Jump to content

Moto Zajednica

SYM Maxsym TL 508

Recommended Posts

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Ima Joyride, al stvarno nema ni HD.:stabre: To već ne valja. Vrv je Joy jeftiniji, a cilja istu klijentelu...
sym-italia-maxsym-tl-500-din-02.jpg BJBIKERS.COM
YM je sledeći čiji cenovnik, kao i ponudu motocikala i skutera obrađujemo. SYM skuteri već...  
Ni HD nije zagolicao maštu ovdašnjih vozača 2 točka. Joyride, onako, hibrid, pandan X Maxu, nešto između HD a i Cruisyma. Meni lično HD300 top! Videćemo kako će ići sezona, možda povučemo par komada HD a ali e4,em jači em će biti dobra cena.

Послато са 21091116UG помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Nht 300 mi se nesto svidja... Ne znam je li kvalitetniji od tekken 250???  4.200e
NHT 300 je top. Kad je parkiran pored X Cape-a, skoro pa isto "velik". Za sada su komentari gledača u salonu da je super za 4200.

Послато са 21091116UG помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Joyride 300 a nema JOYMAX Z+iskreno ovaj JOYRIDE tesko ce imati prodju,dase neko ne uvredi Po meni jedan od ruznijih 
Po pozivima koje imam za njega nisam baš siguran da si u pravu. Prvo, 4950€ za 300ccm top cena. ABS, beskontaktni ključ, ful led, lcd ekran... Ravan pod za ceger sa pijace npr. Joyride je za ljude koji neće baš Beverly klasu a ni Cruisym klasu, a voze isključivo grad a neće 125ccm a X Max im je preskup. Ja to dočekam širom raširenih ruku, sve to lepo saslušam i onda kažem ovo što sam napisao i to je to. Ali ajde, videćemo kako će se prodavati...

Послато са 21091116UG помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Pa zato što oni znaju da svaka stvar ima svoju namenu. Kod nas kupci hoće skuter za sve. Ako je moguće da je 125cc zbog registracije, da ide kao 400cc i takođe troši kao PCX. Isto tako kada ga vozikaju kroz grad da je HD ali ako krenu do Rudnika da se pretvori u TL-a. Eto tako.

Elem. Meni je HD super. Zameraju analognu tablu...mene recimo to ne tangira. Meni je taj skuter kao ceo sklop onako sasvim lepo upakovan i ko hoće za grad da ima 300ccm za fine novce to je to.

Послато са 21091116UG помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym HD300
pre 4 minuta, slobasuper9 je napisao:

Po pozivima koje imam za njega nisam baš siguran da si u pravu. Prvo, 4950€ za 300ccm top cena. ABS, beskontaktni ključ, ful led, lcd ekran... Ravan pod za ceger sa pijace npr. Joyride je za ljude koji neće baš Beverly klasu a ni Cruisym klasu, a voze isključivo grad a neće 125ccm a X Max im je preskup. Ja to dočekam širom raširenih ruku, sve to lepo saslušam i onda kažem ovo što sam napisao i to je to. Ali ajde, videćemo kako će se prodavati...

Послато са 21091116UG помоћу Тапатока
 

Slobo daj boze da Ima :jee1:Ali Ako HDe4 Nije za 4500,mada koliko cujem iz price svima je joy ruznjikav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym HD300
pre 7 minuta, boza_kg je napisao:

U Grčkoj i IT se HD prodaje više nego Joyride, ali nije prvi put da smo mimo sveta :)

Prosli mesec u it kaze mi komsija imali popust hd 4500 maxsym isto Nesto Dobro,sve zbog ovih restilizovanih za 2023 a inace za joy si u pravu u it kaze se slabo vidjaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 490 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T
Pre 20 sati, slobasuper9 je napisao:

Nije previd, neće ga biti. Nije se nešto posebno dopao ljudima ovde kod nas.

 

Retko glup potez Euro Sumara. 

Izbacili su Burgmana jer je njima bio skup sad su izbacili Maxsym 400 kao da baš hoće da nas oteraju kod nekog drugog u kupovinu. 

Sva ta objašnjenja da se ljudima ne dopada su gluposti, nego im mnogo poskupljuje lager pa ajde da vrtimo nešto što jeftinije ko u kineskoj radnji. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3050 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Stoji sve što si rekao, ali treba biti realan, pa pokušati da se razume i druga strana. Mnogo je sve nestabilno, niko ne bi da zarobljava kapital a da je neizvesna prodaja. Koliko čujem iz drugih branši, sad je prevoz kontejnera iz Kine počeo drastično da pojeftinjuje. Neko ko je naručio robu pre par meseci, a nije je prodao, sad će biti u gubitku jer konkurenciji stiže tura povoljnije... Zahebato kako god okreneš.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym HD300
pre 9 minuta, Darko Floyd je napisao:

 

Retko glup potez Euro Sumara. 

Izbacili su Burgmana jer je njima bio skup sad su izbacili Maxsym 400 kao da baš hoće da nas oteraju kod nekog drugog u kupovinu. 

Sva ta objašnjenja da se ljudima ne dopada su gluposti, nego im mnogo poskupljuje lager pa ajde da vrtimo nešto što jeftinije ko u kineskoj radnji. 

Sa ovim potezom gube na ugledu,Mislim dace procito kao sa Lambretom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym HD300

Sym realno pravi extra dobre motore,jedino je problem od uvoznika,Evo komsija kupio maxsym I sad kad Sam mu rekao za potez uvoznika covek poludeo:grr:kaze koliko je izgubio na ceni I koliko su srozali realno extra skuter,ja vec razmisljam dase vratim piaggio brendu pa makar izgubio koliko god na ceni,srbija je daleko od It da nepricamo od Gr

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe
pre 33 minuta, Darko Floyd je napisao:

 

Retko glup potez Euro Sumara. 

Izbacili su Burgmana jer je njima bio skup sad su izbacili Maxsym 400 kao da baš hoće da nas oteraju kod nekog drugog u kupovinu. 

Sva ta objašnjenja da se ljudima ne dopada su gluposti, nego im mnogo poskupljuje lager pa ajde da vrtimo nešto što jeftinije ko u kineskoj radnji. 

potpisujem:takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 490 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T
Pre sat vremena, boza_kg je napisao:

ali treba biti realan, pa pokušati da se razume i druga strana.

 

Nemam ja razloga da razumem drugu stranu. Ja sam kupac kome je rečeno da su oni sad ozbiljan uvoznik za razliku od Motoringa koji je srozao brend i ja sam od ozbiljnog uvoznika kupio nov motor. 

Ovo sada baš i ne izgleda kao ozbiljan uvoznik jel da, kako ja sada da verujem da će moj skuter biti servisiran kako treba i da će biti sposobni da obezbede delove ako nisu sposobni ni da uvezu model. 

 

Ovo me je baš iznerviralo i ja se ozbiljno nosim mišlju da prodam Sym i ne kupim više ni Suzuki niti bilo šta od njih, jer možda im sutra razgledačima po salonu  bude ružan V-Strom pa prestanu i njega da uvoze. 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym HD300

Ovi su zajebali I Motoring I sve,Koji crni ozbiljan uvoznika kad nemaju ni jedan deo na stanju sem vazdusnog filtera:lud:ovu godinu dase kladim katanac za sym,vise ih nebi preporucio I Ako Sam I'm nabacio dva kupca:ups:sad mi jbmu m...r

Promenio član alexanto
Nema potrebe citirati 1. post iznad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ni grci više ne rade maxsym400.
Što se tiče delova, rekao sam već jednom,ali deluje mi da moram ponovo.

Delova ima.Za redovno održavanje se trudimo da bude lager uvek dopunjen, a za karoseriju se poručuje. Ako se nešto duže čeka, kao npr. migavac za kolegu za cruisym, to nije do uvoznika, nego fabrika nema deo na stanju i to je to.Isto bi bilo da je uvoznik Sveti Petar a ne neka firma.

Realno, gledamo da imamo paletu skutera za svakoga.Onaj ko će ispuniti svačije želje po na osob se još nije rodio niti postala takva firma i uvoznik.

EDIT:Da ne trujemo temu o TL-u,ja bi ovde da završim.



Послато са 21091116UG помоћу Тапатока



  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym HD300

Slobo realno gledno Ako ovako u startu povlace modele Kako novi kupac da Bude siguran,sa ovim potezom svi Koji smo kupili HD,Maxsym samo smo izgubili,realno dok su bili modeli na stanju nisu imali delove;)Tek sad sumljam dace imati I Jos koliko smo izgubili na ceni,veruj mi sa ovim  potezom samo gube na dalju prodaju jer kupac Nije siguran Dali ce brend opstati na trzistu I samim tim gube na ceni:neznam:Smem dase kladim da ovim potezom sym nece opstati na trzistu sta vise I mi vlasnici gledacemo dase otarasimo ovih modela,sa zaloscu koliko god su dobri

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 490 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T
Pre 2 sati, Darko Floyd je napisao:

 

Nemam ja razloga da razumem drugu stranu. Ja sam kupac kome je rečeno da su oni sad ozbiljan uvoznik za razliku od Motoringa koji je srozao brend i ja sam od ozbiljnog uvoznika kupio nov motor. 

Ovo sada baš i ne izgleda kao ozbiljan uvoznik jel da, kako ja sada da verujem da će moj skuter biti servisiran kako treba i da će biti sposobni da obezbede delove ako nisu sposobni ni da uvezu model. 

 

Ovo me je baš iznerviralo i ja se ozbiljno nosim mišlju da prodam Sym i ne kupim više ni Suzuki niti bilo šta od njih, jer možda im sutra razgledačima po salonu  bude ružan V-Strom pa prestanu i njega da uvoze. 

 

Malo je glupo da citiram sebe ali moram. 

 

Ja jesam od onih koji u besu kažu previše ali isto tako kada nisam u pravu hoću da se izvinim. 

 

Naime posle mog posta (poprilično neprimerenog) dobio sam poziv od Euro Sumara gde su me ispoštovali kao klijenta i potpuno ubedili da nema potrebe za brigu i da će motocikli biti uredno servisirani. 

 

Ovakvu brigu o klijentu ja do sada nisam video i želim da se zahvalim i izvinim na preteranoj reakciji sa moje strane. 

 

@boza_kg je bio u pravu, treba sagledati i drugu stranu. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 753 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000
Pre sat vremena, nesa841 je napisao:

...Smem dase kladim da ovim potezom sym nece opstati na trzistu sta vise I mi vlasnici gledacemo dase otarasimo ovih modela,sa zaloscu koliko god su dobri

Ni jedan brend, pa ni SYM, ne opstaje na ovim prostorima na osnovu prodaje novih motora. Dok je ljudi koji dotjeruju i prodaju polovne skutere i majstora poput @Satelis svi oni će biti prisutni u mjeri u kojoj su cjenovno povoljni i  prihvatljivi našem novčaniku. ;)

Promenio član Guliver
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Slobo realno gledno Ako ovako u startu povlace modele Kako novi kupac da Bude siguran,sa ovim potezom svi Koji smo kupili HD,Maxsym samo smo izgubili,realno dok su bili modeli na stanju nisu imali deloveTek sad sumljam dace imati I Jos koliko smo izgubili na ceni,veruj mi sa ovim  potezom samo gube na dalju prodaju jer kupac Nije siguran Dali ce brend opstati na trzistu I samim tim gube na ceni:neznam:Smem dase kladim da ovim potezom sym nece opstati na trzistu sta vise I mi vlasnici gledacemo dase otarasimo ovih modela,sa zaloscu koliko god su dobri
Nadovezaću se posle ili sutra kad upalim komp. Ali evo,jedan hint, zašto ne kupiš sada X Max 400 nov?

Послато са 21091116UG помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

...ne mislim da je zastupnik za SYM išta manje ozbiljan od bilo kojeg drugog, a što se tiče delova - pokušajte da tražite delove za bilo koji drugi brend da li imaju i šta drže na stanju.

Ono što uvek pričam da je jako bitno kod logistike je da li diler i brend iza sebe imaju i auto industriju i delove, zašto? Zato što se češće radi uvoz, i onda se iz Evrope uvozi za kola pa se i tvoj deo nađe na paleti ... 

Sa druge strane, SYM je nije mali brend, i ako nečeg i nema kod nas sigurno ima da se naruči od preko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym HD300
pre 6 minuta, slobasuper9 je napisao:

Nadovezaću se posle ili sutra kad upalim komp. Ali evo,jedan hint, zašto ne kupiš sada X Max 400 nov?

Послато са 21091116UG помоћу Тапатока
 

Koliko znam potraznja za X max je velika ne samo kod nas nego na globalnom nivou I Ako bi se uvoznik vodio logikom zarade odavno bi povuka model sa naseg trzista,sad konkretno nerazumem pitanje zasto nekupim x max:stabre:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1329 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Nema vise u ponudi xmax 400, samo 300

 

 

@slobasuper9

 

Imate li u salonu NHT300? Mozes li da ga slikas ppred nekog drugog motora-skutera? Shone san je probao nht200 ali on ima preko 180cm visine, ja sam 178...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym HD300
pre 20 minuta, Andrej_Hotstepper je napisao:

...ne mislim da je zastupnik za SYM išta manje ozbiljan od bilo kojeg drugog, a što se tiče delova - pokušajte da tražite delove za bilo koji drugi brend da li imaju i šta drže na stanju.

Ono što uvek pričam da je jako bitno kod logistike je da li diler i brend iza sebe imaju i auto industriju i delove, zašto? Zato što se češće radi uvoz, i onda se iz Evrope uvozi za kola pa se i tvoj deo nađe na paleti ... 

Sa druge strane, SYM je nije mali brend, i ako nečeg i nema kod nas sigurno ima da se naruči od preko.

To I jeste cudno sto Nije manje ozbiljan brend Ali radi ovako,povlacenjem modela neradi Dobro a sto se tice delova neka pitaju Piaggio Srbija Kako SE radi

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja