Jump to content

Moto Zajednica

Kociona creva

Recommended Posts

  • Skuteras, 3671 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Nije slucaj na motociklu vec na ATVu, ali je isto kao kod nekih sa dva diska. Crevo jednog tocka je propalo, be vraca pritisak nazad. Napravljeno ne tako da moraju da se zamene i levo i desno jer je pocetak creva u racvi i ne moze da se odvije od racve da bi se zamenilo samo crevo. 
IMG_9320.thumb.jpeg.f74b672cf20872896f771365615993a6.jpeg

 

Boban sajle kazu da vise ne rade to, nemaju prikljucke. Znate li nekoga ko radi ili neko drugo resenje osim porucivanja iz ovlascenog (dugo vreme cekanja)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3618 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
1 hour ago, muljaz said:

Nije slucaj na motociklu vec na ATVu, ali je isto kao kod nekih sa dva diska. Crevo jednog tocka je propalo, be vraca pritisak nazad. Napravljeno ne tako da moraju da se zamene i levo i desno jer je pocetak creva u racvi i ne moze da se odvije od racve da bi se zamenilo samo crevo. 
IMG_9320.thumb.jpeg.f74b672cf20872896f771365615993a6.jpeg

 

Boban sajle kazu da vise ne rade to, nemaju prikljucke. Znate li nekoga ko radi ili neko drugo resenje osim porucivanja iz ovlascenog (dugo vreme cekanja)

 

Firma iz Novog sada radi pancirna creva. Meni su pre par meseci uradil sva creva za motor.

Ima na forumu njihova adresa.

Firma je Metalproizvod 2.

Promenio član zika56
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 355 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R1150GS
pre 58 minuta, zika56 je napisao:

Firma iz Novog sada radi pancirna creva. Meni su pre par meseci uradil sva creva za motor.

Ima na forumu njihova adresa.

Firma je Metalproizvod 2.

Ako se dobro sećam Žiko, to funkcioniše tako što creva moraju da se poskidaju i pošalju kako bi oni uradili po dimenzijama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3618 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
2 hours ago, ironhorse said:

Ako se dobro sećam Žiko, to funkcioniše tako što creva moraju da se poskidaju i pošalju kako bi oni uradili po dimenzijama?

Da.

Urade ih i pošalju nazad istog dana kada im stignu.

Izuzetno sam zadovoljan i brzinom i kvalitetom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9207 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Tako je, Metalproizvod je Ok rešenje.

Kod mene crevca šljaku 35Kkm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3671 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Znamo mi sta kaze google, nego sta moze stvarno. Hvala vi svima. Dogovorio sa Metalptoizvodom. Malo cemo da improvizujemo, ali generlno ima resenje. 
Za Yamahu mi u ovlascenim rekli oko 2 meseca cekanja, a za Hondu ne rade uopste nista oko ADV. Ovakvih delova zamenskih nema u nas

Promenio član muljaz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9207 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
pre 37 minuta, AlexaZemun je napisao:

Hidraulik u Beogradu, ima ih na više lokacija, a za Ivanjicu Google kaže hydraulic shop.

Nemere moć uraditi Hidraulik, nosio moja creva..... da ne gubi vreme bzvz.

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3671 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Uradio Metalproizvod 2 za 11500 4 creva i dve racve. Ispalo dobro sto se tice creva, ali… Osedela me ova Yamaha. Konstanto od samog pocetka jebade blokira kocnica i to uglavnom desni tocak. Polazi iz jedna cev iz glavnog kocionig cilindra, ulazi u racvu i izlazi na levi i desni tocak. U principu kao na motorima. Skidao sam oboja klesta. Povadio klipove, ocistio, podmazao klizace iako je sve delovalo kako treba, rasklopio glavni kocioni i on mi deluje da su gumice kako treba… Odzracim probam prvih par kocenja sve ok, i onda postepeno pocinje da blokira. 

 

Ima li ko ideju sta se tu desava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda VFR800 FI
6 minutes ago, muljaz said:

Uradio Metalproizvod 2 za 11500 4 creva i dve racve. Ispalo dobro sto se tice creva, ali… Osedela me ova Yamaha. Konstanto od samog pocetka jebade blokira kocnica i to uglavnom desni tocak. Polazi iz jedna cev iz glavnog kocionig cilindra, ulazi u racvu i izlazi na levi i desni tocak. U principu kao na motorima. Skidao sam oboja klesta. Povadio klipove, ocistio, podmazao klizace iako je sve delovalo kako treba, rasklopio glavni kocioni i on mi deluje da su gumice kako treba… Odzracim probam prvih par kocenja sve ok, i onda postepeno pocinje da blokira. 

 

Ima li ko ideju sta se tu desava

A plocice kakve su?
ako su nekad blokirala moguce da se plocica pojela ukoso, pa sad kad kocis iskosi se klip prema njoj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja