Jump to content

Moto Zajednica

BJB enduro fanovi

Recommended Posts

  • Drug član, 1114 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

DA LI JE NORMALNO da prednji tocak na kros gumi ljulja volan lijevo desno u voznji do 80 kmh lagano ga cima tamo vamo ?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Nije normalno ;) U svakom slucaju, tenere i afrika su bolji na offroadu od TDM, koji kao i da nije enduro, vise neka mesavina izmedju soft endura i supermoto (zbog tockova)..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1114 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

znate koje auto najbolje ide po makadamu? drzavno ... je odgovor tako da nema veza sta se vozi bitno je ko sta voli, ja da nevolim enduro nebi ni otvorio ovu temu . a tdm sam kupio jer za 2500 evra nemozes nista bolje kupiti od njega gore mozes bolje ne mozes.. hvala za odgovor za gumu...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1114 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

stvarno afrikanci su kompleksasi teski ... pa mislim vidi dosao sam da trazim savjet niti stavljam slike svojih voznja niti se petljam u vase voznje jer kad god nesto kazem odma aaa

too nije enduro ... nije ni cudo sto svo odose sa bjbikers foruma jer moras biti kompleksas da bi bio ovdje , nije poenta druzenje ovoig foruma vec kompleksi, sto se mene tice mogu me odma banovat bas me briga iako sam ovdje prije polovine vas..

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Lepo si rekao, nije poenta druzenje na forumu, vec uzivo na voznjama u koje se ti ne petljas. Pa upetljaj se malo, prvo da ti vidis da mi nismo kompleksasi uzivo, a drugo da i mi vidimo kakav je tdm enduro motor u praksi ;)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Stevo, ti si očigledno došao na ovu temu da zezaš ovu dobru AT - ST ekipu.i da se praviš pametan :)

 

Pusti ljude da uživaju i ne pod*ebavaj ni forum ni članove već se pridruži nekoj OFF road vožnji ako znaš i smeš ;)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

stvarno afrikanci su kompleksasi teski ... pa mislim vidi dosao sam da trazim savjet niti stavljam slike svojih voznja niti se petljam u vase voznje jer kad god nesto kazem odma aaa

too nije enduro ... nije ni cudo sto svo odose sa bjbikers foruma jer moras biti kompleksas da bi bio ovdje , nije poenta druzenje ovoig foruma vec kompleksi, sto se mene tice mogu me odma banovat bas me briga iako sam ovdje prije polovine vas..

 

ne budali, previse je ozbiljna tema

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

stvarno afrikanci su kompleksasi teski ... pa mislim vidi dosao sam da trazim savjet niti stavljam slike svojih voznja niti se petljam u vase voznje jer kad god nesto kazem odma aaa

too nije enduro ... nije ni cudo sto svo odose sa bjbikers foruma jer moras biti kompleksas da bi bio ovdje , nije poenta druzenje ovoig foruma vec kompleksi, sto se mene tice mogu me odma banovat bas me briga iako sam ovdje prije polovine vas..

 

ааа

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Motocikl: Kawasaki KLX 650 C

Zanimljiv motor, samo jedan sam vidio u zivo! :takoje:

 

Pa ima ih nije da nije ja sam pre kupovine ovog video u nasim oglasima barem 15 razlicitih, a gde su tek oni koji nisu na prodaju :trazi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Dobra zabava na Majevici :moto3: Na Zlatiboru je bila ekipa sa kvadovima, desetak komada i cini mi se da su bas iz tvog kraja.Vecina je imala putne gume.Mi smo poneli tri motora pa smo rkali po onim celavim brdima, nije lose samo kamen ubi, kad klinac dodje postavice koju sliku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja