Jump to content

Moto Zajednica

Šta je sve potrebno za uvoz motora iz Srbije u Nemcku

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

Potrebne su mi informacije šta je sve potrebno za uvoz motora iz Srbije u Nemačku?

Da li je to isplatljivo, koje su otprilike cene o čemu zavise i tako to.

U pitanju je Honda Shadow VT 600 prepravljena u bobber.

Unapred hvala i izvinjavam se ako sam omašio kategoriju za postavljanje teme.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 442 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
Pre sat vremena, djodji21 je napisao:

Potrebne su mi informacije šta je sve potrebno za uvoz motora iz Srbije u Nemačku?

Da li je to isplatljivo, koje su otprilike cene o čemu zavise i tako to.

U pitanju je Honda Shadow VT 600 prepravljena u bobber.

Unapred hvala i izvinjavam se ako sam omašio kategoriju za postavljanje teme.

Tesko ces proci AMSS, meni trazili da skinem bisage, bw original,samo se kace na motor. Za aspuh imao masu papira i kao"ce progledamo". Naravno COC,sveto pismo naseg sistema, sreca Ameri to daju frei i prodjoh, u PS upisan pogresan model jerbo moj nemaju u evidenciji. Sve u svemu teski zajeb, dzabe da bacas i pare i zivce, osim ako ne mozes da ga vratis u fabricko stanje. Pozdrav 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
pre 2 minuta, vex je napisao:

Tesko ces proci AMSS, meni trazili da skinem bisage, bw original,samo se kace na motor. Za aspuh imao masu papira i kao"ce progledamo". Naravno COC,sveto pismo naseg sistema, sreca Ameri to daju frei i prodjoh, u PS upisan pogresan model jerbo moj nemaju u evidenciji. Sve u svemu teski zajeb, dzabe da bacas i pare i zivce, osim ako ne mozes da ga vratis u fabricko stanje. Pozdrav 

Pozdrav! Hvala na informacijama..imam delove da ga vratim u fabricko i to nije nešto previše komplikovano da izvedem tek sedište, stopke i tablica da se vrati nazad ali to je sa sedištem u kompletu, možda auspuh ako mi ne daju da prodjem sa istim jer je takođe custom. Dok su na primer ostale stvari prolazne na tehničkom. Opet hvala za informacije znace mi i te kako jer sam bas u dilemi šta da radim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
pre 3 minuta, Vampa je napisao:

Jel ti hoces iz Srbije u DE ili iz DE u Srbiju?

Iz Srbije u DE, jednostavno mi je teško da se oprostim od svog motora..ne želim da menjam isti još manje da stoji u garaži gde ga niko neće voziti..a bas sam gledao na sajtovima ima veću vrednost ovde takav nego kod nas u Srbiji pa i da platim tu carinu i porez šta god mi ne smeta jer opet mogu dobiti tu cenu koju platim sa cenom motora ovde…opet hvala svima na odgovorima znaci mi svaka informacija

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 442 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
Pre 12 sati, djodji21 je napisao:

Dok su na primer ostale stvari prolazne na tehničkom

Najbolje proveri sa nekim tehnickim uz slike. Sto se tice procedure, prijava na granici, COC, ugovor( ako si ti vlasnik onda brief), moraju svi dodati delovi( zmigavci, svetla...) biti homologovani. To bi trebalo biti sve, cena oko 1000 evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja