Jump to content

Moto Zajednica

Snimak iz Beograda gde piroman pali dva motora

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: xtx660,xjr 1200
WWW.KURIR.RS

S. V. (24) uhapšen je zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti.Sumnja se da je on, početkom novembra ove godine, na Zvezdari, ...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2096 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Nešto mi nije jasno. Neko je pratio "prenos" uživo, čim je mogao da zumira određene sekvence. Zašto nije odmah reagovao ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Piromani su bolesni, ljudi sa dijagnozom. Nema tu neke racionalne namere i svrhe. Ali ovo je jezivo za sve nas koji držimo motore ispred zgrade 🥹


:mobilizator:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 396 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Kawasaki kle 500, sprint sport 49cc

"Sviđa" mi se što mu kriju lik. Neka zaštita ličnosti, dok se ne dokaže da je kriv. To bre treba slika preko cele naslovnice, pa da svaki put kad ode do prodavnice po jogurt neko navuče kapuljaču i polupa mu glavu. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 658 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900

Pitanje je da li je on pravi piroman ( bolesnik) ili je imao neki motiv.

 Mozda su nerascisceni racuni, mozda nesto ovako sto je rekao @ser... mozda nesto trece

  Voleo bih da se sazna motiv da ne bi strepeli ljudi nepotrebno ili da bi preduzeli nesto ako je potrebno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9144 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Moze biti razloga koliko hoćeš..... Nervira ga duze vreme, maznuo mu ribu, duguje mu kes koji neće da vrati, preglasan je u stanu svako veče, dokazuje se nekom, 100x skrenuta paznja na nešto a pravi se lud.... mozda je i stvarno lud pa mu to fetiš da pali.

 

Ovde nije toliki problem paljenje, gorući problem je sta posle toga sledi.

Do sad, jedna budala je bila ljuta na jednu glavu. Sad imamo ( u najmanju ruku) dve ljute glave na jednu budalu.

Pitanje je dal su dve glave čiste ili tu ima jos neka budala :)

U ovakvim situacijama lako se predje granica, sledeci korak osvete može biti dosta gori.

 

Protiv ovakvih piromana ili "piromana"najbolje je nikako ne reagovati mimo zakona i ako bi mu sve koske rado slomio.

Maksimalno se potruditi da mu oderu kozu sa ledja nadlezne institucije....to će više boleti.

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 658 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900
pre 53 minuta, Satelis je napisao:

Protiv ovakvih piromana ili "piromana"najbolje je nikako ne reagovati mimo zakona i ako bi mu sve koske rado slomio.

Maksimalno se potruditi da mu oderu kozu sa ledja nadlezne institucije....to će više boleti.

U pravu si za ovo ali dobro bi bilo znati da li je to radio nasumicno ili se bas nameracio na nekoga.

   Ako je ovo drugo onda mi ostali mozemo biti mirni a za licne razmirice me zabole.

 Ne u smislu da je ok da mu zapali motor ako mu je nesto vlasnik kriv nego da to ostale ne kaci.

 Osim ako su parkirani preblizu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1369 postova
  • Lokacija: BGD

Mom komsiji su na KTM-u isekli kablove nozem, jedno je bilo i crevo od goriva, sve to ispred zgrade. Razlog je verovatno bio jer komsijama smeta motor ispred ili buka kad ga upali... Nikome nista nije duzan, ni sa kim se nije zamerio. 

 

To je danas  tako moze im se, zato sto voze motor i obicni ljudi ponajvise. Nekad je motor vozio najbezobrazniji mangup iz kraja. Pa niko nije smeo isti da pipne, da ne bi ostao bez zuba. Plasili su se bajkera, znali su da su organizovani i da su cesto da u najmanju ruku kazem "cudni neki momci". 

 

Danas znaju da svaki debil vozi motor, pa su se svi osilili. Bukvalno klinci bacaju opuske po motoru, kad su besni, na velikom odmoru. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9144 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Tako su čoveku prvo sekli ciradu, vise njih je stradalo (cirada).

Posle su presli na sediste i plastiku, Gilera Nexus 500 je u pitanju sa fabrickim loncem sto znaci da nije glasan.

Na kraju su otisli do te mere da su mu ladno isekli kočiona creva.

E tu je bio kraj!

 

Motorce sam namestio, nije ga preuzeo da ne bi bila opet steta načinjena, stajao je kratko vreme kod mene do prodaje. Od tada, evo vec 2,3 godine čovek nema bajk.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 372 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

To zato sto je bio neki fin covek. Da je presedeo par noci u steku i navatao "majstora" pa ga na licu mesta, tu pored motora, nacepao ko metar drva, vrv bi svi u kraju pricali da je ludak, da ga treba izbegavati, mozda bi i neku prijavu popio, prekrsajnu, krivicnu... Ali mu motor vise ne bi dirali

  • Sviđa mi se 5
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2072 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Ljudi su cudo koliko su mastovito pokvareni.Jednom prilikom mi komsija priznao da je hteo da psecim izmetom izmaze kvake na autu parkiranom .Kaze da je to ranije vec radio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2840 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: strom 650
pre 2 minuta, cezarpa je napisao:

Ljudi su cudo koliko su mastovito pokvareni.Jednom prilikom mi komsija priznao da je hteo da psecim izmetom izmaze kvake na autu parkiranom .Kaze da je to ranije vec radio.

Ako je auto istog vlasnka kao pas to je zasluženo

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2072 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Bio je parkiran na putu,preko puta ulaza na kapiju.Na drugoj traci,onoj daljoj.Ostala je slobodna ova do nas.Posto je ulica uska,malo je teze isparkirati.Preko puta je specijalna skola,pa profesorke parkiraju svuda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2969 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Bio je parkiran na putu,preko puta ulaza na kapiju.Na drugoj traci,onoj daljoj.Ostala je slobodna ova do nas.Posto je ulica uska,malo je teze isparkirati.Preko puta je specijalna skola,pa profesorke parkiraju svuda.
Imam sličan problem. Uska ulica i ne može da se hvata luk da bi se ušlo u dvorište. Ali kad su komšije pažljive sve se lako reši.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i
Tako su čoveku prvo sekli ciradu, vise njih je stradalo (cirada).
Posle su presli na sediste i plastiku, Gilera Nexus 500 je u pitanju sa fabrickim loncem sto znaci da nije glasan.
Na kraju su otisli do te mere da su mu ladno isekli kočiona creva.
E tu je bio kraj!
 
Motorce sam namestio, nije ga preuzeo da ne bi bila opet steta načinjena, stajao je kratko vreme kod mene do prodaje. Od tada, evo vec 2,3 godine čovek nema bajk.

Prosto neverovatno da je neko do te mere kreten! Ja sam primetio da dosta komšija poznaje mene i moj skuter, koji uredno stoji ispred zgrade, a ja bukvalno nemam pojma ko su oni. Skuteri-motori privlače veliku pažnju a i dalje smo u velikoj manjini u odnosu na auto. U celom mom kraju ima 3 dvotočkaša, a automobila koliko hoćeš


:mobilizator:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja