Jump to content

Moto Zajednica

Predstavljanje

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

Pozdrav, zovem se Marko i dolazim iz Novog Sada. Vozim Gileru Nexus 500 i ovo mi je prvi veci motor i ozbiljniji motor koji vozim. Tek sam ga kupio a vec imam neki problem sa njim. Iscitao sam sve komentare na forumu ali nisam nasao odogovor na problem koji ja imam. Da li neko zna koji problem moze da bude tj. da li neko zna resenje za problem koji ja imam. Parkirao sam motor najnormalnije i nije bilo nikakvih problema u voznji. Kada sam ga sledeci put upalio, upalio se i cim sam se na njega i dodao gas da krenem on se ugasio. Nakon toga mi nije sijalo svetlo ni pozicija, kocnice, svetlo na kilometar satu ma nista i naravno ne mogu da ga upalim, uopste se ne javlja. Da li neko zna sta bi mogao da bude problem ili ako ne zna da li bi neko mogao da preporuci nekog majstora u Novom Sadu ili okolini? Hvala unapred i pozdrav svima! 

  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1898 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Pozdrav, i dobrodošao !

Kreni od akumulatora, proveri kleme da li su stegnute, koliki je napon akumulatora (nađi negde ispitivač/unimer), i osigurače.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8431 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Pozdrav,

vrv je glavni osigurac, onaj na releju paljenja. Guglaj, nadji mu poziciju i proveri, ako je preminuo valja naci i razlog, ne samo zameniti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

Hvala svima na dobrodoslici! Pa i ja bi mislio da je akumulator ali je poenta sto mi onaj mali sat radi nije da je ceo motor ostao bez struje. A jos gora stvar je sto posle par sati hoce da upali i radi normalno na leru. Cim mu dodam malo gasa on se ugasi. I onda nakon toga nece da se javi a lampice sijaju normalno prilikom davanja kontakta i taj sat mali radi gde pokazuje kilometrazu i itd. Bas mi nekako ove dve stvari nisu povezane jedna sa drugom pa zato mi i nije jasno sta je i sta bi moglo biti. Video sam i ja da svi spominju osigurac na releju ali da je caknuo osigurac on se ne bi nikad javio da upali. Pozdrav! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 953 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

E, ne vozim skuter pa ne znam baš, ali da ti nije spuštena ćopava? Izvini ako lupam, kontam da brejnstorming ne može da škodi.

Promenio član Gordak985

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

Pa nije, nije do toga. Jer to mu je raskaceno ali je ovo povezano sa strujom jer nema struje neki je problem oko toga a ne znam sta bi moglo biti. Hvala svakako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja