Jump to content

Moto Zajednica

Predstavljanje

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Lajkovac

Pozdrav svima... pa da se predstavim, ja sam Cvijan Lukic, iz Lajkovca sam. Do sada nisam vozio motore par puta skuter i tjt. Trebao bih da krenem ovih dana na casove za polaganje za kategoriju A1, samim tim posto sam nov i nemam iskustva dobro bi dosli saveti sta treba da gledam prilikom kupovine ili predlozi nekih modela koji su dobri za pocetnika. Hvalaa unapred!

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Dobrodošao prijatelju. Ja sam krenuo od Versys-a 650 i super je motor za početak (a i za dosta kasnije). Lepo se sedi, pregled dešavanja oko tebe je sjajan.. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 952 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Visina, težina, boja očiju, daj neke podatke, lakše će ti se pomoći. Kakvi motori te privlače, za čime srce žudi? Inače moj savet, sačekaj da položiš, pre kupovine.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Lajkovac

Visok 195cm, tezina 85kg. Pa najvise mi se svidjaju sport, poneki naked mi privuce paznju. Sad ja sam gledao malo po polovnim automobilima yamaha yzf r125 mi je top, ali uglavnom mi izlaze marke peda, aprilia. A sto se tice kupovine svakako ne planiram dok ne polozim, za sad bih da skupljam savete iskusnijih i istrazujem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 952 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Sa 195 ćeš se na sport 125icu teško spakovati da ti bude udobno, ali znam da su to ljudi radili, kad je želja dovoljno velika. Moj prvi predlog bi ti bio da pogledaš Varadero 125, retko velik motor u klasi. Inače nisam preveliki poznavalac 125ica pa ne mogu ti mnogo više pomoći. Jedino što znam je da sport 125ice kad god vidim u vožnji vade im dušu, tako da tu ozbiljan oprez pri kupovini, veći nego što je i inače potreban.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Lajkovac

Hvala puno Gordak, sad gledam lep primerak bas. Hvala za savet sto se tice velicine, znacilo bi mi jos predloga iskusnijh sa obzirom na visinu i velicinu motora. Na sta bih sve tacno trebao da obratim paznju prilikom kupovine sa obzirom da im vade dusu? Kakva su sa Peda Tek 125?

Promenio član lukiic121
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 952 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Ja sam razmišljao o pedi ali 250, svi kažu da je ta mašina još koliko toliko kvalitetna, a da tu 125icu valja zaobići.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja