Jump to content

Moto Zajednica

Motorijada Mc Cruisers H.Novi-Usce Igalo

Recommended Posts

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ja bih išao, ali nemam kofer sa Ninju. A mrzi me da stavljam Krausere. Trebao bi da prepravljam nosace, da pomeram migavce... Lako ću šator i vreću, ali kako cu stvari.. Hmmm

Nisam bio dve godine u HN. 

Nešto ću da smislim... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
Pre 8 sati, stari roker je napisao:

Ja bih išao, ali nemam kofer sa Ninju. A mrzi me da stavljam Krausere. Trebao bi da prepravljam nosace, da pomeram migavce... Lako ću šator i vreću, ali kako cu stvari.. Hmmm

Nisam bio dve godine u HN. 

Nešto ću da smislim... 

Bruka Mile, uzmes dzak i natovaris gace i carape. i picis, kako smo mi nekad putovali kad koferi nisu bili dostupni, a za opremu da i ne pricam.

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
Pre sat vremena, Dane Deda je napisao:

Bruka Mile, uzmes dzak i natovaris gace i carape. i picis, kako smo mi nekad putovali kad koferi nisu bili dostupni, a za opremu da i ne pricam.

 

Samo malo podsjecanje kako se islo na more 1980. godine, sve sa rucnom torbom "krstenom" u tank torbu i garavom aluminijskom cinijom za kuvanje, a sav prtljag uvezan ljepljivom trakom. :moto3:

 

Image-8.jpg

 

Promenio član Branko
  • Sviđa mi se 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
pre 26 minuta, Andrej_Hotstepper je napisao:

....šta, nije bilo turatec? Pa kako ste vi to?

I motor nije advenčr? Svašta...

Zamisli... I nosim kacigu koja ima preko deset godina, a uz to je kupljena polovna... I vozim u patikama i farmerkama inosim kisno odelo iz poljo apoteke... C c c... 

 

Pre sat vremena, Dane Deda je napisao:

Bruka Mile, uzmes dzak i natovaris gace i carape. i picis, kako smo mi nekad putovali kad koferi nisu bili dostupni, a za opremu da i ne pricam.

Nasao sam neki skolski ranac od kad su deca isla u školu. Ima mesta za gaće i čarape. Šta mi vise treba?... 

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Burgman 400, Transalp 600

Gdje je tacno lokacija skupa? Ovaj vikend bi trebao da budem u HN ili bar u blizoj okolini.  Jeste da cu biti autom ali bih rado dosao :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
pre 2 minuta, boky327 je napisao:

Gdje je tacno lokacija skupa? Ovaj vikend bi trebao da budem u HN ili bar u blizoj okolini.  Jeste da cu biti autom ali bih rado dosao :jee:

Skroz na kraju Igala. Plaza "Usce".  Na uscu Sutorine u more. Na kruzni tok Meljine ides desno, ako dolazis iz Trebinja. Picic par kilometara do neke pumoe sa desne strane. Tu skrenes levo i spustos se dole. Onda malo desno pa opet levo do plaze. Ne mozes promašiti. 

Ako ides peske od HN, onda mozes uz more... 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

stari roker dobro objasnio, malo detaljnije samo, ima par mesta gde sam se zbunio (skreneš levo i spustiš se dole, a sve ravno, i malo desno, a ustvari je polukružno :) )... Ne zameri.
Meljine, ideš desno ako dolaziš iz Trebinja ili pravo ako dolaziš iz Boke. Penješ se do tvrđave, samo pratiš glavnu magistralu dalje. Na semaforu isto pravo.
Posle petlje krene put nizbrdo, i desno bude pumpa na kraju nizbrdice, ideš na raskrsnici levo, i ide leva krivina, na kraju krivine raskrsnica, praviš polukružno desno i ideš stazicom (pazi, dosta je šetača, usko je, a dvosmerno). Druga raskrsnica levo i dolaziš na plažu.
Google map lokacija:

GOO.GL

★★★★★ · Restaurant

 

Promenio član nafetS
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
Pre 3 sati, stari roker je napisao:

Zamisli... I nosim kacigu koja ima preko deset godina, a uz to je kupljena polovna... I vozim u patikama i farmerkama inosim kisno odelo iz poljo apoteke... C c c... 

 

Nasao sam neki skolski ranac od kad su deca isla u školu. Ima mesta za gaće i čarape. Šta mi vise treba?... 

Kad si zadnji put bio imao si samo jednu carapu (drugu ti odnela bujica u subotu posle onog pljuska) i nije ti smetalo da se vratis kuci bosonog..:cirka2:

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
Pre 1 sat, Dane Deda je napisao:

Kad si zadnji put bio imao si samo jednu carapu (drugu ti odnela bujica u subotu posle onog pljuska) i nije ti smetalo da se vratis kuci bosonog..:cirka2:

Bio sam ja jos posle toga. Sad mi zena spremi vise gaca i čarapa da se ne brukam 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
Pre 9 sati, Dane Deda je napisao:

Bruka Mile, uzmes dzak i natovaris gace i carape. i picis, kako smo mi nekad putovali kad koferi nisu bili dostupni, a za opremu da i ne pricam.

 

Dane jel dolazis u Igalo i ako dolazis kada? :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: tdm 850, gtr1000

Evo ja sam u nedelju uvalio dupe na moržto skup. Celih 7 dana. Par saveta ako dolazite iz trebinja kad prodjete crnogorsku granicu vozite kao najveće pi.ke do kružnog toka u hn... Vozite 10km na sat ali nemojte da popadate. Autom se okreću kao da su na ledu 

IMG_20220823_124839.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

 Ja još uvek ne znam da li cu ici. Kod mene je ona prica -kad se dogovaramo svi su za, a kad dodje vreme da se vozi svi imamo neki razlog za ne. Moja ideja je bila da cu u četvrtak do Tare, a sutra dan da nastavim do mora, ali nije nemoguce da sve pomerim za jedan dan. Znaci petak krenem, spavam u Visegradu, u subotu sam u HN i u nedelju se vratim kući. 

Jos sam, sto bi rekli na čekanju... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Pre koji dan prespavao pre Višegrada kod nekih ljudi što smo našli preko bookinga, bračni veliki krevet, i još jedan kauč na razvlačenje, ako niste stidljivi i ne sumnjate u svoju seksualnost, 4 može komforno da spava, odma uz put, motori pod nosom, 20e... Ako nekog interesuje poslaću broj i lokaciju... Čisto, uljudno, za prenoćište super. 

Promenio član Andrej_Hotstepper

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet
11 minutes ago, Andrej_Hotstepper said:

Pre koji dan prespavao pre Višegrada kod nekih ljudi što smo našli preko bookinga, bračni veliki krevet, i još jedan kauč na razvlačenje, ako niste stidljivi i ne sumnjate u svoju seksualnost, 4 može komforno da spava, odma uz put, motori pod nosom, 20e... Ako nekog interesuje poslaću broj i lokaciju... Čisto, uljudno, za prenoćište super. 

Hvala,ko zna kojim cu putem ici,al ispisi,nikad se ne zna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja