Jump to content

Moto Zajednica

BJB enduro fanovi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

imas sa druge strane avale zanimljiva staza,sve pored autoputa !

a ima i kroz sumu zanimljiva staza !

 

ako si zainteresovan mozemo da se provozamo ;)

 

Naravno! PM!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Aaaajoj mrčo, al vam bilo dobro. Ovo ti nije trebalo, navuko si za vrat veliku obavezu sledeće godine! :moto3:

 

:takoje: :takoje: :takoje:

 

Sjeb'o se kad mu banemo... kad brod ludaka zaplovi ka MNE :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Bishke@Perun

 

Istrazivao bih predele od Vrcina pa do Kovina..

samo da nisu bogazi za hard enduro..

 

Pre neki dan smo vozalipeglali draga i ja niz nasip od mosta u Smederevu..pa ko zna dokle (tj.dok se nismo zagubili i izasli u neke zapaljene poljane)

Pravci za peglanje preko 100-ke..divota za nase autobuse

 

 

Ako neko zna ove staze i voljan da ih izvozamo..bice tu jos nekog zgubidana sigurno.. :moto3:

 

p.s shvatate li koliko smo srecni sto jos uvek mozemo da vozimo gde hocemo?

 

citat iz putopisa Slovenaca u CG

 

"U Sloveniji ne možemo da legalno vozimo u prirodi, jer je to kaznjivo. I kazne su strašne. Ne možeš se ni voziti šumskim putevima, a da ne pričam o priječenju livadama, koje se završavaju sa lovljenem enduraša ili bacanjem vila ili sjekire sa strane farmera, lovaca itd. Isto su tako ljuti i pješači koji hribolaze i vrlo su osjetljivi, da tim putima sretnu bilo kakve motorizirana vozila. Ponekad je zabranjena vožnja i biciklima. Znači svi smo mi na crni listi i nije gušt voziti prirodom, kad nikad neznaš ko če ti rezati gumu ili možda i vrat. Ludilo!"

 

to mora da je zbog eu :grr:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Bishke@Perun

 

Istrazivao bih predele od Vrcina pa do Kovina..

samo da nisu bogazi za hard enduro..

 

 

Može, može, naravno...ja sam za!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Koga zaimaju tereni u okolini BG evo jedan tip. Od Ovce pa do Zrenjanina kroz njive moze se pprodje bez problema. Ima i nekoliko skakaonica. Samo ne znam tip blata kada padne kisa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Bishke@Perun

 

Istrazivao bih predele od Vrcina pa do Kovina..

samo da nisu bogazi za hard enduro..

 

Pre neki dan smo vozalipeglali draga i ja niz nasip od mosta u Smederevu..pa ko zna dokle (tj.dok se nismo zagubili i izasli u neke zapaljene poljane)

Pravci za peglanje preko 100-ke..divota za nase autobuse

 

 

Ako neko zna ove staze i voljan da ih izvozamo..bice tu jos nekog zgubidana sigurno.. :moto3:

 

p.s shvatate li koliko smo srecni sto jos uvek mozemo da vozimo gde hocemo?

 

citat iz putopisa Slovenaca u CG

 

"U Sloveniji ne možemo da legalno vozimo u prirodi, jer je to kaznjivo. I kazne su strašne. Ne možeš se ni voziti šumskim putevima, a da ne pričam o priječenju livadama, koje se završavaju sa lovljenem enduraša ili bacanjem vila ili sjekire sa strane farmera, lovaca itd. Isto su tako ljuti i pješači koji hribolaze i vrlo su osjetljivi, da tim putima sretnu bilo kakve motorizirana vozila. Ponekad je zabranjena vožnja i biciklima. Znači svi smo mi na crni listi i nije gušt voziti prirodom, kad nikad neznaš ko če ti rezati gumu ili možda i vrat. Ludilo!"

 

to mora da je zbog eu :grr:

 

U kom pravcu si išao od mosta? Po nasipu ili kolskim putem pored/kroz njive?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Naravno da se već radujem zajedničkim vožnjama , kad dođe vrijeme sve će mo precizirati :zdravo:

 

Kakva je klima "u vas" :) mogli bi i u decembru da se sastanemo :D

A u januaru, tradicionalno, Divčibare! :moto3: Momci, idemo opet?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Balkan Hard Enduro, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sherco SER 300 Factory, Beta 300RR, Husqvarna Te300i

Naravno da se već radujem zajedničkim vožnjama , kad dođe vrijeme sve će mo precizirati :zdravo:

 

Kakva je klima "u vas" :) mogli bi i u decembru da se sastanemo :D

mislim da bi se u decembru i grtal'ca zaglavila :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

E to je malo hebeno jer većina terena koje si vidi na slikama koje si vidio na putopisu je na visini od 1000mnv- 2200mnv znači treba pogodit dobro vrijeme . Već je dan prekratak i snijeg samo što nije a munja i gromova se treba pazit. Sredina Avgusta je bila i kada smo vozili preko Sinjajevine i bilo je oko 5-6 stepeni pa vidi :staa2: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

Za vreme trke spasavao telence :care:

 

http://video.corrier...5a-a662e85c9dff

 

i ko smije da kaze da mi motoristi nismo humani ljudi, narocito mi endurasi avanturisti. Snimak je :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

Pratim ovu temu redovno! a vozim i endrugo motor, inace zivim u ravnici na selu.

Gdje Inace ovdje kod mene poljoprivrednici sve oru,nekad cak i put (to samo kazemo tako). A kako obaveze pritezu, sve je manje vremena za vozanje, nekad vikendom se provozam nasipom,obidjem selo u krug, presjecem 2-3 table njiva medjama i to je to,a nemam ni drustva :jok:, ovdje u Bijeljni svi vole R-ove,jer nisu probali sta je avantra i dozivljaj

ovaj moj motor mi je malo potezak,tj ja sam lagan 65kg,pa se nosim jedva. Al sam najsrecni :moto3:kad obavim neki koristan posao sa motorom npr Danas (isao sam u obilazak njiva,oralo se traktorima, pa sam isao masinisti da odnesem hidraulicnog ulja, i tako iskoristi motor da odem) jeste da nisam isao u neku kalju, jer je njiva odmah u asvalt. al eto masnih ruku nacinio sam koju sliku :zvizduk:

post-1493-0-70255300-1319563828_thumb.jpg

post-1493-0-54677400-1319563838_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

daa daaa :takoje:

prava stvar sto se tice odrzavanje, nema spreja za lanac!!! Naspes ulje SAE 80 ili 90 i nemislis vise (ovdje je nasuto :lol:)

 

Lepa je ova Hondica, jek to mit kardan?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

I bas si ga lepo sredio, ima neki smek ;) Samo stavi neke mocnije auspuhe :)

 

ih, da cujes samo kako ovi lijepo rade!!! Ono sa ukusom, kao neki KTM 950!!!

Oni su otvoreni(raznitovao sam ih, ubacio rupicastu cijev od ulaza do izlaza topa) skorz su otvoreni a i duzina se potrefila. :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Pratim ovu temu redovno! a vozim i endrugo motor, inace zivim u ravnici na selu.

Gdje Inace ovdje kod mene poljoprivrednici sve oru,nekad cak i put (to samo kazemo tako). A kako obaveze pritezu, sve je manje vremena za vozanje, nekad vikendom se provozam nasipom,obidjem selo u krug, presjecem 2-3 table njiva medjama i to je to,a nemam ni drustva :jok:, ovdje u Bijeljni svi vole R-ove,jer nisu probali sta je avantra i dozivljaj

ovaj moj motor mi je malo potezak,tj ja sam lagan 65kg,pa se nosim jedva. Al sam najsrecni :moto3:kad obavim neki koristan posao sa motorom npr Danas (isao sam u obilazak njiva,oralo se traktorima, pa sam isao masinisti da odnesem hidraulicnog ulja, i tako iskoristi motor da odem) jeste da nisam isao u neku kalju, jer je njiva odmah u asvalt. al eto masnih ruku nacinio sam koju sliku :zvizduk:

Honda ti je draguljce, da je preko zime drzis u sobi. Jeste poteska ali je raskosna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja