Jump to content

Moto Zajednica

Duke 390

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav drustvo, castio sam se pre neki mesec sa Duke 390 2022, prvi mi je motor mislim da je dobar izbor, ako neko ima iskustva sa njim neka podeli.

Za sada sam zadovoljan, brz je to jedan motoric za grad. Citao sam na netu a i sam sam to iskusio pri nizim obrtajima dosta trza i resenje moze 

da FuelX pro/lite za drugacije mapiranje ubrizgavanja goriva ili tako nesto :) navodno zbog regulacije EURO 5 fabricki je podesen na siromasniju smesu.

Da li da se radi ovo, kod nas nema da se kupi? Ili nesto drugo predlazete? U buducnosti bih otkljucao quickshifter i to je to, idemoooooooooooooooooooooo

duke.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 352 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

Meni je ovo prelep motor, pravi mali gradski motoric, samo je mali gabaritima. Ustvari za mene je mali, voleo bih da je malo veci i onda bih ga sigurno pazario, ovako mi ostaje samo da uzivam u pogledu.  Nek je sa srecom kupovina i mnogo lepih kilometara nek ostane za tobom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Tracer 7 GT, Super Soco TC

@mirkoni, prelep motor. Četitam!!! 

Ne znam nikog ko ga vozi, ali se uvek okrenem kad ga vidim na ulici. Baš bih voleo da čujem iskustva. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 382 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 890 Duke R

Svartpilen 401 ima isti motor kao duke 390.
Narucio nam Fuelx lite i stize mi iz usa krajem jula.
Narucicu i DNA Ffilter vazduha sa amazona.
Svartpilen ima isti ram kao duke ali je duke okretljiviji.
Svart 401 je dosta okretan i brz, mogu misliti kako je na Duke 390. Ja volim taj KTM Duke dizajn..

Inace, mesavina je dosta siromasna do nekih 6000 obrtaja zbog EURO 5. Zato se motor i vise zagreva, vise vazduha = veca temperatura sagorevanja. Posle 6000 vuce kao lud..dok ne udari u limiter.
Ja sam zamenio top, kupio sam leo vince i dobio mnogo bolji zvuk, ne znam koja je situacija sa zvukom na Duke 390. Svart se cuo kao kosacica...RE Meteor 350 je imao zvuk kao zverina u odnosu na Svart 401

Te masine su pravljene da ispune standarde ali i da se modifikuju. Igraj se i uzivaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Valpovo
  • Motocikl: MT 07

Prekrasno izgleda.

Imao sam 125 i 200, a prijatelj 200 i 390.

Ništa nismo o doradama našli kod nas i onda sam se prebacio na Indijske YT kanale.

Tu se već može naći svega i svačega.

Sretna i ugodna vožnja

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 382 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 890 Duke R

Preporuka za fuelx i dna filter kombinaciju. Motor je dobio na snazi u donjem i srednjem rezimu a najveci benefit je zvuk.. Zvuk je impresivan. Kad das gas a usis zagrmi ;) Isto vazi i za 390 duke jer je ista masina u pitanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: RS 125; Derbi GP1 250; Daytona 675

Ne znam da li da se otvara nova tema za novi 2024 model, ali svašta je promenjeno pa ga ne bih nazvao redesign. 

Promenjena zadnja viljuška, felne, kočnice, kompletna amortizacija, tft 5 inča, novija verzija agregata lc4c, drugačiji menjač i stvarno izgleda bruka. 

Info su sa neta pa se ograđujem, ali svakako ima dosta promena u odnosu na model 2017+. 

2024-KTM-DUKE-390-Photos-1.thumb.jpeg.1028c364719af2bf3ae82a6a4147d4d5.jpegktm-390-duke-2024-front-view2.jpeg.b53cc9e6a48bcc3d33bf0ca06a36c834.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Testirao sam KTM Duke 390 i fino se navozao sa njim. Da ne pišem ovde previše, sve sam detaljno opisao u tekstu:

 

BJBIKERS.COM

Jedan od popularnih motocikala niže radne zapremine, KTM 390 Duke bio je još jedna od zvezda našeg testa dugog 1.230 km. KTM 390 Duke imali smo prilike da upoznamo od nultog...

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja