Jump to content

Moto Zajednica

U potrazi za Slobodom

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CLK 200

Postovanje svim clanovima foruma!

 

Nisam imao nameru da pricam o sebi (ne mislim da ljude interesuje moja prica), ali posto je preporuka da se novi clanovi predstave i otvore novu temu, svakako cu to uciniti :)

 

Zamislite sredovecnog muskarca (55), koji zamislja da nije dovoljno ono u cemu zivi, dan za danom, i da postoje predeli koje vredi posetiti, ne razmisljati o njima previse, nego ih jednostvno "doziveti" - to je Vladimir (ili novopridruzeni clan StraightShooter :)

  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CLK 200

Zdravo/Hvala Nenade,

Sa Novog Beograda sam (inace Republika Srpska i Kanada su moje zemlje takodje).

Vozio sam Moto Guzzi u vojsci ali mi je sluzbenica u MUP-u rekla da moja dozvola iz vojske (saobracajna policija) ne valja vise, tako da nemam motocikl.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 537 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Добро нам дошао на форум добре вожње, дружења и забаве :BJB3:

Како рече @Drelensпрво возачка па онда мотор или неки трицикл који се вози на Б категорију што и није тако лоше, сјајне су то направе а и са тиме се може сасвим лепо путовати.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CLK 200

Puno hvala za reci dobrodoslice!

 

Ono sto me je zaintrigiralo da vam se prikljucim jesu clanci sa putovanja, na koje sam slucajno naleteo, koji su bili puni lepih fotografija i sa odlicnim opisom. Na jednom mestu na kojem sam i sam bio, nikad ga nisam tako doziveo kao jedan od clanova koji ga je i opisao i ovekovecio sjajnim fotografijama.

 

Kao sto rekoh nemam motocikl. Ucinio sam poprilican napor da vratim dozvolu ali se poprilicno uznedalo, tako da sam se zapitao: "Ako ovo tako kilavo ide, i pored mog tolikon angazmana, da mozda ovo inzenjer odozgo u stvari nije namerio za mene???" i posle par dana, za iste novce koje sam planirao da potrosim za jednu simpaticnu Hondicu, kupio sam kabriolet.

Znam da to nije isto, znam da to nije ni blizu... ali moja supruga hoce da sedne u njega i mogu da planiram voznje koje nisu samo da dodjem od tacke A do tacke B, nego ukljucuju i uzivanje u samom putovanju, i zvuk i miris.

 

Vase diskusije i putopisi ce mi veoma koristiti i nadam se da me necete prezreti sto sam pristao na takav kompromis :)    

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 373 postova
  • Lokacija: Ravni Banat
pre 51 minuta, StraightShooter je napisao:

Puno hvala za reci dobrodoslice!

 

Ono sto me je zaintrigiralo da vam se prikljucim jesu clanci sa putovanja, na koje sam slucajno naleteo, koji su bili puni lepih fotografija i sa odlicnim opisom. Na jednom mestu na kojem sam i sam bio, nikad ga nisam tako doziveo kao jedan od clanova koji ga je i opisao i ovekovecio sjajnim fotografijama.

 

Kao sto rekoh nemam motocikl. Ucinio sam poprilican napor da vratim dozvolu ali se poprilicno uznedalo, tako da sam se zapitao: "Ako ovo tako kilavo ide, i pored mog tolikon angazmana, da mozda ovo inzenjer odozgo u stvari nije namerio za mene???" i posle par dana, za iste novce koje sam planirao da potrosim za jednu simpaticnu Hondicu, kupio sam kabriolet.

Znam da to nije isto, znam da to nije ni blizu... ali moja supruga hoce da sedne u njega i mogu da planiram voznje koje nisu samo da dodjem od tacke A do tacke B, nego ukljucuju i uzivanje u samom putovanju, i zvuk i miris.

 

Vase diskusije i putopisi ce mi veoma koristiti i nadam se da me necete prezreti sto sam pristao na takav kompromis :)    

Dobro došao, kad smo "preživeli" @travelman-a i tebe ćemo bez brige.:)

Pogledaj njegove putopise, to je lektira za pod obavezno.

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja