Jump to content

Moto Zajednica

Sibanje kod Vuka...

Recommended Posts

  • Drug član, 418 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
Upravo sada, mick je napisao:

Sve si sam rekao...sublimacija si mog prethodnog posta, na žalost.

Do svega ovog dolazi zato sto nema odgovornosti. Vi u drzavnim palamudnim sluzbama ne odgovarate za geske, ili vas sibnu 20% od plate reda radi. U zdravstvu dok ne podmitis nista a i onda ne mora da bude. Ja sam privatnik i svaky gresku placam, a vi? Neko ode na operaciju cukljeva, umre i nikom nista. A i video bi tvoju filantropiju dajhe ovo tvoja sestra, devojka... Verujem da bi joj objasnio da je trebala jos i da se namesti.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 2 minuta, vex je napisao:

Do svega ovog dolazi zato sto nema odgovornosti. Vi u drzavnim palamudnim sluzbama ne odgovarate za geske, ili vas sibnu 20% od plate reda radi. U zdravstvu dok ne podmitis nista a i onda ne mora da bude. Ja sam privatnik i svaky gresku placam, a vi? Neko ode na operaciju cukljeva, umre i nikom nista. A i video bi tvoju filantropiju dajhe ovo tvoja sestra, devojka... Verujem da bi joj objasnio da je trebala jos i da se namesti.

Slika i prilika privatnika...daj reci čime se baviš da znam da se ne zeznem da ti ostavim neki keš :) 

 

Baš mi je žao što takvi kao ti (primitivci u svakom smislu te reči) ruže poštene ljude koji se trude da donesu kući hleb na sto a u privatnom su sektoru. Nema svrhe sa tobom razglabati pošto si već promašen slučaj. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 418 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
pre 11 minuta, mick je napisao:

Slika i prilika privatnika...daj reci čime se baviš da znam da se ne zeznem da ti ostavim neki keš :) 

 

Baš mi je žao što takvi kao ti (primitivci u svakom smislu te reči) ruže poštene ljude koji se trude da donesu kući hleb na sto a u privatnom su sektoru. Nema svrhe sa tobom razglabati pošto si već promašen slučaj. 

Alu i pvc stolarija 

Metalni proizvodi 

I nisam slika i prilika, jer isto radim kao i moji radnici cak sam i prllaviji od njih.

A da bi nesto cenio morao bi malo da se odbijes od drzavne sise.

Ako hoces i ime firme nema problema da slucajno svoje krvavo zaradjene novce ne ostavis kod izgubljenog slucaja.

A za ocenu primitivnosti morao bi nekog licno da upoznas:takoje:

 

 

Promenio član vex

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 363 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

Jbt, kako dodje do toga da se dva lika koji se ne poznaju (a vrv su obojica ok likovi) medjusobno vredjaju posle odgledanog video klipa??? 

Sve poludelo....

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 663 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Uhapsenog decka znam od ranije ...  nikad nije bio problematican, jeste ono kad ga vidis nabildovan i seta pita... pa pomislis svasta... znam mu i oca i mogu reci da kad sam procitao jutros vest i vidim to je onaj sa snimka sa bajkerom sto ga davi... 

Kao sto pise imao je  zdrastvenih problema, dal nije uzimao lekove na vreme... a cujem da je u poslednje vreme voleo malo i zabranjene supstance da koristi... stvarno katastrofa sta reci dalje. 

Promenio član Biker Boy

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1321 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Da li je pre ubio majku, pa napravio glupost da bi ga uhapsili i dobio pomoc.

Nesto mi se nije branio od kolege, a onoliki je covek. Sta vise, kao da nema snage da hoda...

Sto i nije karakteristika ni narkomana ni psihoze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Izgleda da je majka bila mrtva već 2 dana, a našao je čovek jer se nije javljala na telefon...

Stvarno, zamislite vozite motor i neko vas iznenada napadne dok stojite na semaforu, bez ikakvog razloga!? Ni sam ne znam kako bih odreagovao, verovatno ne smireno ili prijateljski.


:mobilizator:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1339 postova
  • Lokacija: BGD

Ovo je nista sta se sve po gradu i u zemlji desava  svaki dan. 

 

Sto se ovog lika tice, covek tj mladic je verovatno psihicki oboleo. Negde izmedju teretane kafane i plivanja za casni krst, desilo se neko pucanje, i to moze nazalost svima da se desi. Bolest ne bira. Sada ga ceka robija i psihijatrija.

 

Nazalost, ovo nije jedini primer da mladi ljudi oboljevaju od psihickih bolesti.  Sve je otislo dodjavola. Tenzija u glavnom gradu se povecava vise od nekada broja zarazenih i trenutnog rasta inflacije. 

 

Bice jos gore...

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1691 postova
  • Motocikl: /

Ranije se povremeno desi da udjes u neki bus i zateknes nekog kome je potrebna lekarska pomoc...

Sada, realno, u svakom busu ima po jedan!

Mnogo smo otisli u aut u zadnje 2-3 godine.

 

Pa nama malo po malo dolaze na razgovor vozaci koji realno nisu za saobracaj... Menadzment zove, zasto ne primate kandidate, fale nam vozaci, nema ko da vozi, niste vi doktori, bla bla bla. Jebote, gde ces takvog u saobracaj.

Evo sad jednog opet primili na silu, lik normalan, dodje do neke manje stresne situacije, pocne da se znoji, menja mu se ton... Naravno, onaj lekarski pregled za profi vozace uredno prosao.

A lepo pricam ovima, ako ti vec na razgovoru za prijem krene sa pricama i problemima iz kuce, batali to. Ne moze takav da provodi po 6-7h u saobracaju po gradu...

 

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 14 minuta, ser je napisao:

Ranije se povremeno desi da udjes u neki bus i zateknes nekog kome je potrebna lekarska pomoc...

Sada, realno, u svakom busu ima po jedan!

Mnogo smo otisli u aut u zadnje 2-3 godine.

 

Pa nama malo po malo dolaze na razgovor vozaci koji realno nisu za saobracaj... Menadzment zove, zasto ne primate kandidate, fale nam vozaci, nema ko da vozi, niste vi doktori, bla bla bla. Jebote, gde ces takvog u saobracaj.

Evo sad jednog opet primili na silu, lik normalan, dodje do neke manje stresne situacije, pocne da se znoji, menja mu se ton... Naravno, onaj lekarski pregled za profi vozace uredno prosao.

A lepo pricam ovima, ako ti vec na razgovoru za prijem krene sa pricama i problemima iz kuce, batali to. Ne moze takav da provodi po 6-7h u saobracaju po gradu...

 

U poslednje vreme se sve više priča o ovim stvarima a ništa se ne radi...svi se čude ali niko nije primetio šta je prethodilo ovome.

 

2004 ili 2005 godina više se ne sećam...na posao mi dolazi jedna onako fino obučena delegacija.

 

Direktor moje ustanove i trojica u finim odelima od kojih jedan snima kamerom. Snima kamerom zatvoreno odeljenje psihijatrijske ustanove u Beogradu. Gledam i nije mi jasno šta se dešava. 30 dana nakon odlaska tih ljudi stiže dopis od ministarstva zdravlja(namerno pišem malim slovima) kako je potrebno HITNO smanjiti broj postelja na svim odeljenjima.

 

Na pitanje nas zaposlenih šta se dešava..odgovor je bio ''direktiva EU i naših vlasti''. Kasnije nam je objašnjeno da su ta trojica bili delegacija EU koji su se zgrozili sistemom lečenja gde je na jednom odeljenju bilo skoro 70 pacijenata i da je to moralo da se desi jer je cela evropa prešla na ''drugačiji način lečenja još pre 20 godina''.

Pojašnjenje: u Srbiji se negovao dnevnobolnički, dispanzerski i tercijalni način lečenja gde se prostor koristio u paviljonskom smislu u većini. To poslednje se u ''demokratskim'' zemljama smatralo loše pa su pre sad skoro 40 godina prešli na neke malo ''humane'' sisteme gde su psihijatrijske pacijente smeštali u komune i slične tvorevine. 

 

Nakon smanjivanja broja postelja u mojoj bolnici došao je red na sve ostale bolnice u Srbiji a najveća ustanova je krajcovana u Padinskoj Skeli sa skoro 500 postelja ukupno. Tu su još Vršac, Kovin, Toponica i td.

 

Nakon toga dolazi zabrana zapošljavanja i dodeljivanja specijalizacija i subspecijalizacija u Psihijatriji. Smanjuju se budžeti, smanjuju se edukacije, ukidaju se Dispanzeri za mentalno zdravlje u Domovima zdravlja, ukidaju se patronažne službe i praktično se uništava psihijatrija u Srbiji. Ako dodam da je jedna patronažna služba zajedno sa recimo Dispanzerom u domu zdravlja držala ceo Novi Beograd od oko 100.000 stanovnika i više vrlo je jednostavno odraditi matematiku sad nakon 20 godina od ukidanja.

 

Ono što se povećava je učešće farmaceutskih kompanija sa uplivom studijskih/eksperimentalnih lekova koji se testiraju na psihijatrijskim odeljenjima. Novac inkasiraju osobe isključivo vezane za vlastodršce i td, pravi se sistem piramide u raspodeli novca a pacijenti umiru. 

 

Sećam se poslednjeg odeljka papira koji su potpisivali psihijatrijski pacijenti kod svojih lekara a vezano za studijsko ispitivanje lekova...''od ovog leka ne mora da vam bude bolje ali može da vam bude lošije'' i drugi deo...''ustanova snosi realne troškove lečenja i transporta''.

 

Moram da navedem da se to sve zbiva u periodu od 2004-2009 godine...od tad do sad je samo bio vakuum period za stvaranje ovakvih problema jer je to period prelaska generacija koje nisu imale adekvatno učenje i iskustvo.

 

Epilog EU načina lečenja i efikasnost je čovek koji je uzeo oružje, otišao na jedno ostrvo i pobio skoro sve koji su se nalazili tamo (naravno reč je o Brejviku)...psihijatrija u EU je sad u problemu pošto su uvideli da ''nove'' metode lečenja ne daju željene rezultate a rasformirali su stari sistem.

 

U ovom trenutku recimo postoji jedan čovek koji još uvek vedri i oblači u studijskim ispitivanjima gde se koriste psihijatrijski pacijenti u našoj zemlji a svi ga smatraju za prilično sjajnog čoveka. On se nalazi na čelu upravnih odbora određenih psihijatrijskih ustanova i recimo da kormilari ustanovom od najvećeg značaja za akademski deo Srbije ili ti SANU. Naravno sina je zaposlio u jednoj od tih ustanova, dodeljuje mu privilegije u vidu načelnika i td. 

 

Tako da realno nema šta da se čudimo...naša je krivica što Društvo ne reaguje. A to je problem u smislu kolektivne svesti društva...još smo u srednjem veku.

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 1
  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1621 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Interesantno je da, kada psihijatrija zataji, posledice mogu biti ogromne!

 

Kod nas Srba, psihijatrija je grana medicine koja nema svrhe, jer od psihičkih bolesti kod nas niko ne boluje. Otkači se lik i pobije pola komšiluka, mi verujemo da mu je neko nešto "navračao", bacili  mu madjije, čak i neke serije snime po tome.

 

Ovde bi, realno, neko iz Laze trebalo da popije otkaz. Idi prijatelju čisti ulicu ako nisi naučio da radiš svoj posao.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 993 postova
  • Lokacija: Beograd
4 minutes ago, milomir22 said:

Interesantno je da, kada psihijatrija zataji, posledice mogu biti ogromne!

 

Kod nas Srba, psihijatrija je grana medicine koja nema svrhe, jer od psihičkih bolesti kod nas niko ne boluje. Otkači se lik i pobije pola komšiluka, mi verujemo da mu je neko nešto "navračao", bacili  mu madjije, čak i neke serije snime po tome.

 

Ovde bi, realno, neko iz Laze trebalo da popije otkaz. Idi prijatelju čisti ulicu ako nisi naučio da radiš svoj posao.

Direktorka, možda? :Mina:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 672 postova
  • Motocikl: XTZ 750
pre 25 minuta, mick je napisao:

U poslednje vreme se sve više priča o ovim stvarima a ništa se ne radi...svi se čude ali niko nije primetio šta je prethodilo ovome.

 

2004 ili 2005 godina više se ne sećam...na posao mi dolazi jedna onako fino obučena delegacija.

 

Direktor moje ustanove i trojica u finim odelima od kojih jedan snima kamerom. Snima kamerom zatvoreno odeljenje psihijatrijske ustanove u Beogradu. Gledam i nije mi jasno šta se dešava. 30 dana nakon odlaska tih ljudi stiže dopis od ministarstva zdravlja(namerno pišem malim slovima) kako je potrebno HITNO smanjiti broj postelja na svim odeljenjima.

 

Na pitanje nas zaposlenih šta se dešava..odgovor je bio ''direktiva EU i naših vlasti''. Kasnije nam je objašnjeno da su ta trojica bili delegacija EU koji su se zgrozili sistemom lečenja gde je na jednom odeljenju bilo skoro 70 pacijenata i da je to moralo da se desi jer je cela evropa prešla na ''drugačiji način lečenja još pre 20 godina''.

Pojašnjenje: u Srbiji se negovao dnevnobolnički, dispanzerski i tercijalni način lečenja gde se prostor koristio u paviljonskom smislu u većini. To poslednje se u ''demokratskim'' zemljama smatralo loše pa su pre sad skoro 40 godina prešli na neke malo ''humane'' sisteme gde su psihijatrijske pacijente smeštali u komune i slične tvorevine. 

 

Nakon smanjivanja broja postelja u mojoj bolnici došao je red na sve ostale bolnice u Srbiji a najveća ustanova je krajcovana u Padinskoj Skeli sa skoro 500 postelja ukupno. Tu su još Vršac, Kovin, Toponica i td.

 

Nakon toga dolazi zabrana zapošljavanja i dodeljivanja specijalizacija i subspecijalizacija u Psihijatriji. Smanjuju se budžeti, smanjuju se edukacije, ukidaju se Dispanzeri za mentalno zdravlje u Domovima zdravlja, ukidaju se patronažne službe i praktično se uništava psihijatrija u Srbiji. Ako dodam da je jedna patronažna služba zajedno sa recimo Dispanzerom u domu zdravlja držala ceo Novi Beograd od oko 100.000 stanovnika i više vrlo je jednostavno odraditi matematiku sad nakon 20 godina od ukidanja.

 

Ono što se povećava je učešće farmaceutskih kompanija sa uplivom studijskih/eksperimentalnih lekova koji se testiraju na psihijatrijskim odeljenjima. Novac inkasiraju osobe isključivo vezane za vlastodršce i td, pravi se sistem piramide u raspodeli novca a pacijenti umiru. 

 

Sećam se poslednjeg odeljka papira koji su potpisivali psihijatrijski pacijenti kod svojih lekara a vezano za studijsko ispitivanje lekova...''od ovog leka ne mora da vam bude bolje ali može da vam bude lošije'' i drugi deo...''ustanova snosi realne troškove lečenja i transporta''.

 

Moram da navedem da se to sve zbiva u periodu od 2004-2009 godine...od tad do sad je samo bio vakuum period za stvaranje ovakvih problema jer je to period prelaska generacija koje nisu imale adekvatno učenje i iskustvo.

 

Epilog EU načina lečenja i efikasnost je čovek koji je uzeo oružje, otišao na jedno ostrvo i pobio skoro sve koji su se nalazili tamo (naravno reč je o Brejviku)...psihijatrija u EU je sad u problemu pošto su uvideli da ''nove'' metode lečenja ne daju željene rezultate a rasformirali su stari sistem.

 

U ovom trenutku recimo postoji jedan čovek koji još uvek vedri i oblači u studijskim ispitivanjima gde se koriste psihijatrijski pacijenti u našoj zemlji a svi ga smatraju za prilično sjajnog čoveka. On se nalazi na čelu upravnih odbora određenih psihijatrijskih ustanova i recimo da kormilari ustanovom od najvećeg značaja za akademski deo Srbije ili ti SANU. Naravno sina je zaposlio u jednoj od tih ustanova, dodeljuje mu privilegije u vidu načelnika i td. 

 

Tako da realno nema šta da se čudimo...naša je krivica što Društvo ne reaguje. A to je problem u smislu kolektivne svesti društva...još smo u srednjem veku.

 

Strasno! Na isti nacin nam je sve sjebano u Srbiji!

Promenio član Marko81
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 27 minuta, Marko81 je napisao:

 

Strasno! Na isti nacin nam je sve sjebano u Srbiji!

Na žalost iz te perspektive komunjare su imale jedine sistem koji je iole funkcionisao. Šta misliš zašto 60, 70 i 80-ih nije bilo ljudi koji su tako iz vedra neba ustajali i počeli da ubijaju sve nakoje naiđu? Prosto u svakom selu si imao ambulantu, kafanu, mesnu zajednicu i policijsku stanicu. Praktično sve se u te četiri prostorije znalo i dešavalo, radio se posao... naravno bilo je nasilja i td ali ovakvog makar moji roditelji koji su takođe svoje penzije zaradili u zdravstvu nisu čuli niti videli. 

 

Kad se Laza pominje...da li ste znali da je tokom 90-ih Laza bila sjajna ustanova za izbegavanje mobilizacije? Da li znate da je samo ta ustanova izdala skoro 50.000 dijagnoza F23 i ostalih na konto skidanja vojnog roka tokom ratova? Davane su dijagnoze ljudima koji su bili zdravi...

Da li znate da sad postoji armija od 50.000 ljudi koji sa tim dijagnozama mogu na sred ulice da ubiju bilo koga i da za to neodgovaraju pred sudom?

Inače to je ista priča sa bivšim predsednikom SCG Marovićem...godinama ga mi krijemo, on se povlači po psihijatrijskim ustanovama (dođe, odsedi i ide kući) kako bi izgradio odbranu u smislu psihičkih problema kako bi izbegao suđenje. O mafiji da ne govorim... 

 

  • Sviđa mi se 4
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2132 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow

Mnogo je psihijatrijskih slucajeva po gradu, setaju slobodno, bez pratioca naravno,

maltretiraju ljude oko sebe, na ulici, u prevozu, svi se nesto snebivaju i okrecu glavu,

u fazonu ako cutim, ostavice me na miru...

I sto je najgore, i ako povrede nekoga, vrlo verovatno da nece odgovarati jer su, sta...bolesni.

 

E, 'oces k...!

Batina je iz raja izasla za ovakve, ispresavijao bih ga na mrtvo ime da je mene ili nekog mog ovako napao.

Samoodbrana zar ne?:tras1:

Jbg, jesam jednom bas najebao zbog toga, ali opet bih to uradio.

Teretili su me za prekoracenje nuzne samoodbrane i nanosenje teskih telesnih povreda opasnih po zivot.

 

Ups, omaklo mi se jbg...ponela me pesma :neznam:

 

Malo falilo jos da ispadne i pokusaj ubistva, samo zato sto sam se branio od njih trojice.

Sta je trebalo, da ih pitam prvo, momci, da li se lecite od nekih teskih psihickih bolesti i

jeste li popili terapiju, ili da mirno pustim da me isutiraju ili izbodu?

Ma druze, prvo bijem pa posle kazem Izvini, takvo vreme doslo.

 

Svako ima pravo na svoje misljenje, Ja ovako mislim i zato ajde, udarite po pljuvacini, cekam.:stabre2:

Promenio član BokyBoy
  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4837 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 9 minuta, BokyBoy je napisao:

Malo falilo jos da ispadne i pokusaj ubistva samo zato sto sam se branio od trojice.

Ups, omaklo mi se jbg...ponela me pesma :neznam:

 

Svako ima pravo na svoje misljenje, Ja ovako mislim i zato ajde, udarite po pljuvacini, cekam

Ne's docekati :D

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 5 minuta, BokyBoy je napisao:

Mnogo je psihijatrijskih slucajeva po gradu, setaju slobodno, bez pratioca naravno,

maltretiraju ljude oko sebe, svi se nesto snebivaju i okrecu glavu,

u fazonu ako cutim, ostavice me na miru...

I sto je najgore, i ako povrede nekoga, vrlo verovatno da nece odgovarati jer su, sta...bolesni.

 

E, 'oces k...!

Batina je iz raja izasla za ovakve, ispresavijao bih ga na mrtvo ime da je mene ili nekog mog ovako napao.

Samoodbrana zar ne?:tras1:

Jbg, jesam jednom bas najebao zbog toga, ali opet bih to uradio.

Optuzba: Prekoracenje nuzne samoodbrane i nanosenje teskih povreda opasnih po zivot.

Ups, omaklo mi se jbg :neznam:

(nije proslo na sudu naravno)

 

Svako ima pravo na svoje misljenje, Ja ovako mislim, ajde, udarite po pljuvacini, cekam.:stabre2:

Ma ja bih tebe...odveo i upoznao sa osobama koje su psihički obolele. Pa bih te...pitao kako se osećaš u njihovom društvu i koliki ti je stres od 0-10 kad si okružen sa jedno 50 takvih ljudi koji ti pričaju svašta, haluciniraju, imaju nagon ka samoubistvu i td. Pa bi ti ukapirao deo njihovog problema koji oni imaju u odnosu na zdravu populaciju. Možda bi tad shvatio koliko je pogrešno to što iznosiš javno jer i ti ljudi su nečiji roditelji, rođaci...možda si i ti u psihičkom problemu a ni ne znaš :) 

Jedino slično razmišljamo kad je u pitanju zloupotreba PAS...tu ja lično pravim veliku razliku.

 

Ovo govorim vezano za ljude koji imaju mentalne poteškoće i blesti...pošto ste svi skloni generalizovanju usled neznanja. 

 

Prosto to je jedna veoma komplikovana priča i na nama ''zdravima'' je veća odgovornost. A kad imaš tako zapaljivo mišljenje i retoriku...teško da šta ostane za shvatanje, osim tvoje dobre volje da možda vidiš i drugu stranu priče pošto se ti ljudi stigmatizuju do zla Boga. Praktično kao mi na motorima koji smo divljaci i banditi...

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 1 minut, BokyBoy je napisao:

...a mozes i da MI..:)

Eto vidiš...govoriš o sebi u MNOŽINI!! Nije to dobro...nijeee :lol3:

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1324 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600
pre 7 minuta, Vuleta je napisao:

ko sme sad šta da kaže kad si tukao trojicu:)

Koristeći samo desnu ruku pošto levom ubija! 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1339 postova
  • Lokacija: BGD

Zajebano je i ulaziti u sukob sa svakim.

 

Mnogo ljudi ide "na ruke" sto je ok, i bolje tako da se resava ako vec ne moze diplomatijom. 

Ali problem je sto je mnogo takvih tipova naoruzano i onda mozes da budes jak ko zemlja, kad zapuca sa 2 metra, sledi crna pogibija. I noz je opasan, cesto se u sukobu ne vidi, a moze da te kosta zivota. 

A tek posle sankcije i zakonske posledice, pred organima reda. Samo problemi...

 

Nemam nista protiv samoodbrane, naprotiv, cak nemam nista ni protiv fer pleja ako su obojica u tom filmu (iako je to vise za omladinu), ali sve to moze biti i veoma opasno. 

 

Meni isto kad padne klapna pogotovo dok sam bio mladji, ne razmisljam nista. Sada uglavnom verbalno, al ne valja to. Sa tim se treba boriti jer kad tad, to moze mnogo da kosta.

 

Al cinjenica je da su svi "postali opasni" danas, i da je nasilje duboko inkorporirano u svaki segment drustva. 

  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2342 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Ima naoružanih ljudi dobrih. 

Eto, mene je jedan ubo leptirom s ledja, al je dobar čovek pa nije hteo u ledja,pleća ili vrat, zabo mi nož u desnu butinu. Hvala mu što me nije ubo u dupe, jer sramota bi me bilo da pričam posle kako me uboli nožem u dupe. Ovako u nogu, sasvim ok:)

  • Haha 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja