Jump to content

Moto Zajednica

Ipak poskupelo osiguranje od autoodgovornosti!

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Iako je bilo najavljeno da neće poskupeti, nekako ispod "radara" je promaklo da je poskupljenje ipak odobreno od strane Narodne banke Srbije. Doduše, ne za 22% koliko je prvo trebalo, već za nezanemarljivih 12 - 15%.

 

BJBIKERS.COM

Vlasnici vozila su doživeli neprijatno iznenađenje jer je cena registracije povećana. jer je poskupelo osiguranje od autoodgovornosti!

 

Promenio član Jovan Ristic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7074 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Crni Panteri, korona, Kosovo, ustaše, četnici bla bla truć... i dok se narod zamajava s glupostima ovi nam uteraju karinu 15% osiguranje <_<

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

Inflacija, poskupljenja, ništa novo, samo idu u trendu s aktuelnostima u zemlji i svetu. Već sam navikao da mi računi i porezi svake godine skaču za po 10% do 15%, pa što da ne, može i ovo, ne znam samo dokle će ovako, da l nekad i da pojeftini nešto u p***u materinu...

Promenio član Paljevina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd
23 minutes ago, Arakis said:

Za toliko ce biti povecane odstete za nase povrede u nezgodama. 

Oće kako da ne.

Tako su povećali i pre 8 godina kad je bilo ono poskupljenje od 50%

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1198 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

Khm khm , kako bih vam rekao , mislim da imam veliki udeo u poskupljenju osiguranja ...ne smem da kazem koliko su mi isplatili za dve godine ... Malo fali do sedmocifrenog broja ...ahhahaha...jbgica

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1574 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre 23 sati, Darko Mihajlovic je napisao:

Khm khm , kako bih vam rekao , mislim da imam veliki udeo u poskupljenju osiguranja ...ne smem da kazem koliko su mi isplatili za dve godine ... Malo fali do sedmocifrenog broja ...ahhahaha...jbgica

 

Ukupna cifra je nebitna.

Bitno je da su isplatili realnu vrednost štete, i svakako nešto za povrede, ali je to teško odredivo šta je "realno".

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

Ne znam da li je relevantno za temu, ali Atrium Cars in Kragujevca (tehnički pregled) ima baš jeftinu ukupnu registraciju vozila... E sad, da l imaju niže cene osiguranja ili tehničkog pregleda ne znam, ali zadnji put kad sam registrovao auto, razlika u ceni je bila oko 6.000 din, što nije baš i malo. Ne bih ni znao da mi nije rekao drugar koji je uzeo jedan dan da obilazi tehničke preglede i sabira cene. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: тренутно у потрази

Ne vidim smisao naseg pisanja tipa jao i ostalo, dokle god sva udruzenja koja postoje ne krenu da rade zajedno po tom pitanju. Bitni su skupovi i neko obelezje valjda? Oprema nam je skuplja nego u ostatku sveta. Registracija i osiguranje kako dogovore dil drzava i osiguravajuce kuce. Niko iz tih klubova ne pokusava da se izbori za neka nasa "prava" (meni nije poznato nisam video neke akcije i delovanje). Meni je motor prevozno sredstvo i vozim svaki dan. Znaci kada moto udruzenja krenu zajedno da rade oko resavanja problema, krenuce na bolje. Mislim da ima dovoljno pravnika , advokata i slicno, koji voze motocike a koji bi mogli da makar ublaze sve za sta nas deru. Za sad opsta letargija/ umor kao kod staraca. Srecno nam bilo do novog poskupljenja i novog kuckanja ovog tipa "jao"

Promenio član akibuki
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja