Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo motociklista nakon što ga je udario kamion kod Mosta na Adi

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4512 postova

Poginuo motociklista nakon što ga je udario kamion kod Mosta na Adi

 

Jedna osoba poginula je kod Mosta na Adi u Beogradu, prilikom sudara kamiona i motocikla koji se desio u 9.30.

Kako nam je rečeno u Hitnoj pomoći, poziv su dobili u 9.57 od nadležnih organa i informaciju da je motociklista (50) teško povređen. Kada su došli na mesto nesreće, lekari su konstatovali smrt.

N1INFO.RS

Jedna osoba poginula je kod Mosta na Adi u Beogradu, prilikom sudara kamiona i motocikla koji se desio u 9.30.

Nazalost, lose je pocela sezona :(

  • Zbunjen 1
  • Tužan 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Mnogo bliska osoba, divan i staložen čovek, predivan roditelj i suprug, iskusan na motoru... Ne znamo detalje šta se tačno desilo.

 

Edit: Obilazio je kolonu sa leve strane i udario je u bankinu što je izazvalo povrede u telu koje su ga koštale života. Kako je došlo do toga se ne zna.

 

Ovo pišem opet kao podsetnik za sve nas, koliko je malo potrebno... Radio je što i svi mi svakodnevno po gradu, ovaj put se nešto neplanirano desilo...

Promenio član QmBGD
  • Tužan 18

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Saučešć porodici :(

Ako iko sazna, neka napise ovde jer bas me interesuje šta se desilo? To uključenje je vrlo široko, relativno bezbedno, svi mi obilazimo kolone u gradu, tako da mi je misterija šta se desilo jednom tako zrelom čoveku, trenutak nepaznje, sklop okolnosti...


:mobilizator:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drumski ratnik, 161 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020

To uključenje je široko, dobrog nagiba i samim tim jako brzo, ne samo za motore, već i ka kamione iz kojih ispada teret (čitaj: šljunak)... 

 

Juče su na oči moje iz kamiona poletele na spoljnu stranu plafonske aluminijumske konstrukcije na uključenju na autoput sa Carinskog kamionskog terminala, odnosno od Kvantaša, pre Zmaja, ka Novom Beogradu.

 

Svo "smeće" se nađe na spoljnoj strani krivine... Ako već pokušavamo da nađemo objašnjenje, mišljenja sam da je tako nešto. Zato samo polako drugari.

 

Saučešće porodici, a kolegi široki putevi nebeski... 

Promenio član donmarkoni®

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda varadero 1000

Prosečna starost stanovništva iznosi 43,8 godina, s tim što su žene u proseku starije od muškaraca za oko tri godine (prosečna starost žena je 45,2 godine, a muškaraca 42,4 godine). U odnosu na Popis 2011, prosečna starost povećana je za oko jednu i po godinu.

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki sv650N

Svaka ova vest zaboli...

 

Baš mnogo tragičnih vesti u ovoj sezoni. I što je najgore, za dosta, na osnovu pročitanih detalja, mogu slobodno da kažem da je mogla svakome da se desi.

Nikoga lično ne poznajem, ali se saosećam i svaki put se naježim i dobro promislim kada učestvujem u saobraćaju (namerno kažem kada učestvujem u saobraćaju, jer mislim i na vožnju automobila i vožnju motora).

 

Ovoliko tragičnih ishoda, a koliko li je samo onih gde su samo povrede u pitanju o kojima se ovde slabo priča. Definitivno bi trebalo pojačati priču o saobraćajnim nezgodama, praviti detaljne analize i sumirati zaključak o tome kako nezgodu izbeći. Za znanje i iskustvo u ponašanju u saobraćaju, predviđanju reakcija drugih vozača, poznavanje granica vozila, potrebne su godine i kilometri, i kilometri, i pored toga, uči se svakim danom.

 

Iskreno saučešće porodici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Još nema informacija o uzroku nezgode, ali kontakta sa kamionom nije bilo. Vozač je imao 60 godina.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda varadero 1000
Pre 18 sati, QmBGD je napisao:

Još nema informacija o uzroku nezgode, ali kontakta sa kamionom nije bilo. Vozač je imao 60 godina.

 

Требало би забранити свима старијима од 50 да возе мотор и свима старијима од 55 да возе кола..о камионима и аутобусима не бих да причам..то преко 45 никако

  • Haha 1
  • Zbunjen 5
  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XXX, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS
1 hour ago, kumche said:
Требало би забранити свима старијима од 50 да возе мотор и свима старијима од 55 да возе кола..о камионима и аутобусима не бих да причам..то преко 45 никако

Sreca pa se ti nista me pitaš o tome i nikada nećeš al ovo definitivno nije tema za to.

Saučešće porodici


 

Promenio član Mr. No
  • Sviđa mi se 22
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 531 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,
2 hours ago, kumche said:

Требало би забранити свима старијима од 50 да возе мотор и свима старијима од 55 да возе кола..о камионима и аутобусима не бих да причам..то преко 45 никако

Nadam se da se shalish, jer ako ne onda .... 
Nije tema,

Saucesce porodici a kolegi neka je onaj drugi svijet bar malo sretniji od ovog koji je prerano napustio

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda varadero 1000

Један наводи године погинулог,тако да се човек запита,да ли сме да се вози мотор са 60 година,други прича како је мото популација све старија,трећи како је можда услед година покојнику позлило...и онда Вам смета када напишем на основу тога,шта већина младих моториста мисли о возачима мотора који имају преко педест година.

Наравно да није место ни тема пригодна.Саучешће породици погинулог.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 546 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Свашта прочитах овде, шта год се десило десило се, ал човека више нема.
Искрено саучешће породици.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Један наводи године погинулог,тако да се човек запита,да ли сме да се вози мотор са 60 година,други прича како је мото популација све старија,трећи како је можда услед година покојнику позлило...и онда Вам смета када напишем на основу тога,шта већина младих моториста мисли о возачима мотора који имају преко педест година.
Наравно да није место ни тема пригодна.Саучешће породици погинулог.
 

Pa zamenio si ludost i napaljenost za iskustvo. Imas i misljenje sta stariji iskusni vizaci misle o deranima od 20 god. Da njima treba zabraniti da luduju i ubijaju sebe i druge.

Moras priznati da ni ova konstatacija nema smisla.

Generalizacija je odraz brzopletosti :) Srecom pa prepisujemo zakone od nekih prosvecenih…


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Pustite te priče.
Da li je neko saznao šta se tačno desilo u međuvremenu?

Sto bi pustili , ovo su teme upravo za ovakve diskusije, o tome smo vec vise pura razgovarali ne samo mi nego i admini, a kolega je naceo vrlo interesantnu temu.

Ti tvoje pici al nemoj da ucutkujes ostale.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda varadero 1000
pre 37 minuta, Endurac je napisao:


Sto bi pustili , ovo su teme upravo za ovakve diskusije, o tome smo vec vise pura razgovarali ne samo mi nego i admini, a kolega je naceo vrlo interesantnu temu.

Ti tvoje pici al nemoj da ucutkujes ostale.


Sent from my iPhone using Tapatalk

На жалост све је мање анализа у црној хроници јер већина је погођена анализом

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja