Jump to content

Moto Zajednica

Sinoc na Uscu... 3. Septembar 2006.

Recommended Posts

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Tragièan je svaki gubitak. Smrt je nenadoknadiva. Upravo sam se vratio sa Ušæa, odakle je krenula kolona motora. Loš sam u procenama, usudiæu se da kažem oko 250 motora. Ispraæaj...

 

Neka mu je laka zemlja...

 

HcU0M_slicka00212un2.th.jpg

 

nCh9L_slicka00210nr9.th.jpg

 

0BBFh_slicka00213cq8.th.jpg

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

mislim da Najzli nije pogresio u proceni broja motora, a ako jeste, onda i ja gresim. Defile ako se tako moze nazvati je prosao kroz najstrozi centar grada bez ikakvih incidenata koliko mi je poznato pa je to mozda i najdostojanstveniji nacin da se nekoga kome su motori toliko znacili u zivotu isprati poslednji put. Bilo bi lepo da je unutar BJB-a postojao neki dogovor oko odlaska predstavnika sto bi bilo sasvim kulturno i za bilo kakve voznje, ove i nekih srecnijih motiva, ubuduce. Bili su momci iz Brckog, Bijeljine, Cacka, Palanke, Novog Sada, Indjije, Mitrovice itd. pa je bilo lepo primetiti koliko je ljudi poslo na taj poslednji ispracaj bez obzira na udaljenost.

 

Eto, od Usca do Lesca, ume da zazvuci kao opomena kada par puta ponovis u sebi.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ja sam bio sprecen da dodjem na poslednji ispracaj, ali je bilo BJB predstavnika u svakom slucaju...

 

R. I. P.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

da, bilo je predstavnika ali samoinicijativno, ja sam mislio na taj deo price. Uvek je neko sprecen ali neko i nije, vazno je znati da je neko dosao u ime to i to, na to sam mislio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Pozdrav' date='

 

da, bilo je predstavnika ali samoinicijativno, ja sam mislio na taj deo price. Uvek je neko sprecen ali neko i nije, vazno je znati da je neko dosao u ime to i to, na to sam mislio.[/quote'] To je vec neka druga tema...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Imamo i ja i Yoman jos slika sa Lesca i Usca. Nazalost ja nisam poznavao Pecu licno ali sam ipak otisao da ga ispratim na poslednju voznju. BJB je bio zastupljen u solidnom broju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

po mojoj nekoj slobodnoj proceni bilo je oko 700 motora...

ja sam vezivala crne trakice i po nekoj racunici bilo je oko 700 motora sa svih strana ne samo iz srbije (a da nekazem da je trakica pola sata pred polazak nestalo )a motori su nastavljali da stizu....

 

 

VIDELO SE KOLIKO JE BIO VELIKI COVEK

povorka kroz grad je bila jeziva

vristanje motora i svima neka ogromna tuga na licu ...

 

na samoj sahrani ja ...

 

mislim da nema ko nije zaplako

po nasoj nekoj standardnoj proceduri ....kad su spustali sanduk ...

nekoliko motora su zavrnuli

 

 

MOTORI SU ZVUCALI KAO DA JECAJU !!!!!!!!

taj zvuk i prizor necu nikad zaboraviti

 

 

 

 

jos jednom

peca je bio velika ljudina (na svoju ruku sasav ) al je bio najpozitivniji lik koga sam ja znala.....

 

 

nek mu je laka zemlja i prostrani putevi nebeski

 

POCIVAJ U MIRU "pecoo"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Evo proslo je malo vremena, a ja sam tek sada vidio ovo...

Uzasan dogadjaj koji je svim motoristima izazvao tugu i jad. Moje iskreno saucesce svima koji su ga poznavali... Ovo je prestrasno...

Nadam se da ste makar malo olaksali porodici ove uzasne trenutke, time sto ste u tako velikom broju bili na sahrani. Ovi koji su ga znali, kazu da je pomagao ljudima, i zato treba vidjeti da li se i njegovoj porodici treba pomoci sada kada su ostali obezglavljeni...

Sto se tice vozaca automobila, sto je jedan forumas rekao, ne treba ga napadati, jer se to moglo bilo kome od nas desiti. U 23 sata kada vozite na zadnjem tocku, niko ispred vas ne vidi vasa svijetla, jer su ona uperena u nebo...

Nadam se da ce mladi vozaci izvuci neke pouke iz svega ovoga, jer nas niko ne stiti, ako mi sami sebe ne zastitimo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Koliko sam obavesten u subotu je na Adi huji memorijalni skup i videcemo na licu mesta o sakupljanju pomoci Pecinoj porodici.Bar sam ja tako zamislio,uostalom videcemo se u subotu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: USA

Ne mogu da verujem da je Peca poginuo! Sedela sam sa njim u Asteriksu 2 dana pre nego sto sam otisla za Ameriku. A Spale nije hteo da mi kaze da je poginuo, nego mi je samo nagovestio, rekavsi da je dosta ljudi poginulo i to onih koje znam (sam znala)! Neka mu je laka zemlja!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

neka mu je laka crna zemlja....:(

 

a danas videh jednog koji vozi na jednom tocku oko 120... sa suvozacem...

a kolona ko za svadbu...

 

cuvajte se ljudi i pocivaj u miru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja