Jump to content

Moto Zajednica

Sinoc na Uscu... 3. Septembar 2006.

Recommended Posts

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
Prièao mi je drugar koji je bio na ušæu' date=' da je lik koji ga je isekao izašao iz auta i bio u fazonu "ma boli me k...c" dok je èovek ležao i krvario na smrt, posle èega je usledila i žešæa tuèa, jer je odmah doletela ekipa iz bašte kod Radeta, a idevojka koja je bila u kolima je dobila batine i šamare i poèupana joj je kosa....

 

Ušas!!![/quote']

...Chuo sam da je rekla"ko ga jebe kad'vozi ko manijak".....na takvom mestu?! :shock::shock::shock: Svi znamo da je Peca bio "na svoju ruku" ali u takvom trenutku? :shock:

BTW.Sahrana ce biti najverovatnije u sredu,a planira se defile koji ce ici od CK do groblja. Inace,razmishlja se da li da se odrzzi skup na Adi Huji....neshto kao "in memorijam".... To bi po mom mishljenj i trebalo da bude tako...Peca je,na kraju krajeva, i zziveo za To.

404.jpg

Pochivaj u Miru i neka ti je laka zemlja :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Baranda

 

Lik koji je neverovatno zracio pozitivnim raspolozenjem!

 

Uvek nasmejan i spreman za salu...

 

To sam video i ja iako ga nisam poznavao.......na 100 metara.. :crybaby: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Jebemti!!!

 

Par puta sam sedeo za stolom za kojim je bio i on. Nisam ga licno poznavao...secam ga se kao vedrog seratora koji je uvek imao nesto da kaze... :)

 

Dokle ovo vise ovako???

Najdublje saucesce porodici!

 

 

 

Da li neko zna od kakvih je povreda umro? Da li bi mu kaciga spasila zivot?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja m islim da bi trebalo da se ode na sahranu definitivno, ipak decko nije bio tek neki motorista. Bio je i organizator i veliki serator al ljudina! Ma i da je bio bilo ko.....

 

Nadam se da ce se ovde naci obavestenje o datumu i vremenu s.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Danas sam saznao da je jedan moj dobar drugar drzao Pecu u rukama i kaze da je disao ali sve slabije i slabije... :cry:

 

Tuzno, tuzno... Cudni su putevi gospodnji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova

Uh uh , ja sam jos objavio dve strane u reviji za septembar za moto susret i bas sam pecu stavio unutra ,!!!!

 

Poslednji pozdrav brate ,nek ti ja laka crna zemlja umro si na onome za sto si najvise volio !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

:cry: :cry: :cry:

ja ceo dan nemogu doci sebi ...no

ja predlazem skup i coporativan odlazak tamo .....

da odamo bratu poslednji pozdrav, ocekujem da mi jave detalje oko sahrane (kad ce da bude itd) dal ste i ko je za grupni odlazak ??????

 

 

stvarno je bio ljudina

NEMOGU DA VERUJEM DA SE NJEMU TO DESILO

cim dobijem bilo koju informaciju obavestavam vas.....

 

pocivaj u miru .... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Kako sam ja saznala juche [od Riste iz Arhangela, koji je celu notj proveo na mestu nesretje]....

Automobil je pravio polukruzno , nije ni video Pecu koji je tochkario...Direktno se zakucao u auto i preleteo...Kada su mu prishli, noga i ruka su mu bile polomljene, a iz usta mu je ishla krv...Preminuo je 20-30min po prijemu u urgentni centar...

Istina je da je vozach automobila pretuchen, kao i da su devojku koja je bila u kolima istukli...jer je ona usred svog tog haosa izashla iz kola i pochela na retrovizoru da nameshta frizuru i popravlja shminku...nekima je to zasmetalo...

 

I ja sam chula da tje biti defile od Ushtja do groblja, s tim shto se josh ne zna tachno vreme...

Ako saznam u toku dana, napisatju...

 

edit Danas je zavrshena obdukcija, u toku dana tje uzeti umrlicu, a tek popodne tje se znati tachno vreme sahrane koja tje biti sutra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)
Automobil je pravio polukruzno ' date=' nije ni video Pecu koji je tochkario...Direktno se zakucao u auto i preleteo...Kada su mu prishli, noga i ruka su mu bile polomljene, a iz usta mu je ishla krv...Preminuo je 20-30min po prijemu u urgentni centar...

:cry: :cry:

 

 

 

Istina je da je vozach automobila pretuchen, kao i da su devojku koja je bila u kolima istukli...jer je ona usred svog tog haosa izashla iz kola i pochela na retrovizoru da nameshta frizuru i popravlja shminku...nekima je to zasmetalo...

 

.[/quote']

 

 

 

:cry: :cry: :cry:

nemojte ljudi molim vas vise

mnogo boli ....

mnoooogo dobar covek je nastradao i to kako ...

 

a sto se ovo dvoje tice ....

trebali su i nadam se da jesu

odvalili ih od zivota od batina

 

 

dal idemo u coporu ????????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
Automobil je pravio polukruzno ' date=' nije ni video Pecu koji je tochkario...[/quote']

Da. Bio je na zadnjem...i kada je video "malog kretena", spushta motor i zabada prednju....usled velike brzine odlazi na prednji tochak i u tom polozzaju se susrece sa golfom...udario je glavom pravo u auto a od siline ga je yamaha josh tragichnije pritisnula...i onda su preleteli....

Sve u svemu, nisam siguran da bi prezziveo da je imao kacigu,ali koliko sam ja shvatio, Peca je poginuo usled povreda glave....

 

dal idemo u coporu ????????

 

Ja idem sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

saopstenje MUP-a:

 

 

3.9.2006.

 

BEOGRAD - 3.9.2006 - 23,00 Kod zgrade poslovnog centra «Ušæe», dogodila se saobraæajna nezgoda u kojoj je poginuo Petar Napijalo (36) iz Beograda. Do nezgode je došlo kada je Nemanja M, vozaè automobila «golf 3» beogradskih registracija, kod zgrade poslovnog centra «Ušæe» pomerao vozilo u levo i tom prilikom u zadnju levu ugaonu stranu vozila udario je motocikl «jamaha» kojim je upravljao Petar Napijalo.

Nakon sudara, motocikl je preleteo preko «golfa» i udario u stub elektriène rasvete, dok je vozaè pao na kolovoz. Od zadobijenih povreda, Petar Napijalo je preminuo po prijemu u Urgentni centar. Protiv vozaèa «golfa» Nemanje M. (24) iz Beograda, biæe podneta krivièna prijava zbog osnovane sumnje da je izvršio krivièno delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraæaja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

:cry: :cry: :cry:

 

 

njihov skup ce se odrzati

 

 

bila je to pecina jako velika zelja ziveo je za to.....

 

 

ko god od vas cim sazna sta se desava za sahranu itd obavezno neka mi javi na mob

 

 

 

u soku sam i idem kuci

(nevozi mi se vise motor uopste )

 

 

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

POSLEDNJI POZDRAV PECI, COVEKU KOJI JE POMAGAO I PODRZAVAO MOTOCIKLISTE BEZ OBZIRA STA VOZE, DRAGO MI JE DA SAM POZNAVAO TAKVOG COVEKA I CAST MI JE BILA SEDETI I DRUZITI SE SA NJIM.

 

Dejan

Neka mu je laka zemlja, pocivaj u miru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: zzr600

hmmm ja sam prvi dao muriji izjavu i nemojte molivas pisati da su neki tukli tipa i devojku to ne dobroo,kamera je sve zabelezila sta se radilo,ja sam nacuo da je tip iz golfa na slobodi tako da cu danas da ga malo posetim da vidim gde je,jebe...ma.....!!!!sinoc su dolazi pecini drugari ispred ck i sedeli smo dao kasno u noc tako da ce i veceras biti ljudi pa vas molim da ako mozete svratite do uscu i veceras ce se saznati kad ce biti sahrana i kad se krece sa usca!! jebiga brate!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: beograd/SRBIJA

Da to je na zalost bio Peca i poginuo je na moje oci...........Sranj....!

U pravu ste kako je bilo,ali nisam siguran za ribu da li e namestala sminku,drugar je odmah otrcao do mesta nesrece i kaze da je ona rekla u fazonu NISMO MI KRIVI i da su je zato tukli......Nisam siguran jer ja nisam bio u stanju da pridjem odmah jer sam bio u soku......

Neka mu je laka zemlja......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

Nemojte kriviti momka u kolima, jer se svako moze naci na njegovom mestu.Pogotovo ako nije motorista i nezna za koliko dvotockas moze brzo da stigne do neposredne blizine i nedaj boze kontakta.

Da je mogao i znao, to sigurno ne bi uradio!

 

 

...nek mu je laka zemlja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja