Jump to content

Moto Zajednica

Da Li Uzeti Zzr Koji Izbacuje Iz Druge?

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: yzf750r i savage 650

hvala ljudi za savete,bio sam video,probao.......inace je ok ali izbacuje,ne krlja nista samo iskoci.poveo sam drugara inace mehanicara,on kaze da je najverovatnije samo viljuska,on bi mi uzeo za ruke samo 50 eura,e sad ne garantuje da je samo to,treba ga otvoriti pa videti........za sada sam dogovorio da ga vlasnik popravi pa cemo trgovati ali kontam da ce se predomisliti........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Care, silovano je to gvožđe bahato čim ispada iz brzine...

 

Mislim nije u pitanju kawa=loš motor, već čista logika, pa ti kako hoćeš...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

drugar mi je inace dibar mehanicar,odrzavao mi je gsx-a sad savage,i rekao mi je da inace to rade za pare koje ste pominjali gore......

 

Alo, momak ima ona narodna: Na brzinu se "zeni", a na tenane se kaj!  ;) Moj ti je savjet "Mecku" u oglas da mjenjas za motor, pa vidi sta ti se sve nudi i onda trazi savjet sta da uzmes od ponudjenog.Zima je duga, imas vremena. ??? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

s,obzirom da taa mecka vredi jedva 1000e,a kad budu poskupele registracije nece ni toliko,uzimaj i nepitaj....

jes da je svaka kawa ,,,,,,,,i da ce te malo kostati opravka,al to ces bar nekom nekad prodati za neku kintu,a tu mecku tesko,moj prijatelj se jedva otarasio jedne 300d,,126,automatik,klima bla bla,, :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Posto mecku ne mozes da prodas godinu dana i vise ne znas sta da radis sa njom, moja preporuka ti je da uzmes motor. Predpostavljam da ces znati sta da radis sa njim...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: yzf750r i savage 650

s,obzirom da taa mecka vredi jedva 1000e,a kad budu poskupele registracije nece ni toliko,uzimaj i nepitaj....

jes da je svaka kawa ,,,,,,,,i da ce te malo kostati opravka,al to ces bar nekom nekad prodati za neku kintu,a tu mecku tesko,moj prijatelj se jedva otarasio jedne 300d,,126,automatik,klima bla bla,, :) :)

 

 

 

cuo sam za neko poskupljenje registracije....da li je to istina i koliko otprilike?????ja sam cuo nekih 300%,zvuci mi neverovatno........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: yzf750r i savage 650

mecka je u oglasima skoro godinu dana ???sta reci................ :-[

 

Nista onda, mjenjaj, ali "SAMO POSTENO, PA KO KOGA ZAJEBE"  ;D ;D ;D

 

 

tako nekako ce biti.....KO KOGA ZAJEBE ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

izvini prijatelju ali kome treba jos ta mecka,  i koliko trazis  za to?ona nevredi  ni dinara registracija jbt pa godiste mislim necu da se vredjamo nemozes je uporedjivati sa zzr om koji je po meni dooosta atraktivniji u poredjenju sa 126 om  ja licno bi ti trazio  1000 e min da doplatis ustvari nebi mi ni  palo napamet da menjam  oslobodi je se pod HITNO    cisto sumnjam da ima ludaka koji bi dao  zzzr a za tako nesto ....ali  puno srece

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6310 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Nije tu stvar u atraktivnosti, vec u tome da takva mecka jednostavno nikom ne treba, ne moze se prodati. Skuplja je registracija nego sto vredi, ko ce to da kupi ? Ja bi je zamenio bez trunke razmisljanja i bio srecan kako me "usralo" :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Simanovci
  • Motocikl: XT 600 43F, MTS 1000DS

Поребна је и мени помоћ на тему 2. брзине, да не отварам нову тему.  Мени на кави сваки 3-4 пут убаци у 2. а да не крља.

Мало пре сам отворио машину  (морам да напоменем да први пут ово радим) и гледао сам све редом. Бирач је неоштећен, зупчаници су у реду, мерио сам величине (да се нису можда појели) у односу на друге зупчанике, док виљушка за 1. и  2. има мало више луфта у односу на остале две виљушке.

Занимама ме јер је могуће да тај мали луфт прави проблем, и шта да погледам још? На шта да обратим пажњу?

Хвала унапред.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Поребна је и мени помоћ на тему 2. брзине, да не отварам нову тему.  Мени на кави сваки 3-4 пут убаци у 2. а да не крља.

Мало пре сам отворио машину  (морам да напоменем да први пут ово радим) и гледао сам све редом. Бирач је неоштећен, зупчаници су у реду, мерио сам величине (да се нису можда појели) у односу на друге зупчанике, док виљушка за 1. и  2. има мало више луфта у односу на остале две виљушке.

Занимама ме јер је могуће да тај мали луфт прави проблем, и шта да погледам још? На шта да обратим пажњу?

Хвала унапред.

 

Prije otvaranja masine  trebao si provjeriti pogonski lanac i lancanike, jer se zna desiti ako lanac nije pravilno ustelovan i podmazan da dolazi do krcanja prlilikom prebacivanja iz 1. u 2. brzinu, a pogotovo ako su lanac i lancanici istroseni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Simanovci
  • Motocikl: XT 600 43F, MTS 1000DS
Prije otvaranja masine  trebao si provjeriti pogonski lanac i lancanike, jer se zna desiti ako lanac nije pravilno ustelovan i podmazan da dolazi do krcanja prlilikom prebacivanja iz 1. u 2. brzinu, a pogotovo ako su lanac i lancanici istroseni.

 

Кад ми се први пут то десило, одмах сам посумљао на ланац и ланчанике. Али, нажалост, они нису проблем.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

A jesi li siguran da gledaš prave stvari. Nemoj gledati zube na zupčanicima, oni su uglavnom kao novi, več kandže sastrane koje uklapaju zupčanik u zupčanik. Uglovi bi im trbali biti neoštećeni. Pretpostavljam da se to pojelo i da zato izbacuje iz brzine, a ti verovatno držiš nategnutu polugicu menjača pa ono krlja ko mutavo ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Simanovci
  • Motocikl: XT 600 43F, MTS 1000DS

Гледао сам канџе и нису пуно поједене. Ја сам мислио, колико ми је до сада пута крљао, да канџи неће бити колико су поједене. Али сада када је отворен мењач, и када из 1. убацим у 2. лепо се види да неће лепо канџе да уђу у зупчаник, тј. мало теже иде. Али  после 2-3 покушаја лепо се узупчи, и види се да нема шансе да дође до "крљања".

Данас сам наручио виљушку, па ћемо видети јел је то био квар.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja