Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha tracer 9 gt

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Yamaha mt 09 tracer Yamaha tracer 9 gt KTM 1290 SAS

Na prodaju Yamaha tracer gt. Motor je 2021 godiste, ja sam prvi vlasnik i ima 26800km na satu. Od opreme ima skoro sve sto moze da se stavi na ovaj motor, sve kofere, rol bar, maglenke, tank torbu, scottoiler x system. Gume su Conti road atack 4 skoro nove. Svi servisi su radjeni na vreme u Barelu i motor je u garanciji do Juna 2024 godine. Cena je 12500e

0631060232 Marko

IMG_20221019_115747.jpg

IMG_20221019_115757.jpg

IMG_20221019_115648.jpg

IMG_20221019_120134.jpg

IMG_20221019_120104.jpg

IMG_20221019_115840.jpg

IMG_20221019_115708.jpg

IMG_20221019_120055.jpg

Promenio član Marko tracer
  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 865 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Ovaj motor je jasan pokazatelj da je sasvim realno da su motori 10 god stari presli 40-ak hiljada. :)

  • Sviđa mi se 6
  • Haha 8
  • Zbunjen 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50
1 hour ago, punisa 16 said:

Ovaj motor je jasan pokazatelj da je sasvim realno da su motori 10 god stari presli 40-ak hiljada. :)

Uopste ne mora da znaci da si u pravu a moze da bude.Sa DR-om  za 7 sezona 600 km, uljaru 3 god nisam istjerao iz garaze, KLX -a takodje, sa Majesty 500km, Burgman do Albanije i nazad oko 2000km i to je kraj za ovu godinu. Tako da nemamo svi isto slobodnog vremena, iste stilove zivota , prioritete, poglede na hobi ... itd itd. NAPOMENA, ne prodajem niti jedan motor tako da mi nista ne znaci dali ce neko da vjeruje ili ne.Pozdrav.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2735 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ja sam za 11 punih sezona sa mojim (jedinim) motorom presao oko 40.000. 

Od toga jedna bila 11.000, jedna 7.000.

A za prethodnih 5 godina manje od 5.000 hiljada.

Motor ispravan, registrovan. Prosle sezone registrovan i presao oko 400 km.

Ove tacno toliko manje, dakle 0. 

A nisam bio bolestan ili sprecen na neki nacin, daleko bilo...

 

@punisa 16 Ne mozes da generalizujes.

Eno ga i @nafetS preko 28.000 sa malim Stromom za 365 dana.

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 865 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
Pre 15 sati, Zeleni 65 je napisao:

Uopste ne mora da znaci da si u pravu a moze da bude.Sa DR-om  za 7 sezona 600 km, uljaru 3 god nisam istjerao iz garaze, KLX -a takodje, sa Majesty 500km, Burgman do Albanije i nazad oko 2000km i to je kraj za ovu godinu. Tako da nemamo svi isto slobodnog vremena, iste stilove zivota , prioritete, poglede na hobi ... itd itd. NAPOMENA, ne prodajem niti jedan motor tako da mi nista ne znaci dali ce neko da vjeruje ili ne.Pozdrav.

Pa dobro ti si vise kolekcionar nego vozac. Govorim za ljude koji redovno voze i registruju svoj motor. 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1161 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L

Prelep motor,ali brate nekako si ga slikao cudno i iz nekih glupavih uglova,totalno si nekako umanjio lepotu i vrednost istog,kao da si pokrivio slike,ili sa onim  sirokopojanim socivima,pojma nemam:neznam:.

Na nekim slikama izgleda kao pretovareni trotinet sa tockovima od 12 cola,kaci bre neke bolje slike da oni sto ne poznaju motore i gledaju sta i kako vide pravu sliku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1450 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 20.10.2022. at 14:41, punisa 16 je napisao:

Ovaj motor je jasan pokazatelj da je sasvim realno da su motori 10 god stari presli 40-ak hiljada. :)

Apsilutno ne mora da znaci. Ove sezone sam motociklom presao manje od 3.000km, a od toga 1.800km do Slovenije i nazad, u jednoj turi. Inace, po sezoni prosecno prevezem 5-6.000km, taman za jedan mali sevis.

Jedan motocikl mi ima predjenih oko 55.000km (2006.god), a drugi oko 35.000km (2003.god). A to sto neki godisnje preteraju kilometraze za respect, ne mora da znaci da spadaju u prosek, ispod koga je vecina radnika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 865 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Druze Škola i ja prelazim godisnje 5-6 000km. Ali ne smatram da se bas nesto vozim tj smatram da se drugi voze vise. Narucito se voze vise kolege preko grane. Ne prelazi švajcarac i austrijanac isto koliko i ja to tvrdim. Imam kolege koji tamo zive. Planine i putevi prosto zovu da se vozis. Kako god covek prodaje lep nov motor sa lepom opremom. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 476 postova

Pa sta je kilometraza, samo broj na "papiru". Neko ubije motor strucnije u 20 nego sto neko ne ume(nema srca da ga muci) ni za 200. Da ne spominjem to da li je pretezno vozeno vangradski ili po gradu. Nije isto da li ti dnevno upalis po par puta motor(ili jednom u par dana) za po 5-10km, vecito je na hladnom startu i smrt za motor. Dok npr zapalis, lupam, bg- nis izandjao si ga koliko da si skoknuo do lokalne prodavnice bez obzira na broj na cajgeru, a kilometraza se papiroloski nize. Nikad ne gledati kilometrazu, iskljucivo stanje motocikla/auta.

 

A sto se pretpostavki oko kilometraze tice tu tek nema pravila. Neko jedva sastavi 2K jer auto korisit samo kad mu je nuzna potreba, neko ne izlazi iz istog, redovno ide na posao, razvozi zenu decu i slicno pa nabije 10 puta vecu kilometrazu. Isto vazi i zamotore, nekome je osnovno prevozno sredstvo a nekome do kafica i ponekad vikendom van grada.

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 239 postova
  • Lokacija: stockholm
  • Motocikl: plavi
48 minutes ago, punisa 16 said:

Druze Škola i ja prelazim godisnje 5-6 000km. Ali ne smatram da se bas nesto vozim tj smatram da se drugi voze vise. Narucito se voze vise kolege preko grane. Ne prelazi švajcarac i austrijanac isto koliko i ja to tvrdim. Imam kolege koji tamo zive. Planine i putevi prosto zovu da se vozis. Kako god covek prodaje lep nov motor sa lepom opremom. 

zestoko gresis... u svedskoj ili norveskoj, (sto je takodje preko grane :) ) veoma cesto motori stari petnestak godina imaju na satu manje od 40k, dakle opet generalizujes potpuno neosnovano...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 239 postova
  • Lokacija: stockholm
  • Motocikl: plavi
10 minutes ago, MarkoMoto said:

Pa sta je kilometraza, samo broj na "papiru". Neko ubije motor strucnije u 20 nego sto neko ne ume(nema srca da ga muci) ni za 200. Da ne spominjem to da li je pretezno vozeno vangradski ili po gradu. Nije isto da li ti dnevno upalis po par puta motor(ili jednom u par dana) za po 5-10km, vecito je na hladnom startu i smrt za motor. Dok npr zapalis, lupam, bg- nis izandjao si ga koliko da si skoknuo do lokalne prodavnice bez obzira na broj na cajgeru, a kilometraza se papiroloski nize. Nikad ne gledati kilometrazu, iskljucivo stanje motocikla/auta.

 

A sto se pretpostavki oko kilometraze tice tu tek nema pravila. Neko jedva sastavi 2K jer auto korisit samo kad mu je nuzna potreba, neko ne izlazi iz istog, redovno ide na posao, razvozi zenu decu i slicno pa nabije 10 puta vecu kilometrazu. Isto vazi i zamotore, nekome je osnovno prevozno sredstvo a nekome do kafica i ponekad vikendom van grada.

potpisujem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Yamaha mt 09 tracer Yamaha tracer 9 gt KTM 1290 SAS

Al ste se raspisali ljudi :D

Na motoru vise nema scottoiler i maglenki. Tako da nova cena je 12200e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja