Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svima!

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawa ER 5

Kad vidim sta sve moram da zamenim znacu, pa javljam, mozda nije skupo, ne znam, ali ima svasta da se radi.. U masini ima vise benzina nego ulja xD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 953 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000
Kad vidim sta sve moram da zamenim znacu, pa javljam, mozda nije skupo, ne znam, ali ima svasta da se radi.. U masini ima vise benzina nego ulja xD
A... Nadam se da nećeš previše postradati financijski u startu. Makar vremena imaš, evo ide ružno vreme par dana.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawa ER 5
Pre 6 sati, Gordak985 je napisao:

A... Nadam se da nećeš previše postradati financijski u startu. Makar vremena imaš, evo ide ružno vreme par dana.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 

A sta je tu je, izgleda dobro, sredicu sta ne valja pa lagano, sta sad xD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Valpovo
  • Motocikl: MT 07
Pre sat vremena, Sale990 je napisao:

A sta je tu je, izgleda dobro, sredicu sta ne valja pa lagano, sta sad xD

Tako je. Bez brige. To su poznate mašine. Uz dobrog majstora i malo uloga biti će sve ok

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 92 postova
  • Lokacija: Prnjavor, RS
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Честитам на куповини =) 

Јеси терао код мајстора? Какве су дијагнозе? 

По сликама стварно лепо изгледа, ух како волим да видим тај округли фар =) 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Meni je to definicija motora (i ako vozim drugačije modele): okrugli far i dva okrugla analogna sata ! :)
Prelep motor.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 92 postova
  • Lokacija: Prnjavor, RS
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Сада би било мало одскакање од теме али јапанска једноставност, ништа компликовано а да служи намени. 

 

 

Promenio član John159
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6322 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Samo da od tog razređenog ulja nije nastala neka šteta u motoru...drugo se sve rešava. Često je (samo) slavina problem.

Super su ovo motorići, ali je mnoge već nagrizlo vreme, naše "znanje" i platežna moć.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawa ER 5

Hvala svima! Kof majstora je, jrste slavina ptoblrm, kaze majstor da je dobar,  da nisam pogresio. Treba do kraja nedelje da bude gotov pa sledece nedelje voznja.. Javicu kakav je.  A prezadovoljan sam i izgledom i mnogo se lako vozi mototce:)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawa ER 5
pre 27 minuta, Blaza je napisao:

@Sale990, šta bi sa mašinom, ne javljaš ništa već 6 meseci...

Sve super, lepo sam se navozao, oko 7000 sam presao za ovih par meseci, samo po gradu do duse, i sve je super! Mozda ga zamenim za nesto malo udobnije, nizak sam pa sam nagnut dosta ka napred, nije bas sjajno za "kreni-stani" pa zbog toga. Sve u svemu bas sam zadovoljan motorom, lagano se vozi, malo trosi, nije mnogo tezak,  super je. Kako je vama prosla sezona, jel je bilo putovanja?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1898 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Bez persiranja molim ! :)

Nešto sam tražio na Guglu, i izašla mi je tvoja tema, šta uzeti od motora. Zato sam te tagovao...!

Drago mi je da si zadovoljan, i ja takođe. Od aprila do sad nepunih 7.000 km, malo Srbija, Bosna i Hrvatska. S tim da sam od 30. jula do pre 10 dana bio bez motora, mojom greškom, lenjošću, i nemanjem vremena, al to je nebitno.

Prezadovoljan sam sa ER5. Jednostavan, malo troši, jeftina rega, lepo ide, za sada održavanje za mene povoljno. Nije mi bio problem da uzmem veći i jači motor, ali znajući sebe, teško da bih u to vreme mogao da ga održavam (imao sam 4 registracije, sada 3). Jedina zamerka na auto putu, i to samo po kiši, zaštita od vetra/kiše je 0. Ali za grad je meni odličan. I ja sam razmišljao da sledeće godine zamenim za možda neku Hondu CB, ili CBX, ne jače od 500 cm3, samo noviju. Mada, ovo i ako stane negde, svako može da popravi :). Ostalo mi da promenim prednji disk, to ću preko zime, i malo mi je sedište "utonulo" napred. Ostalo sve 5+.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawa ER 5
pre 3 minuta, Blaza je napisao:

Bez persiranja molim ! :)

Nešto sam tražio na Guglu, i izašla mi je tvoja tema, šta uzeti od motora. Zato sam te tagovao...!

Drago mi je da si zadovoljan, i ja takođe. Od aprila do sad nepunih 7.000 km, malo Srbija, Bosna i Hrvatska. S tim da sam od 30. jula do pre 10 dana bio bez motora, mojom greškom, lenjošću, i nemanjem vremena, al to je nebitno.

Prezadovoljan sam sa ER5. Jednostavan, malo troši, jeftina rega, lepo ide, za sada održavanje za mene povoljno. Nije mi bio problem da uzmem veći i jači motor, ali znajući sebe, teško da bih u to vreme mogao da ga održavam (imao sam 4 registracije, sada 3). Jedina zamerka na auto putu, i to samo po kiši, zaštita od vetra/kiše je 0. Ali za grad je meni odličan. I ja sam razmišljao da sledeće godine zamenim za možda neku Hondu CB, ili CBX, ne jače od 500 cm3, samo noviju. Mada, ovo i ako stane negde, svako može da popravi :). Ostalo mi da promenim prednji disk, to ću preko zime, i malo mi je sedište "utonulo" napred. Ostalo sve 5+.

Da, na brzinama preko 120-130 je nezgodan, nije prijatan za voznju, ali magistrala je super. Za provlacenje po gradu je savrsen, kao bicikla je. Sto se snage tice ne treba mi vise, i ovo cesto ne mogu da iskoristim, tako da ne zalim se.. Ako uzmem nesto drugo za sledeću sezonu ok, ako ne uzmem super xD  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja