Jump to content

Moto Zajednica

VOGE 525 DSX

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Kapedunum
  • Motocikl: Voge 525 DSX + (još uvek) FZ6 S2

Mislio sam da je to neko ovde okačio.

U opisu ima 3D model. Moj je gotov danas mi šalju brzom poštom.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voge 525 dsx

Strava! Hvala!! Aj bas javi kako paše, pa da pravim. Imam prijatelja koji radi štampu pa da ga pitam da mi napravi par komada ako jos nekom bude trebalo. Doduše nije mi ni motor jos stigao 😆😆

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha XJ6 Diversion
On 11. 6. 2024. at 10:13, Sale88 je napisao:

Strava! Hvala!! Aj bas javi kako paše, pa da pravim. Imam prijatelja koji radi štampu pa da ga pitam da mi napravi par komada ako jos nekom bude trebalo. Doduše nije mi ni motor jos stigao 😆😆

Moze meni jedan ✌😇 koliko bi kostalo?

Ni meni jos nije stigao motor. Kad ti ocekujes svoj?

Promenio član KKristijan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voge 525 dsx
Pre 6 sati, KKristijan je napisao:

Moze meni jedan ✌😇 koliko bi kostalo?

Ni meni jos nije stigao motor. Kad ti ocekujes svoj?

Zvali me, sutra/prekosutra preuzimam mašinu 🥳

 

Samo da @Don_Kihot potvrdi da valja i da uposlim prijatelja da odštampa, ništa te neće koštati. Eventualno 1 SMS na “Budi human” bilo kome….🙂

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Kapedunum
  • Motocikl: Voge 525 DSX + (još uvek) FZ6 S2

E slikah sinoc ali pakovanje za Rumuniju pa ne stigoh pisati. Evo kako stoji, sto se mene tiče ovo je super. Samo uzmite neki UV otporan materijal tj plastiku.ffd6908cbd23200e397d31c41001d8c5.jpgdfc8afd715d8cd906258dab3d54e830b.jpg

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha XJ6 Diversion
On 13. 6. 2024. at 20:44, Sale88 je napisao:

Zvali me, sutra/prekosutra preuzimam mašinu 🥳

 

Samo da @Don_Kihot potvrdi da valja i da uposlim prijatelja da odštampa, ništa te neće koštati. Eventualno 1 SMS na “Budi human” bilo kome….🙂

Au blago tebi sto su te zvali! Nautica ili Skuter Centar? koliko je proslo od kada si naučio? salji slike kad dobijes.

 

Moze 1 SMS u tvoje ime i 1 SMS od mene ce biti💪🏽

Promenio član KKristijan
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voge 525 dsx

Skuter centar, evo upravo sam ga dovezao. Iskustva u vožnji osim 49ccm i školskog naked-a i nemam. Dovezao sam ga iz Borče i posle naked-a, osecaj mi je bio kao da vozim džip 😆  Lako se vozi brzo sam ušao u štos, bez problema osim što me na Pupinu ozbiljno isekao neki majmun kolima na 90kmh. 🙄

Bas sam zadovoljan. 
Ja sam uplatio pre sajma 5/6 mart i stigao im je pre par dana, kod njih sam i registrovao.  Ako sam dobro razumeo isti im je lager sa Nautikom pa nije toliko bitno gde si uzeo. 

 

 

 

 

 

 

IMG_8487.jpeg

IMG_8484.jpeg

Promenio član Sale88

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: BG-PA
  • Motocikl: Voge 525 DSX
On 13. 6. 2024. at 20:44, Sale88 je napisao:

Zvali me, sutra/prekosutra preuzimam mašinu 🥳

 

Samo da @Don_Kihot potvrdi da valja i da uposlim prijatelja da odštampa, ništa te neće koštati. Eventualno 1 SMS na “Budi human” bilo kome….🙂

Ajde ako budes pravio ostavi meni jedan. Onaj sam skinuo, nije stabilan.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha XJ6 Diversion
Pre 18 sati, Sale88 je napisao:

Skuter centar, evo upravo sam ga dovezao. Iskustva u vožnji osim 49ccm i školskog naked-a i nemam. Dovezao sam ga iz Borče i posle naked-a, osecaj mi je bio kao da vozim džip 😆  Lako se vozi brzo sam ušao u štos, bez problema osim što me na Pupinu ozbiljno isekao neki majmun kolima na 90kmh. 🙄

Bas sam zadovoljan. 
Ja sam uplatio pre sajma 5/6 mart i stigao im je pre par dana, kod njih sam i registrovao.  Ako sam dobro razumeo isti im je lager sa Nautikom pa nije toliko bitno gde si uzeo. 

 

 

 

 

 

 

IMG_8487.jpeg

IMG_8484.jpeg

ne znam da li je do mene, ali nece da mi otvori slike sto si prilozio.

koliko si visok? kako ti ide uz tvoju visinu?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voge 525 dsx

Da, sad i ja vidim da se nisu učitale uopste. 
 

190/191cm sam visok, deluje mi dobro. Nisam stigao da ga vozim mnogo, ukupno 20ak KM ali mi stvarno deluje kao da mi leži. IMG_8487.thumb.jpeg.c68401c2965f69d1c7b050d7d08a090e.jpegIMG_8483.thumb.jpeg.6e8bb752aa7fa86c89b4bf1048c38415.jpeg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voge 525 dsx

Nemam problem, bas mi lepo lezi, veceras sam malo vise vozio i stvarno nemam zamerke. Atraktivan je na ulici, svetla su odlična, udoban je za vožnju. Jedino što migavci nemaju zvučnu signalizaciju na koju sam navikao na prethodnim motorima. 😁 
 

Što se tiče ove zaštite od sunca, poslao sam prijatelju da nam štampa. Zamolio je samo par dana da izadje iz gužve i pušta na štampu. Javljam čim stignu pa se dogovaramo oko preuzimanja. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: BG-PA
  • Motocikl: Voge 525 DSX

@Sale88 Svetla su bas jaka i po danu se po reakciji vozaca vidi da je primetan, o dugom svetlu i da ne pricam. I ja se zaboravim sa migavcima, a problem je malo sto se ekran na suncu bas slabo vidi pogotovo u tim coskovima pa pokazivace ni ne vidis ako zaboravis da ugasis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voge 525 dsx

Dobre vesti, stigao prvi štitnik. Dugo se štampa u narednih dan dva stižu i ostali pa se dogovaramo oko preuzimanja. Lepo leži na motoru, nisam ga probao još u vožnji. Može da se farba ako vam odgovara druga boja, autolak i udri. Moze i samo da se predje malo upaljacem preko i onda dobije lepsi sjaj (ovo sam radio na drugim stvarima koje sam stampao). 
 

E sad jedno glupo pitanje. Do koliko je normalno da vam ide temperatura u vožnji po gradu? Na kolima mi nikad ne ide preko 90C na motoru mi ide do 100… tj jedna crta preko polovine na indikatoru. 
 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voge 525 dsx

Iz nekog razloga opet ne mogu da uploadujem slike 🙄

Promenio član Sale88
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio ZIP, XL600V
Dobre vesti, stigao prvi štitnik. Dugo se štampa u narednih dan dva stižu i ostali pa se dogovaramo oko preuzimanja. Lepo leži na motoru, nisam ga probao još u vožnji. Može da se farba ako vam odgovara druga boja, autolak i udri. Moze i samo da se predje malo upaljacem preko i onda dobije lepsi sjaj (ovo sam radio na drugim stvarima koje sam stampao). 
 
E sad jedno glupo pitanje. Do koliko je normalno da vam ide temperatura u vožnji po gradu? Na kolima mi nikad ne ide preko 90C na motoru mi ide do 100… tj jedna crta preko polovine na indikatoru. 
 
 
Ne znam na voge ali generalno preko 100 pali ventilator. Malo preko pola zvuci kao radna temperatura.
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Kapedunum
  • Motocikl: Voge 525 DSX + (još uvek) FZ6 S2

U voznji drzi oko 78C uglavnom. Po gradu dize do 100C, pali ventilator na 100C i brzo spusta temperaturu.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
12 hours ago, Don_Kihot said:

U voznji drzi oko 78C uglavnom. Po gradu dize do 100C, pali ventilator na 100C i brzo spusta temperaturu.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

Isto i kod mene tako

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Kapedunum
  • Motocikl: Voge 525 DSX + (još uvek) FZ6 S2

Pukla zbica na zadnjem tocku. Primetio sam blagi vobl kada dignem ruke na nekih 60. Malo zagledah posle Rumunije zadnji tocak ucini mi se kriv i slucajno videh zbicu bas mi je bila u kadru. Poslao sve diatributeru sad cekam odgovor. Morao sam da produzim registraciju frezi da ne budem bez motora. Mislim da i ovako moze da se vozi ko zna koliko sam presao ja ovako...ali neka.a7de79c7915f5d0eb0dd2af6efb041aa.jpg

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Kapedunum
  • Motocikl: Voge 525 DSX + (još uvek) FZ6 S2

Gume su premekane na fuzasterima...
A nije mi to za felnu nista strasno iskreno bar za sada. Imali su mnogo veci brendovi mnogo vecih fejlova. To je posledica ovog potrosackog vremena u kome smo. Cekam da vidim kako ce to resiti od toga zavisi koliko cu biti razocaran ili srecan.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2660 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
12 hours ago, Don_Kihot said:

Gume su premekane na fuzasterima...
A nije mi to za felnu nista strasno iskreno bar za sada. Imali su mnogo veci brendovi mnogo vecih fejlova. To je posledica ovog potrosackog vremena u kome smo. Cekam da vidim kako ce to resiti od toga zavisi koliko cu biti razocaran ili srecan.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

Imam jako dobrog drugara koji popravlja točkove. 

To pletenje točkova zahteva i znanje i veštine i alat. 

Pre 10ak dana sam menjao točak na biciklu, kupio nov, i odma kod njega pre montaže, i pokazao mi je zašto pucaju, mašina ih plete i ne raspusti ih i onda budu pod naponom. Nov točak je imao poprilično loše odrađeno to, a nije džamburika brend.

Ne kažem da je to ovde kod tebe slučaj, jer sam totalni duduk ali mi liči da je tako nešto, mašina to odradi ali nije "naštimano" posle. 

I ja ga ne bi vozio tako da sam na tvom mestu. To je sklop u kom svaka žbica predstavlja kontru drugoj i poništava sile. Ne želim da zamislim šta se desi kad se taj sklop naruši. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha XJ6 Diversion
Pre 15 sati, Don_Kihot je napisao:

Gume su premekane na fuzasterima...
A nije mi to za felnu nista strasno iskreno bar za sada. Imali su mnogo veci brendovi mnogo vecih fejlova. To je posledica ovog potrosackog vremena u kome smo. Cekam da vidim kako ce to resiti od toga zavisi koliko cu biti razocaran ili srecan.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

javi vamo ishod. nadamo se najboljem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Kapedunum
  • Motocikl: Voge 525 DSX + (još uvek) FZ6 S2
Imam jako dobrog drugara koji popravlja točkove. 
To pletenje točkova zahteva i znanje i veštine i alat. 
Pre 10ak dana sam menjao točak na biciklu, kupio nov, i odma kod njega pre montaže, i pokazao mi je zašto pucaju, mašina ih plete i ne raspusti ih i onda budu pod naponom. Nov točak je imao poprilično loše odrađeno to, a nije džamburika brend.
Ne kažem da je to ovde kod tebe slučaj, jer sam totalni duduk ali mi liči da je tako nešto, mašina to odradi ali nije "naštimano" posle. 
I ja ga ne bi vozio tako da sam na tvom mestu. To je sklop u kom svaka žbica predstavlja kontru drugoj i poništava sile. Ne želim da zamislim šta se desi kad se taj sklop naruši. 
 
Ja mislim da si 100% u pravu. Dobro ispletena felna nema sanse da punke zbica ili da iskrivi obruc. Ovo sto kod mene je kriva je zato nije ispletena kako treba. Pravilno pletenje felne zahteva vreme i zivce. Popusti zategni i u krug u krug. Pre freze i zeninog porodjaja sam imao iskustva sa zicanim felnama. Djunta kaze da pletenje bicikle i moto felne nema puno zajednickih tacaka. Za bmw tvrdi da ima nabolju felnu pogotovo neka aftermarket koja moze da se vozi tipa i bez 5,6 zbica. Meni ova na vodzu iskreno deluje kvalitetno ali sta ja znam. Videcemo kako ce distributet ovo resiti, tako ce i sebe izreklamirati. Ako budem sam morao da radim juricu Djuntu ako ikako budem mogao... ako se razocaram mozda i ostavim na kraju frezu

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja