Jump to content

Moto Zajednica

kawasaki?

Recommended Posts

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

pa druže mućni malo glavom pa ćeš videti da taj neko lupa gluposti i da se stvari ne mogu generalizivati tako....

 

 

koji te model interesuje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ja sam imao samo dve, jedna otisla sa 21 000 druga sa 27 000 na satu i zamisli- obe su radile kako valja. Mora da su imale fabricku gresku...  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

jednom mi je neko rekao da nijedna kawa posle 20000 km nevalja, jel tu ima istine?? kakva su vasa iskustva sa ninjama??

 

hahaha, salis se zar ne??!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

jednom mi je neko rekao da nijedna kawa posle 20000 km nevalja, jel tu ima istine?? kakva su vasa iskustva sa ninjama??

 

hahaha, salis se zar ne??!!

 

Ja sam mrtav ozbiljan (kao i tema), evo tvoj ima dva cilindra pa ce da traje duplo manje, osim ako i tebi nisu uvalili neki felerican...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Ma da, Kawasaki su kante zato ih i zovu Kantasaki..  Em što ne ide, em što se kvari..  Pih kakav ZZR1100, nije to bio nekad najbrži motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

jednom mi je neko rekao da nijedna kawa posle 20000 km nevalja, jel tu ima istine?? kakva su vasa iskustva sa ninjama??

 

hahaha, salis se zar ne??!!

 

Ja sam mrtav ozbiljan (kao i tema), evo tvoj ima dva cilindra pa ce da traje duplo manje, osim ako i tebi nisu uvalili neki felerican...  ;)

 

hmmm, onda definitivno mora da je i moj iz neke felericne serije! zamisli, on jos radi posle 15 godina!   :D :D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ja sad gledao na E-bay-u, tamo bre sve prodaju neke " felericne " Kawe, vecina presla po 50, 60, neke i po 105.000 km .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

A ja licno znam ZX-6R koji je presao skoro 70 000km a prilicno je mlad i gle cuda kad je motor jos uvek dobar.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1111 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

jednom mi je neko rekao da nijedna kawa posle 20000 km nevalja, jel tu ima istine?? kakva su vasa iskustva sa ninjama??

 

A ko je taj sto ti je to rekao? Sta sam ja sve cuo, bolje da nepisem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

  Ja sad gledao na E-bay-u, tamo bre sve prodaju neke " felericne " Kawe, vecina presla po 50, 60, neke i po 105.000 km .

Mora da ih nisu obavestili na vreme da treba da se pokvare na 20000 pa sad prosao voz.  :):D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

jednom mi je neko rekao da nijedna kawa posle 20000 km nevalja, jel tu ima istine?? kakva su vasa iskustva sa ninjama??

Ja sam gotovo siguran da je to tačno! ;D Moja Ninja je prešla kod mene oko 17.000 a pre mene pitaj boga kolilko, na satu ima 70.000+ i čekam svaki dan da crkne motor :D, a on nikako... Ne znam šta mu je ::)

  Mislim da je ovo ciljana provokacija 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

jednom mi je neko rekao da nijedna kawa posle 20000 km nevalja, jel tu ima istine?? kakva su vasa iskustva sa ninjama??

Ja sam gotovo siguran da je to tačno! ;D Moja Ninja je prešla kod mene oko 17.000 a pre mene pitaj boga kolilko, na satu ima 70.000+ i čekam svaki dan da crkne motor :D, a on nikako... Ne znam šta mu je ::)

  Mislim da je ovo ciljana provokacija 8)

 

Jos uz to vjerujem da smijes stati na crtu sa 90% forumasa... Ljudi pljuju Kawasaki zato sto je najbolji. Ljudi sa Kinezima prelaze po 20000 da nece sa Kawasakijem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3157 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

moja kawa koja je prezivela grom i pakao, znaju ljudi, ima 66000 na satu, a pali, ide i dere ostale. Ne trosi jos ulje, ne trosi vodu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

 

 

  Puno ljudi i ne zna koliko je motor presao ako ga kupi polovnog ali ja znam da moj DEDA KAWA drugi put okreće sat...

  Trenutno je na 90 000 što znači da do kraja ove godine krećem sa nule...  :D :D :D :D :D

  Ako ste motor uredno održavali i niste se iživljavali  onda ste uveliko produžili vek vašeg ljubimca...

  A koliko može da pređe ako se "baš" pazi recicu vam kada i sam saznam...

    Svi su govorili da neću preći još 50 000 ali evo ja navrsavam stotku i krećem u treću...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

istina je da neki nemogu da predju ni 15000km ali to su modeli zxr 750 neke serije koje imaju fabricku gresku.Kod mene u selu je prodata kawa gpz550 kojoj je malo falilo da predje 100000.A dali ste culi da cuvena R1 crkla posle 3000km i neznam koliko sati pucanja turiranja i drzanja motora u blokadi ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

jednom mi je neko rekao da nijedna kawa posle 20000 km nevalja, jel tu ima istine?? kakva su vasa iskustva sa ninjama??

 

 

 

 

O moj boze!!! Pa moj je preshao 25000 i treba svaki trenutak da crkne????? Mora da ga prodam pod hitno!!!!! ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja