Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svima.

Recommended Posts

  • Drug član, 539 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Добро нам дошао на форум добре вожње, дружења и забаве :BJB3:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi

Hvala na dobrodošlici . Od prošle godine sam nišani virago, 535 ili 750, gledao skoro neke i odustao... Prebacio se na turing, pa gledao neke ymahe xj900 diveržn mi bile zanimljive i to sam ohladio pa sam sad u fazi bmw 1100 rt ili rs. Danas gledao neke uživo. Nekako sam došao do toga da mi je najbolja opcija kardan i vazdušnjak, vazdušnjak i ne mora ali kardan mislim da je tata. Da napomenem da mi je kupovna moć oko 2000 pa gledam i u skladu sa tim. Sad, upalio me jedan rt ide na ime, švajcarac,danas sam ga gledao čovek traži 2300, mislim da vredi te pare. Ide sa koferima, bočnim i zadnjim, ima rolbarove, visok vetrobran sa el podizanjem... i u korektnom stanju. Prešao oko 100000 što kako sam čitao nije puno za njih. Trenutno sam zagrizao debelo za njega. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
pre 39 minuta, piaggio80 je napisao:

Dobrodosao.
Puno uspeha u odabiru :takoje:

Hvala, još kad bi znao šta hoću...   :D Najviše me brine da ne kupim motor pa da ga posle sezone kačim na oglase i prebacujem sebi što nisam uzeo nešto drugo. Odvalio sam se od čitanja ovde na forumima... Iskreno da mi nije lepše polovine bio bi to CS na keca. Ovako za put u dvoje koliko vidim iz tuđih iskustava a i u skladu sa budžetom koji mogu da odvojim za ovaj užitak1100 RT mi je najbolja opcija što se tiče putovanja, udobnosti, komfora, zaštita od vremenskih uslova - vetar, hladnije vreme... ( bitna mi je i za suvozača). Prihvatam i predloge i sugestije ali koliko vidim čitajući po netu vrv je to to. Osim što mi je frka da se ne pokajem frka mi je i da se posle registracije ne pojave kvarovi koji bi me finansijski zakopali, tj da mi motor izveze bar do zime, pa kad parkiran mogu da ga malo doteram ako šta bude trebalo. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe
pre 23 minuta, Slađan je napisao:

Najviše me brine da ne kupim motor pa da ga posle sezone kačim na oglase i prebacujem sebi što nisam uzeo nešto drugo.

To ti ne gine..retko ko se nije zaj...o  (manje ili više) .

 

Motor je vrlo nestandardna stvar kao što  npr. kola.nisu  .

 

mnogome vaše anatomije utiči međusobno na krajnju kompatibilnost tebe i motora.

 

Moraš da probaš barem 2-3k km da bi znao sve... a to nema osim da ga ne kupiš.

 

Kvarovi na stranu.

 

 

Promenio član Džim Džarmuš
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
pre 26 minuta, Džim Džarmuš je napisao:

To ti ne gine..retko ko se nije zaj...o  (manje ili više) .

 

Motor je vrlo nestandardna stvar kao što  npr. kola.nisu  .

 

mnogome vaše anatomije utiči međusobno na krajnju kompatibilnost tebe i motora.

 

Moraš da probaš barem 2-3k km da bi znao sve... a to nema osim da ga ne kupiš.

 

Kvarovi na stranu.

 

 

Iskreno kod RT mi malo smeta gabarit i težina a to je neophodno ako se hoće komfor i udobna vožnja za mene i suvozača iskreno meni će uvek nešto da fali :):D. Obzirom da druga godina kako kupujem a nikako da kupim sad sam na ivici... Inače sam visok 187, kad sam probao viraga 535 kolena mi na 5-10 cm od volana. Nekako mi nizak... RT mi masivan i težak, CS da je malo veći...   :D i tako... 99% ću kupiti ovog RT 1100 da ga provozam ovo leto pa ću videti. Ići ću ponovo da ga pogledam pa ću izbaciti neku sliku da čujem po neko mišljenje. Isto mi je problem što je uvoz CH ide na ime pa mogu da ga probam po dvorištu i sokacima... Nije registrovan i svaki izlazak na put je rizik a i ovaj lik što mi prodaje ga nije vozio, sad mu radi papire... Kao što rekoh na početku što više gledam sve manje vidim 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe

Samo dobro projektuj koliko ćeš na kraju realno da voziš "u dvoje".

 

Ja sam sve projektovao za dvoje a na kraju ipak većinu vremena vozim sam,nekako..:lol2:

 

Da se ne lazemo ,sam je najlepša vožnja ipak je to motor...i uvek gravitiram tome da sam vozim ...jbga ,surovo ali je tako.

Promenio član Džim Džarmuš
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
pre 1 minut, Džim Džarmuš je napisao:

Samo dobro projektuj koliko ćeš na kraju realno da voziš "u dvoje".

 

Ja sam sve projektovao za dvoje a na kraju ipak većinu vremena vozim sam,nekako..:lol2:

 

Da se ne lazemo ,sam je najlepša vožnja ipak je to motor...i uvek gravitiram tome da sam vozim ...jbga ,surovo ali je tako.

Tako će biti i kod mene 99% pogotovu što sam imao komentare tipa kriza srednjih godina :D, kako ženi da objasnim da prva ljubav zaborava nema :), sa 11 god sam vozio apn 4 sedište mi bilo u visini grudi i penjao se na betonski blok da sednem. :D Elem pri kupovini prvog ozbiljnog motora moram da ispoštujem lepšu polovinu, cenim da ću se prebaciti na nešto okretnije ako prestane potreba za komforom suvozača ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe

Ista priča bukvalno kod mene.

 

Ne bih ja bežao od krize srednjih godina,ona je luksuz u našem okruženju.

 

Srećan sam što mogu da je ispratim.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja