Jump to content

Moto Zajednica

Grejaci sedista na motoru

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 890 Duke R

Ja sam dosta testirao te grejače. Ne na motoru ali u dovoljno ekstremnim uslovima.

Bavim se ronjenjem i dosta zarona su dekompresioni zaroni koji traju duze os 2 sata. Sem komfora, zbog dugog i sto bezbednijeg izrona napravio sam grejace koji rade pod vodom.
1. Prvi prototip testiran najvise na adi su ploce koje mozete videti kod Saletisa na slikama, koriste se najvise u gradjevini gde se ugrade u odecu i onda radnici bolje rade po zimoci. Tako sam i ja, napravio prsluk i napajao ih baterijom koja je bila u dzepu. Nikakve probleme nisam imao. Ja bih ovakve ploce ugradio ne direktno u sediste vec dodatni sloj koji se lako skida i namesta.

2. Postoje na aliekspresu gotovi prsluci, neki su cak i elegantni. Ne mozete namestiti da greje sedište i guzicu ali moze telo...sto je i najbitnije. Koriste usb za napajanje pa tako i najobicnija eksterna baterija radi odlican posao. Odlicno mi se pokazala na zaronima do 2h duzine.

3. Ozbiljnija resenja od 1000+ e koja ne bih komentarisao ovde...eksterna baterija, ozbiljan prsluk...

Sve to moze da se primeni na motociklizam. Sa baterijom u dzepu i jednim takvim prslukom mozete sebi obezbediti ugodjaj. Ako nista, ja to palim tek kad promrznem...

Evo primera i cena, nekada su bili dosta skuplji a mogu da se nadju i kod nas:
565ec89ff2b1d248782b545ab16c59cb.jpg
cd8d6f46805e6cf7ebd8724ccabb5f99.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja