od 3 m2 nagurao bi ih 56, leba i vode jednom dnevno, i krvnički rad svaki dan ,pa da vidis kako ne bi bezali.

Ove ubice ,njih bi rasparčao na organe i podelio ljudima kojima treba za operacije, kad resimo nase bolesnike, prodavati na svetskom trzistu, ali ne , jebena prava, kakva ljudska prava ,oduzmes im status čoveka i piči samo, rasparčavaj>:(

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3622 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
9 minutes ago, piki said:

ma odmah 15 godina robije plus za delo koje se tereti, u ćelijama od 3 m2 nagurao bi ih 56, leba i vode jednom dnevno, i krvnički rad svaki dan ,pa da vidis kako ne bi bezali.

Ove ubice ,njih bi rasparčao na organe i podelio ljudima kojima treba za operacije, kad resimo nase bolesnike, prodavati na svetskom trzistu, ali ne , jebena prava, kakva ljudska prava ,oduzmes im status čoveka i piči samo, rasparčavaj>:(

Sve je otišlo u p.... materinu onog momenta kada je pravo pobedilo pravdu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja