Jump to content

Moto Zajednica

CFMOTO 700 MT

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: GSR 600 K7

Nek je sa srećom.

I ja sam bukvalno sve isto tako uzeo, samo sam ja stavio Šad bočne kofere više mi se sviđaju. Kad sam preuzimao motor u tom trenutku je isto bila akcija kreš bar na poklon ali meni su rekli da sam navodno rezervisao i uplatio pre početka akcija pa ne mogu da ta dobijem. Ciganske fore

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CFMOTO 700 MT

Nisam to još primetio, ali na nekom Youtube videu sam video lagano rešenje, odvije se, nalepi se racimo duplo lepljiva trana nekih pola milimetra debljine i vrati se preko, tar traka ispod plastike amortizuje vibracije i nema ih više :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: GSR 600 K7

Ne prdi na početku al evo meni posle 4000 km počela, već je ispod fabrički zalepljena ta traka proverio sam al ne pomaže baš nešto. Obavezno posle 1000 km proverite šrafove na plastikama i limovima ja sam imao slučaj da sam na pola puta do Trebinja šrafio onaj lim na auspuhu. Kad sam preuzeo motor tegovi na ručkama nisu bili dotegnuti pa sam i njih dotezao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: BG-Vozdovac
  • Motocikl: CF MOTO 700 MT

Ja sam par puta primetio da kačketić zavibrira ali samo dok je ladan, popustio mi 1 šraf na nosaču kofera, nisam osigurao

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Jel ima neko problem da se motor ugasi kad je u leru i spustite nozicu? Ako ima kako ste resili ili je to fabricki tako?

Promenio član baciPaljo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5970 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Ako je u brzini i držiš kvačilo, normalno je da se ugasi, ako je u N, ne bi trebalo da se gasi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

znam da ne bi trebalo al se ipak ugasi, nekad, ne uvek, jesam pocetnik al pored drustva sam nesto naucio kako bi trebalo da radi motor, tako da toliko znam da ne bi trebalo da se gasi u neutralu kad je...pa me zanima da li je neko imao taj problem ili ne ovde...motor sam uzeo pre skoro 2 meseca imam oko 1300km predjenih prezadovoljan sam al ima tako neke mane koje mogu da zasmetaju nekome

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 268 postova
  • Lokacija: 50,000 miles beneath my brain
  • Motocikl: Yamaha xv950r

Novi agregati su surovo podeseni na minimumu, gotovo bez goriva, i meni se znalo par puta u prvih par tisuca km izgasit kad triba krenit sa semafora, tako da to nije nista posebno, vjerojatno se popravi vremenom (kao u mom slucaju), kad naucis dat malo vise gasa pri kretanju sa mista.

 

Savjetujem da ne ostavljas motor u leru na bocnoj nogari, upaljen izgasen, svejedno. Losa navika. ;)

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: CFMOTO 700 MT

Pozdrav svima, citam ja ovo ovde vec mesecima, pa reko aj i ja nesto da napisem. Ovako, kupio sam i ja ovaj 700 MT na sajmu ove godine. Steta sto sam vise bio na putu nego u putu sa motorom... ali dobro. Doslo da se vozi tek sada, ali evo sad prvi servis na redu. Ovako, sto se tice mog misljenja samog motora, on je super, super vuce, ima snage sasvim dovoljno. Nije veliki potrosac. Od dodataka do sada sam stavio prosirenje copave, givi tanklock nosac i cekam da mi stigne tanklock torbica sledece nedelje. Sto se tice zadnjeg kofera i nosaca, ja sam to ovako resio. Nosac zadnjeg kofera sam uzeo Kappa u motobike Kac. On je za 650mt ali odgovara i za 700mt. Sto se tice zadnjeg kofera, stavio sam LS2 Alu kofer od 45l crni. I kupio sam i bocne kofere ls2 alu 2x30L, pa mi je sve u jednom tonu i dizajnu :) Nosac bocnih kofera postoji bas LS2 za te kofere i isto je model kao za 650mt. Nisam stavljao quad lock, stavio sam Interphone nosac za mobilni koji je isti fazon kao quad lock, samo sto sam uz ovo uzeo i dodatak za smanjenje vibracija i masku za telefon. Preostalo mi je sada u TMC da uzmem roll barove, i videcu sa njima za leo vince auspuh kakva je cena i imaju li model koji odgovara za ovaj motor. 

 

E sad sto se tice nedostataka, prvo i najgore od svega mi je sediste... Apsolutno neudobno i totalno mi nije jasno zasto su ga tako dizajnirali... tako da cu to resavati u zrenjaninu. Druga stvar, svi nesto pricaju kao super je vizir. Pa ja sam 180cm visok i ubi me vetar u glavu direktno a podigao sam ga do kraja. Tako da cu i to u BG da resim naknadno. Evo ja sam mozda izuzetak, ali kod mene uopste ne zvecka zastita za tft ekran ta plastika :) I ja sam primetio na 3000 obrtaja da ima kao neki prazan hod ako se to moze tako reci, kao da se u tom trenutku ugusi i onda otvori. To cu ih pitati u servisu sl nedelje da se sredi. I moja zamerka je sto je motor dosao fabricki sa dosta otegnutim lancem, a kada sam ih pitao receno mi je da ne mogu sam to da dotezem pre prvog servisa... Mada sam ja njega cistio i podmazivao na 500km. Ali ok. Sve u svemu motor je odlican, lagan je za voznju, i najbolje je sto se svi nedostatci mogu resiti. Tako da, ko god je zainteresovan, slobodno ga kupite necete se pokajati. Pozz

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: CFMOTO 700 MT
7 hours ago, kick88 said:

Koliko km je servisni interval za prvi i drugi servis?

Kolika je garancija?

prvi servis 1000km, e sad ono sto je po fabrici, trebalo bi da se radi na 15000 svaki drugi servis. Mada, tako i za automobil kad su mi rekli da je 15000 servis ja ga radio na 10000, a motor cu raditi na 7000 vrv... po fabrici je 15000 pa sad...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1921 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt
Pre 10 sati, ShonsY je napisao:

Pozdrav svima, citam ja ovo ovde vec mesecima, pa reko aj i ja nesto da napisem. Ovako, kupio sam i ja ovaj 700 MT na sajmu ove godine. Steta sto sam vise bio na putu nego u putu sa motorom... ali dobro. Doslo da se vozi tek sada, ali evo sad prvi servis na redu. Ovako, sto se tice mog misljenja samog motora, on je super, super vuce, ima snage sasvim dovoljno. Nije veliki potrosac. Od dodataka do sada sam stavio prosirenje copave, givi tanklock nosac i cekam da mi stigne tanklock torbica sledece nedelje. Sto se tice zadnjeg kofera i nosaca, ja sam to ovako resio. Nosac zadnjeg kofera sam uzeo Kappa u motobike Kac. On je za 650mt ali odgovara i za 700mt. Sto se tice zadnjeg kofera, stavio sam LS2 Alu kofer od 45l crni. I kupio sam i bocne kofere ls2 alu 2x30L, pa mi je sve u jednom tonu i dizajnu :) Nosac bocnih kofera postoji bas LS2 za te kofere i isto je model kao za 650mt. Nisam stavljao quad lock, stavio sam Interphone nosac za mobilni koji je isti fazon kao quad lock, samo sto sam uz ovo uzeo i dodatak za smanjenje vibracija i masku za telefon. Preostalo mi je sada u TMC da uzmem roll barove, i videcu sa njima za leo vince auspuh kakva je cena i imaju li model koji odgovara za ovaj motor. 

 

E sad sto se tice nedostataka, prvo i najgore od svega mi je sediste... Apsolutno neudobno i totalno mi nije jasno zasto su ga tako dizajnirali... tako da cu to resavati u zrenjaninu. Druga stvar, svi nesto pricaju kao super je vizir. Pa ja sam 180cm visok i ubi me vetar u glavu direktno a podigao sam ga do kraja. Tako da cu i to u BG da resim naknadno. Evo ja sam mozda izuzetak, ali kod mene uopste ne zvecka zastita za tft ekran ta plastika :) I ja sam primetio na 3000 obrtaja da ima kao neki prazan hod ako se to moze tako reci, kao da se u tom trenutku ugusi i onda otvori. To cu ih pitati u servisu sl nedelje da se sredi. I moja zamerka je sto je motor dosao fabricki sa dosta otegnutim lancem, a kada sam ih pitao receno mi je da ne mogu sam to da dotezem pre prvog servisa... Mada sam ja njega cistio i podmazivao na 500km. Ali ok. Sve u svemu motor je odlican, lagan je za voznju, i najbolje je sto se svi nedostatci mogu resiti. Tako da, ko god je zainteresovan, slobodno ga kupite necete se pokajati. Pozz

Bas me interesuje kako izgleda sa ta 3 kofera. Kad ih budeš stavljao slikaj pa postavi da vidimo.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: BG-Vozdovac
  • Motocikl: CF MOTO 700 MT
Koliko km je servisni interval za prvi i drugi servis?
Kolika je garancija?
Prvi je na 1000, sledeći na 5000, pa redom 10, 15 itd

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: u potrazi

5000km je bas malo

To je nezgodno ako neko putuje dalje. Ne mogu 2 puta da se smeste u jedan servisni interval.

Za automobile postoje ulja sa intervalom zamene na 30.000km, ne znam za moto kakva je situacija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: u potrazi
Pre 6 sati, ShonsY je napisao:

prvi servis 1000km, e sad ono sto je po fabrici, trebalo bi da se radi na 15000 svaki drugi servis. Mada, tako i za automobil kad su mi rekli da je 15000 servis ja ga radio na 10000, a motor cu raditi na 7000 vrv... po fabrici je 15000 pa sad...

Ako fabrika proda potpuno novo i ispravno vozilo, nema razloga da im ne verujem za propisani interval zamene

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: CFMOTO 700 MT
4 hours ago, bopk said:

Bas me interesuje kako izgleda sa ta 3 kofera. Kad ih budeš stavljao slikaj pa postavi da vidimo.

Naravno :) 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: BG-Vozdovac
  • Motocikl: CF MOTO 700 MT
Jel ide/prolazi neko pored Soluna ovo leto, da mi (po)kupi štender kod cosmosa?


Послато са M2101K9G помоћу Тапатока


Aktuelno
@živke poslat PP

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: CFMOTO 700 MT
On 7/16/2024 at 1:11 PM, Vojkan said:

Cimam ako se ne snađem ranije, hvala svakako24ef21546f77d593d1637296ed1b4509.jpg872ada08e5efeae0daa484757039fb11.jpg

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Ajoooj pa ja ovo trazim ko lud :) tek sad video ovde. Imaju isporuku i za Srbiju putem DHL-a, 40e postarina. Izadje ukupno 185e msm... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Trenutno pešak
Pre sat vremena, ShonsY je napisao:

Ajoooj pa ja ovo trazim ko lud :) tek sad video ovde. Imaju isporuku i za Srbiju putem DHL-a, 40e postarina. Izadje ukupno 185e msm... 

Računaj na carinu. Što ne pitaš neku agenciju što vozi stalno dole, tipa Terra travel ili Axios, da ti potera.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja