Jump to content

Moto Zajednica

Michelin Pilot Power 2CT

Recommended Posts

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

Mozda nebi bilo lose da se otvori novi podforum posvecen samo gumama? Ako neko od nadleznih procita neka razmisli.

 

Elem uzeo sam ovu gumu pre par dana. Prvi utisci su pozitivni. Imate li iskustva sa 2CT pneumaticima? 

Promenio član Mediterraneo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1161 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

Ako si je metnuo na motor koji ti stoji u opisu profila , cenim da ces je zameniti za oko 7k km.. ja sam kupio za gtr 1400 , iz razloga sto mi je ta prednja, a ona nije za zamenu bila. Prosao sam oko 6k km , i mislim da nemam jos puno. 

Inace je ok, lepo drzi , isprobana po najvecim pljuskovima , auto putevima , krivinama po sloveniji. Na beloj kliza opasno, ali tu klizaju sve, manje vise

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Imao sam ih na zzr1400, GSXR1000 K8, nebi ih neprijatelju preporučio. Klizale su za sve pare. Kada se zagreju ne toliko ali hladne uzas. Na kisi kao na ledu da sam vozio. Na ZZR1400 sam ih zamenio Metzeler Roadtec R01 na koji jednu zamerku nisam imao a na GSXR1000 sa Pirelli Rosso Corsa 2 koji je isto tako fantastično držao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Nekako mi tema o gumama više spada u ,,Garažu", nego u dodatnu opremu...

Pogledaću, kada nađem vremena i ako postoji nešto na tu temu onda ću sve da ih spojim i prebacim tamo.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300
On 10/10/2022 at 8:39 AM, grof said:

Imao sam ih na zzr1400, GSXR1000 K8, nebi ih neprijatelju preporučio. Klizale su za sve pare. Kada se zagreju ne toliko ali hladne uzas. 

Moran priznati da sam posle ovog tvog posta postao oprezniji. Jutros kada sam krenuo na posao malo nizaetemperatura a kolovoz delimicno vlazan. Moram priznati da se dobro ponasaju. Mozda su ove novije generacije nesto unapredjene?

 

14 hours ago, boki.64 said:

Nekako mi tema o gumama više spada u ,,Garažu", nego u dodatnu opremu...

Pogledaću, kada nađem vremena i ako postoji nešto na tu temu onda ću sve da ih spojim i prebacim tamo.

Super :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 273 postova
  • Lokacija: Beograd
pre 6 minuta, Mediterraneo je napisao:

Moram priznati da se dobro ponasaju. Mozda su ove novije generacije nesto unapredjene?

Gume se biraju prema stilu voznje, navedena guma je iz kategorije "sport touring" i ako odgovara tvom stilu nisi pogresio. E sad ako takvu gumu stavis na R motor cisto sumnjem da moze da odgovori na ocekivanja. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Koristio sam ih dva puta na mom VFR-u. OK je guma, presla brdo kilometara i po suncu i po kisi.

Nevoli autoput kao ni jedna druga. Imam samo jednu zamerku zbog koje sam je skinuo, kad sam dovoljno savladao sebe i motor poceo sam da je trosim FULL , no chicken stipes - ALI , kad preteras - ne javlja kad je dosta, samo pusti odjednom i to mi nikako ne odgovara.

inace je OK.

Trenutno trosim Continental Road Attack 3 - bolest kako drzi, neverovatno koliko imam poverenja u nju, trazi malo duze da se zagreva ali kad ugreje - VATRAAAAAA   !!!!

Promenio član Grnca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja