Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Intruder VZR M1800R

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R

Posto ne nadjoh temu o ovom velicanstvenom divu, evo da je otvorim. Ima li nas jos na najvecem Intruderu?

Nego...
I tako meni nekad bude dosadno na poslu pa si kontam da mi onaj VZR 1800 u stvari i ne treba i da bih ga u stvari trebao prodati jer mi samo izvlaci lovu iz dzepa jer bih ja stalno nesto na njemu customizirao i prepravljao. Srecom svaki put kad udjem u garazu i vidim ga, beknem sam sebi samarcinu i obecam da vise nikad tako nesto necu ni pomisliti image.gif.c642f296ff8e3b7937f3c91d8162b367.gif:lol3:
Nego, u tim trenucima slabosti idem gledati za koliko se prodaju takvi ovamo na mobile.de i kleinanzeigen. Znaci, oronuli primjerci iz 2006te sa 70k na satu idu po 9-10-11-12k€, a ako je iti malo customiziran (recimo preradjena guzica), cijene idu i preko 20k€. Pa taj motor je 2006te novi kostao nesto sitno ispod 13k€. Dakle, mozete zaboraviti zlato, tariguz, ulje, Z750, kriptovalute. U Intrudere se lova ulaze drugovi! :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R

Stavljao sam slike u onu gore temu "nasi ljubimci" ili kako se vec zove, ali evo i tu.
Par slika kako je izgledao kad sam ga kupio a kako sad kad sam poskidao sve suvisno sa njega.
Plan je skinuti ovaj ruzni zadnji kraj sa njega i staviti nesto ljepse. Mozda cak i neki "jednosjed" od njega napraviti. Nekad mi padne na pamet i promijeniti prednje svijetlo u neki kromirani "bullet" i staviti ape hanger, ali to jos nisam siguran da cu raditi. Inace, ovo je M1800R2 i proizvodio se samo 2008me i 2009te godine. Razlika je samo u prednjem svijetlu.
2d9a8a86c52fbf60f4ef73546d56ebfd.jpg43fdd98ab53e5662762fb3c1e081395e.jpgd07d55d201d0881a890cf5b9e331103a.jpg0ff1a2e194713931f1968c1bb96ef6ee.jpg

Gesendet von meinem SM-G991B mit Tapatalk
 

Promenio član wragg
  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R

Plan je da do naredne sezone izgleda ovako. Naravno, ako mi prije ne dosadi kao i svaki do sada pa ga ne prodam. :)
58fa62fff2933a5e33cefe5406c0dbd6.jpg38593e0087a4c2d1529f3965223477c4.jpg8c29e90f4f590344046f05f4782333cb.jpg

Gesendet von meinem SM-G991B mit Tapatalk

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R

Malo mi dosadno danas (homeoffice dan ) pa sam mu vratio nazad sissybar, ali ovaj put kako treba. Prosli vlasnik je to sa nekakvim bezveznim sarafima montirao i bez distancera pa je to bilo nakaradno. Narucio sve i montirao po PS-u.
Stavio sam i „civilne“ prigusivace jer mi je od ovih „racing“ vibrirala glava 3 sata nakon voznje ce5d0c5bd7bb45bd8d2c354aef78ab47.jpg
8c890f4d088abc7428b72e3f20c5bd66.jpg


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R

Jucer mi stigao, navodno "must-have" dodatak za ove Intrudere: GiPro indikator stepena prenosa sa ATRE (Advanced Timing Retard Eliminator).

Naime, Suzuki je neke modele u Europi morao prodavati dosta zatvorene radi Euro normi. Kod ovog intrudera je to izvedeno tako da su mu klapne na usisu dodatno zatvorene u svim brzinama osim u cetvrtoj. Ovi iz Healtecha su to rjesili tako da su ubacili ovaj svoj indikator u instalaciju izmedju davaca signala brzine i ECU-a, te signaliziraju ECU-u da je uvijek u cetvrtoj brzini a istovremeno na svom ekranu pokaziva pravi stepen brzine.
Rezultat je jako poboljsan rad motora u svakom rezimu. Sada doslovno mogu u petoj ici 50kmh bez problema i ulaziti sa ovolikom grdosijom u trecoj brzini u kruzni bez da ga drzim na pola kvacila da me nebi zbacio sa sebe.
Jedini minus je malo povelik ekran koji mi se ne uklapa u izgled motora, ali sam ga donekle sakrio na donji trokut upravljaca. Ja ga vidim i vidim u kojoj sam brzini, a sa strane nije previse uocljiv.
Definitivno preporuka za ovaj gadget :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400 K1

Meni je ovaj Intruder dream bike, znam da se više ne proizvodi, ali i dalje u toj klasi po meni nema ništa elegantnije od njega. 

Htedoh te pitati obzirom da sam 192 kako bih se osećao na njemu ? 

Davno je na netu bio momak koji je svoj totalno odradio custom, wicked obsesson mislim da je bio projekat. 

Danas kada sam smoren pogledam snimak lika koji prvi put voza isti, a cerka i sin mu masu i jurcaju za njime uz border coly, porodica rules :jee1:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R

Haha, ja mislim da sam ja taj video barem 50 puta pogledao. Najjace mi je kad ode niz ulicu i krene da ga presalta u drugu, a on zagrglja kao da ce se ugusiti
Ja sam 194 i meni je bajk taman. I proizvodi se jos uvijek, ali samo za US trziste pod imenom M109R BOSS (blacked out Suzuki special). U EU se vise ne mogu prodavati jer ne mogu dobiti EU4 i EU5 normu.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Promenio član wragg
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 404 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
Pre 23 sati, wragg je napisao:

Idemo na 260 :)


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

IMG_0114.jpg

Nece ti trebati copava vise:jee1:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja