Jump to content

Moto Zajednica

Poz iz Bgda od Marka

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav svima!

Ja sam Marko, imam 43 godine, iz Beograda sam. Položio sam pre dva dana za A (učio i polagao na hondi NC 750 X ). Cilj mi je da motor vozim po gradu i eventualno putešestvije po Srbiji, zato planiram da kupim Hondu NX 500. Razmišljao sam i o Husqvarni Svartpilen 401 jer mi se sviđa kako izgleda, ali na kraju sam se odlučio za NX 500. Jednog dana (za 2-3-4 godine) mi je cilj da uzmem i neki jači motor kako bih putovao po Evropi. Za sada imam auto za takve stvari. 

Plan mi je da upišem i one kurseve bezbedne vožnje i sl. što sam video da se reklamira (Agencija za bezbednost saobraćaja je bila dosta u medijima sa tim, kao i onaj Vladimir Jevtić).

Inače nisam neko ko se oduševljava brzinom (ni auto ne vozim tako), više volim da uživam u razgledanju (zato neretko izbegavam auto-puteve, npr. nedavno sam se iz Budimpešte vraćao nekim magistralnim putem, svaka preporuka).

Već sam uzeo dosta toga od opreme - kacigu, rukavice, pantalone i cipele. Trebalo bi još i jaknu da kupim, kao i airbag prsluk (ne za vožnju po gradu). Video sam da ljudi preporučuju neki Helite, pa ću to da kupim kada budem išao do Subotice.

Eto, ukratko, još jednom pozdrav svma, pa se vidimo 🙂

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja