Jump to content

Moto Zajednica

БАЈК РОК МИСИЈА 2023 - УВЕК УЗ БРАЋУ -

Recommended Posts

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Судећи по информацијама са друштвене мреже поново се организује чувена "Бајк Рок Мисија".

 

Ово је потврдио и сам организатор Милић Радевић на свом фејсбук профилу. 

 

image.thumb.png.18d7a576249362a7ace85d7e58e5213f.png

 

image.thumb.png.1f7ac91877a4dd365958b14080c204ad.png

 

 

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Морам да признам, иако ће мали број људи да прочита ово, веома сам разочаран а помало и тужан. 

Некада би се оваквој теми писало ко иде, ко ће да се придужи, договарали се шта да се понесе (ракија, мезе, сиреви...) а данас тема празна. 

 

Али зато су нам теме шта вас је изервирало, обрадовало, наљутило, погодило пуне слова, реченица а и гадости којима није мјесто на мото форуму, Форум је пун аброва, свађа, препирања по које разним темама а о вожњама, путовањима све мање и мање садржаја има. 

 

Било како било, ја сам узео слобдан дан и идем пут Косова и Метохије а ви како вам воља.

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Sve se slažem @draki. Nisam išao dole samo kada je bila Korona i jednom preskočio zbog udesa koji sam imao. Pamtim i kada je išlo preko hiljadu motora, a pamtim i poslednje godine kada nas je išlo par desetina i od toga nas par sa foruma. Bio dole i prošle godine.

 

Takav je trend u društvu generalno, a to se odrazilo i na forum i na moto svet i ako sam mislio da su tu ljudi širih shvatanja. Sve je postalo pomodarstvo. I odlazak dole je bio nekada, više nije i to je tako. Naročito što ima ne mali broj ljudi koji žive na 100 ili 200km od Mitrovice, a nisu nikada otišli.

 

Opet kada je organizacija trebala da se pojača, da se to mnogo bolje isprati na sve načine, oni su se povukli bez bilo kakvog obaveštenja. Godinama kasnije se naprasno vraćaju opet bez mnogo informacija. Svi znamo da ovo nije odlazak na skup, već jedinstvena zajednička vožnja i da tu treba mnogo više detalja. Naročito sada kada je situacija nategnuta u najmanju ruku.

 

Ja sam planirao odlazak sve dok nisam shvatio da je 7.7. petak. Bio sam ubeđen da je subota, nisam ni proveravao, sve dok mi drugar nije rekao. Svake godine se išlo vikendom, sada je neko stavio petak. Pošto je Vidovdan odavno prošao mogli su da biraju bilo koju subotu. Zašto je to tako, a navodni cilj je da nas bude što više je meni kontradiktorno.

 

Konkretno sam bio na moru i sutra završavam odmor, pa mi je veliki problem da posle dva dana opet uzimam slobodno. Pokušavam nešto da smislim, a šanse su jako male, a sve je moglo i trebalo drugačije da se organizuje 

 

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Nažalost kao i što sam očekivao, nisam dobio slobodan dan odmah posle odmora. Svakako ću tempirati pauzu oko 10h i dolazim da vas ispratim do naplatne i dam barem skroman doprinos. Nadam se da će ovo opet preći u tradiciju i vratiti u okvire i datume kakve i pamtimo, pa samim tim očekujem i veći odziv. I dalje ostajem pri stavu da ko hoće masovnost, u ovo robovlasničko vreme, mora da gađa vikend. 

 

Srećan put svima koji planiraju odlazak! Iz dosadašnjeg iskustva svako ko može ili se dvoumi da krene neće pogrešiti.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Синоћ сам се чуо са Салером из Шапца, вели долазе сутра око 9 у БГ :) И Дуле из Обреновца ми је потврдио долазак. 

 

Богу се молим да нас буде што више. @max80 И твој долазак у многоме ће да допринесе овогодишњој акцији. 

 

Слава Богу, видимо се сутра!

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Vidim da se okuplja stara dobra ekipa i jako mi je drago zbog toga :jee1:. Pozdrav i za ekipu MK Čivija, koji su uvek davali masovnost i veliki doprinos ovoj vožnji.

 

P.S. Čekaju vas i dva sokola u Mataruškoj banji i da ih čuvate kao bebe :).

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1567 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Bajkeri Srbije u organizaciji Bajk rok misije, odnosno Bore Đorđevića – Bore Čorbe i Milića Miće Radevića 7. jula ponovo, po 18 put, kreću u humanitarnu akciju na Kosovu, odnosno u Kosovsku Mitrovicu.

 

336643267_537562465154599_68771496960844

 

Na put ka “svetoj srpskoj zemlji” i ovoga puta krenuće hiljade i hiljade ljubitelja motora. Dvotočkaši će se okupiti na redovnom zbornom mestu, ispred Skupštine Srbije, a onda će poznatom stazom stići do Raške, a potom dalje do Mitrovice gde će uručiti novčanu pomoć porodicama kojima je preko potrebna.

 

Ukoliko neko pokuša da ih spreči prilikom ulaska na Kosovo, bajkeri imaju spreman odgovor, tj Plan B. Naravno da nisu želeli da otkriju svoj plan Kurtijevim plaćenicama, koji će sigurno pročitati ovaj tekst.

 

bajk-rok.jpg

 

-Pretpostavljamo da nas neće pustiti, ali šta god da urade nećemo dozvoliti da budemo poniženi. Mi ćemo izaći kao pobednici budite sigurni –  rekao je za Aferu Milić Mića Radević.

 

Posetiće i Hram svetog Dimitrija na brdu iznad Zvečana čiju su obnovu već pomogli bajkeri. Bajkeri su nadpolitička organizacija i neće biti stranačkih zastava, već samo zastave Srbije i klupske zastave.

 

IZVOR

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 485 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

Bora čorba..to onaj što napiso pesmu"odlaze nam bečki konjušari"a sad živi u Sloveniji?

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

image.thumb.png.ba2626138e19770a07b429ea30374b24.png

 

Боже здравља па да сутра уживамо у овом погледу :)

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 537 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Сад било на ПИНК-у да их нису пустили да пређу границу и одлучили су да по принципу реципроцитета, бајкери ће блокирати гранични прелаз Јариње и никога са косовским таблама неће пустити у Србију !!!

БРАВОООООООО БАЈКЕРИ !!!

Promenio član ПИпезос
  • Sviđa mi se 7
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Jarkovo / Vojvodina
  • Motocikl: Adventure sports 750

Treba da se okrenu i po principu daj sta das. Sto vise kilometara da se napravi u sveti srpski Horgoš . Vojvodina srce Srbije.

Peace !

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Snagom volje i spletom srećnih okolnosti uspeo sam da izađem ranije sa posla i uz lagani striptiz da se priključim ekipi :).

 

Ostaje žal i gorčina što nismo došli do cilja, ali i ponos i prkos što smo pokazali da smo i dalje tu.

 

Baš lepa i vesela vožnja i druženje. Sve je bilo dobro organizovano uz dogovor da se sledeći put krene ranije sa najavom i bira neki termin vikendom. Što je najbitnije, nastaviće se.

 

Svaka čast svima koji su bili, poseban pozdrav bratu @SADAN i Aleksi.

 

Evo koja fotka

IMG_20230708_115446.thumb.jpg.bfedfc24af68d6a1bdf5803998cece9d.jpg

 

IMG_20230708_115328.thumb.jpg.7c807ace3cdedeb0748eff9c8de30352.jpg

 

IMG_20230708_115408.thumb.jpg.bbc9f5b8a12ba712e27e61965811ac8a.jpg

 

IMG_20230708_115627.thumb.jpg.d1b20025f162a469cd26582b35d45662.jpg

 

IMG_20230708_115236.thumb.jpg.2cf008b1b9768305627f9f982facd259.jpg

 

IMG_20230708_115130.thumb.jpg.755e02cc0af5c4198b6619abdb2c8579.jpg

 

Za kraj najbitnije. VRATIĆEMO SE!!!

 

IMG_20230707_170637.thumb.jpg.2691844d660876dbcf555df0633b293d.jpg

  • Sviđa mi se 17
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Штета стварно што се није испунио примарни циљ али је добро што смо се провозали, дружили, причали и што смо показали да су мотористи људи широког срца и да смо људи који не праве разлике између људи.

 

Ја сам се вратио у суботу навече, провозао се по Голији и отишао код браће из МК Шумадинци на дружење. 

 

Надам се да ће Бог подарити људима који кроје ове проблеме довољно мудрости да се мане ћорава посла и да пусте људе да живе неким нормалним живото. Живот је један и није вриједан тензије, ратова, политичких препуцавања.

 

Слава Богу!

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja