Jump to content

Moto Zajednica

BJB enduro fanovi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Kako nas četvorica(Koma, Boža Ristić, Goran menjač i ja) skoro svaki vikend idemo na neku vožnju, a čini mi se da smo izvozili skoro sve po Srbiji, tražimo neke nove terene, pa ako neka ekipa ide na neku zahtevniju vožnju, ili može da nas uputi na neke terene, tu smo. Nama su se pokazali najbolji tereni na Tari pa uglavnom tamo vozimo, a ako je neko raspoložen, može da nam se pridruži. Kao što sam u naslovu napisao, hard enduro tj samo neki zahtevniji tereni tipa pešečkih staza po planinama ili nešto slično dolaze u obzir.

Ako te ne mrzi da putujes do Crne Gore evo ja ti predlazem Rožaje (granica Srbije i Crne Gore) i okolne planine,ekipu cemo odmah sakupiti,extra tereni i dobra ekipa :moto3:

Stvarno nam je daleko, a i gubimo mnogo vremena na granici sa ata karnetima, jer nam nisu registrovani motori. Hvala u svakom slučaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4692 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Danas sam bio na stazi Jeljen u Cacku , sutra su trke u 12h. Bio je trening tako da nije bilo guzve, lepo, lepo... :zdravo:

Prilazem jedan Klip KTM sx 150 i Husqvarna tc 250...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1114 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

treba mi pomoc dal iko ista zna o gumi enduro tkc 80 da li je normalno na asvaltu da guma kad se naginjes u krivini volan sam mota lagano na tu stranu krivine i kad se pusti volan ona lagano trese volan da li je to normalno posto ovi u moto box novi sad kazu da je ta guma sa oznakom rear i da je to normalno a ja se prvi put susrecem sa ovim problemom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1114 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

nego sta nego na tdm ja s nesalim ... vjerovatno je pitanje navike mada je meni ovi prvi susret sa tom gumom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: 021
  • Motocikl: 450 EXC

Ovo je juče po lepoj F.G. kacim jer mi je prvi put da sa svojim biciklom negde nisam mogao da se izvučem a lokacija Rakovac potok.

jbg slika je lošija al se konta

post-5952-0-13443300-1310066029_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

nego sta nego na tdm ja s nesalim ... vjerovatno je pitanje navike mada je meni ovi prvi susret sa tom gumom

 

Ajde slikaj motor sa tim gumama ako ti nije tesko, tako nesto jos nisam video ;) Kad smo vec kod toga koji je razlog stavljanja offroad guma na motor koji to nije ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Mozda je nisi vozio onako kako treba, imao je i ja, a i nagledao se po endurijadama gde sve Afrika prolazi TDM ne bi imao sanse.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4692 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Tacno da je bolja afrika od TDM za off ali ne mnogo, samo malo ljudi ga je vozilo sa boljim gumama i podesenim ogibljenjem za off. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1114 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

razlog stavljanja te gume je bio jer mi treba guma sa terenskim karakteristikama, a to je jedina sara u tdm dimenziji sa enduro sarom sve ostale su putne sare, a posto praktikujem makadam cesto potrebna mi je takva guma , a zadnju nisam nigdje mogao naci cekao sam scout hidenau i doense mui drug novi anake 2 po popustu tako da sam sad u toj komb. stavicu slike kad se vratim sa zelengore...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: 021
  • Motocikl: 450 EXC

@jager

Mnogo je druže bilo taloga mekanog u potoku ,celom čizmom sam upao ali u neko hebeno blato,mulj ma strava a do tog dela sve bilo kao i u svakom drugom potoku i ja vatra, vatra kad ono :stabre: Krenem napolje a on samo počeo da se ukopava...Tu je neki slivnik s brda tj sva kiša s tog dela se nekako tu uliva u potok pa možda...

 

 

Kako kažu R1 il ni 1 :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

razliciti ljudi razlicito kvalifikuju offroad... jedan od problema za TDM je mali klirens (niži je i auspusi su direktno ispod agregata ko namešteni da se nasade na neki veći kamen)... što se tiče makadama i utabanih puteva... tu svi idu, problem nastupa kada je neravan teren sa većim kamenjem i drugim preprekama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja