Jump to content

Moto Zajednica

14. Moto GP, Misano, Italija 2022

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Buona giornata amici. Prošle godine smo gledali odličnog Banjaju, fenomenalnog Rararara i maestralnog Bastianinija. Ni ove godine ne očekujemo ništa manje. U igri je još 175 poena, trenutna razlika Rarararo-Banjaja 44 poena. Sada svi već znaju, ako Peko raspali prvi krug po njegovoj volji, kasnije samo on odlučuje. Rarararo se žalio , kaže ko nije preticao sa Yamahom, taj ne zna šta je patnja. Miller se ne bi složio sa tim. Bastianini sad kad je stavljen mur, može da oplete pun gas.

autodromo-santamonica.jpg

Čeka nas Misano Adriatico, dugačka 4.2 kilometra. Napravljena 1972 godine, ali od tada je bilo dosta izmjena. Vraćena u Moto GP 2007 godine sa novim objektima, tribinama, stazom sada može da primi  60 000 gledalaca. Šest lijevih i deset desnih krivina, širine oko 14 metara, a najduži pravac je 530 metara.

 

Raspored vikenda:

image.thumb.png.b07de8bb31bef8a7a473137062f4d189.png

 

Subota:

image.thumb.png.fce047b67836e5840d902f648587a370.png

 

Nedelja:

image.png.f6cb5f08753ca801b504c3e0b9c627e5.png

 

Uživajte!!!

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

FIM MotoGP Stewards

MotoGP rider #63

Pecco Bagnaia

has been given a three-position grid penalty for Sunday's race due to riding slow on the racing line, causing a dangerous situation for other riders in MotoGP FP1

 

WWW.MOTOGP.COM

The Ducati rider will start three places further back from his qualifying position after obstructing riders during FP1

 

Promenio član MOTOM
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Kakav je Banjaja šampion. Ne bi me čudilo večeras da ga vade iz nekog bizcuza u 3 ujutru. Neko je pisao da treba da se vrati običaj, iz kafane na trku, e Banjaja je najbliži tome. Ne radi on sranja namjerno, jednostavno takav je :) .

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

А успут и ако наредне трке буду бар мало интересантније од ове.. пун погодак.. уместо само интересатне сезоне.

 

Ова је била смор над сморовима за гледање (бар мој лични утисак).

 

Сем падање у прва три круга, све нешто чекаш до краја, а оно ништа.. .. али сва срећа ту су коментатори да ти убију време.

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2101 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

Meni je utisak trke voznja Bastijaninija poslednja dva kruga... Poslednji krug je pogresio i onda zapeo i ponovo stigao Peka i plus imao najbrzi krug trke (taj poslednji krug). Ludilo

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Ovo je totalna sprdačina, Kazuki Watanabe dobio kaznu od 3 sekunde jer je u poslednjem krugu otišao široko (exceeding track limits) propušajući i sklanjajući se sa putanje najbržima (Peko, Enea), B. Binder nije dobio ništa po proceni sudija, mada je napravio haos u prvoj krivini (Žarko, Pol E., Piro).

Promenio član MOTOM
  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja